X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 2 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    A u mnie dziewczyny wczorajszy test sie nie mylil:D jest kreseczka bardziej widoczna dzisiaj znowu na innym tescie :)
    Kochana strasznie się cieszę:) wpadaj na maj 2017 . Dużo nas będzie rodzacych w maju .

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 września 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powiem rozczarowałam się i smuto mi się zrobiła jak zobaczyłam wynik bety.. ale w poniedziałek idę do gina pewnie dostanę coś na wywołanie @ i od początku zacznę testować. A powiedzcie mi dziewczyny czy po wywołaniu @ w następnym cyklu miałyście owulację?

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 2 września 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akka a ile trwa bieżący cykl? Mi ostatnio lekarz w 43 dniu nie dał nic na wywołanie i kazał czekać i zgłosić się jeśli okres nie przyjdzie za miesiąc-dwa. Na szczęście dostałam go 2 dni później. I owulację w kolejnym cyklu chyba miałam, ale dopiero za drugim podejściem (w sumie cykl 37dni trwał).

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 września 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś jestem w 37 dniu cyklu a w pon będe w 40 dniu

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 2 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh.. wiem co czujesz... Jak wtedy w 42 dniu cyklu zobaczyłam negatywną betę mimo, wielu objawów (polowa pewnie autosugestia, a połowa ze skaczących hormonów) to ryk był. Ciekawe czy dostaniesz coś na wywołanie okresu - pewnie od lekarza zależy. Mi nie dał, ale ja mieszkam na Malcie i może tu nie szastają lekami... Babka, która sprząta nam biuro jest w 4 miesiącu ciąży, miała krwawienia w 1 trymestrze mówi, że jej nawet na badania krwi nie wysłali :/

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 września 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się łezki zakręciły... mam nadzieje, że w poniedziałek lekarz zapisze mi coś na wywołanie. a jak u Ciebie wygląda sytuacja tutusia?Ty też testujesz czy już po?

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 2 września 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się właśnie skończył okres. Owu pewnie będzie w połowie września (normalnie cykle mam po 30-32dni) - akurat na urlopie. Boję się, że to wieczne latanie tak mi wpływa na cykl i znowu mi się przesunie, ale chyba panikuję, bo latam co najmniej 2 razy w miesiącu od lutego, a cyrki dopiero od czerwca, czyli od wznowienia starań.

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 2 września 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justin, bardzo Ci dziękuję za te słowa i propozycję wsparcia. Już samo to sprawia, ze jest lepiej :) Jest to dla mnie zaskakujące uczucie, bo zazwyczaj to ja wspieram i doradzam...
    Akka niestety miesiąc temu też to przechodziłam zrobiłam betę w 34 dc, a 3 dni później @ :( a dwa testy wcześniej były dodatnie! [Przytulam]

    Młoda <3 ogromne gratulacje, ciesz się tym czasem :)


    Ja nadal bez @ więc wciąż mam nadzieję, że i przez kolejne 9 miesięcy nie będzie... tym bardziej, że druga pierś też zaczyna mnie mocniej boleć (dotychczas odczuwałam silnie tylko lewą)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Niki94 Znajoma
    Postów: 29 9

    Wysłany: 2 września 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda gratki :) Rodzimy razem w maju :)
    Odebrałam wynik wczorajszej bety. Pierwsza beta we wtorek (14 dpo) 451, druga wczorajsza (16 dpo) 798. Rośniemy :) I jestem pewna, że każda z tego forum zostanie mamą :)

    Aga Inwestująca lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mężatka cierpiąca na niedoczynność tarczycy, Hashimoto i brak cierpliwości ;)
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 września 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutusia musimy być dobrej myśli :) a co do Twojej pracy szczerze zazdroszczę pewnie to praca marzeń :)

  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki jeszcze raz gratuluję mam nadzieję, że za miesiąc ja i reszta dziewczyn którym się teraz nie udało będą cieszyć się tak jak Ty teraz :)

  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 września 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga za Ciebie też trzymam kciuki mam nadzieje, że ból tej piersi to dobry znak :)

    Aga Inwestująca lubi tę wiadomość

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 2 września 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akka88 wrote:
    Tutusia musimy być dobrej myśli :) a co do Twojej pracy szczerze zazdroszczę pewnie to praca marzeń :)
    Praca marzeń? yyy... nie bardzo ;) po prawdzie to ja siedzę w domu - jestem asystentką męża, ale ostatnio nie wiele z tego tytułu mam do roboty. A latam w tę i wewtę, bo praca męża nas wygoniła na Maltę. Żyje się nam tu paskudnie, więc co i rusz uciekamy gdzie się da. A że w tym sezonie mieliśmy 4 wesela i komunię to i wymówek sporo ;) oboje odliczamy dni, kiedy będziemy mogli wrócić do Polski, do domu.
    U Ciebie coś ruszyło z cyklem? btw. jeśli cyferki w Twoim nicku to rocznik, to jesteśmy równolatkami ;)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Mabelle Autorytet
    Postów: 791 1431

    Wysłany: 3 września 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akka i tutusia trzymam za Was kciuki,oby tym razem się udało.<3

    961l9vvj0jdvtr0r.png
    10.04.17-2600g <3 <3 <3
    13.02.17-1225g <3 <3 <3
    25.01.17- 891g Szczęścia <3 <3 <3
    28.10 ---6,95 cm. Mój mały wielki człowiek♡♡♡
  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 3 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) zatestowałam rano, bo w razie ciąży chciałam się wykręcić od opieki nad teściową dzisiaj - nieco mnie to już przerasta. No i praktycznie od razu zaczęła się pojawiać druga kreska i to gruba, tylko znacznie jaśniejsza od kontrolnej :)))) w poniedziałek idę na betę. Jedyne co mnie martwi, to to, żeby nie było tzw poronienia nawykowego, ale jestem dobrej myśli póki co;)

    Dobrej soboty dla Was Dziewczyny <3

    Mabelle lubi tę wiadomość

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 3 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutusia tak cyferki w nicku to moj rocznik :)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 września 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, gratki!!! Który dpo dzisiaj? Wczesniej robiłaś testy i były negatywne czy dzisiaj pierwszy test? :)

    Aga Inwestująca lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 3 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Mabelle Autorytet
    Postów: 791 1431

    Wysłany: 3 września 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga bardzo sie cieszę,moje gratulacje.Rosnijcie zdrowo <3

    961l9vvj0jdvtr0r.png
    10.04.17-2600g <3 <3 <3
    13.02.17-1225g <3 <3 <3
    25.01.17- 891g Szczęścia <3 <3 <3
    28.10 ---6,95 cm. Mój mały wielki człowiek♡♡♡
  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 3 września 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mabelle, Tutusia dzięki :)
    bertha wrote:
    Aga, gratki!!! Który dpo dzisiaj? Wczesniej robiłaś testy i były negatywne czy dzisiaj pierwszy test? :)

    Dzisiaj 38dc, ale nie wiem który dpo, bo nie obserwowałam temperatury. Po lipcowym poronieniu olałam obserwacje, tylko śluz po prostu był widoczny, więc wiem, kiedy był szczyt śluzu to 19dc i dziś jest 19dzień po szczycie śluzu. Testowałam pierwszy raz dziś, po ostatnich jazdach nie chciałam wcześniej sie nakręcać, a i tak przyspiszyłam test, bo miałam wytrzymac do środy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 17:27

    Mabelle lubi tę wiadomość

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
‹‹ 82 83 84 85 86
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ