X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mabelle wrote:
    Ale zwariowałas w żaden sposób go nie zawiedziesz,on napewno tego tak nie odbiera.Niestety, na niektóre sytuacje nie mamy wpływu :( Cycki do góry będzie dobrze <3
    Masz racje :) ja zawsze za bardzo wszystko biore do siebie :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pierwsze testy wyszły negatywnie . Mój cały czas mówił że mam dać spokój że jak nie ten cykl to następny. A ja mu mówię że ja wiem ze temperatura na wykresie ani testy na to nie wskazują. Ale ja czuję że coś się we mnie dzieje . Ze jest inaczej . Zi miałam rację. Przeczucia to bardzo dużo. Mnie jeszcze nigdy nie oszukala a to moja 3 ciąża.

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Mabelle Autorytet
    Postów: 791 1431

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeina wrote:
    Mi pierwsze testy wyszły negatywnie . Mój cały czas mówił że mam dać spokój że jak nie ten cykl to następny. A ja mu mówię że ja wiem ze temperatura na wykresie ani testy na to nie wskazują. Ale ja czuję że coś się we mnie dzieje . Ze jest inaczej . Zi miałam rację. Przeczucia to bardzo dużo. Mnie jeszcze nigdy nie oszukala a to moja 3 ciąża.

    Moje przeczucia tez się sprawdzają i to też moja trzecia ciąża ;)

    Kofeina lubi tę wiadomość

    961l9vvj0jdvtr0r.png
    10.04.17-2600g <3 <3 <3
    13.02.17-1225g <3 <3 <3
    25.01.17- 891g Szczęścia <3 <3 <3
    28.10 ---6,95 cm. Mój mały wielki człowiek♡♡♡
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mabelle wrote:
    Moje przeczucia tez się sprawdzają i to też moja trzecia ciąża ;)
    Tylko u mnie te przeczucia chyba zawodza :/ dwa miesiace temu tez czulam ze sie udalo a tu @ przyszla w terminie :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robiłam test 10ml i co nic... już sama nie wiem dziś 35 dzień cyklu a co @ nie ma to nie ma już nie wiem co myśleć... Czy to możliwe ,że po mimo wczesnej ciąży testy wychodzą negatywne? bo ja czuje się inaczej tak jak by to było to..

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akka88 wrote:
    Ja dziś robiłam test 10ml i co nic... już sama nie wiem dziś 35 dzień cyklu a co @ nie ma to nie ma już nie wiem co myśleć... Czy to możliwe ,że po mimo wczesnej ciąży testy wychodzą negatywne? bo ja czuje się inaczej tak jak by to było to..
    Moze byc tak ze nie wychodza. Mojej kolezance do 5 miesiaca zaden test nie wyszedl. Zrob bete jak mozesz :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wam kiedy tzn w którym tygodniu lub w którym dniu po owulacji wyszedł pozytywny test?

    igusia lubi tę wiadomość

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akka88 wrote:
    a wam kiedy tzn w którym tygodniu lub w którym dniu po owulacji wyszedł pozytywny test?
    Ja nie pomoge bo mi niestety jeszcze zaden test nie wyszedl pozytywny przed @ dlatego czekam dzielnie do jutra :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę trzymać za Ciebie kciuki może się nam uda. Ja następny test będę robić dopiero w poniedziałek bo teak też mam wizytę u gina. na razie dam sobie troszkę wytchnienia.

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akka88 wrote:
    będę trzymać za Ciebie kciuki może się nam uda. Ja następny test będę robić dopiero w poniedziałek bo teak też mam wizytę u gina. na razie dam sobie troszkę wytchnienia.
    O wlasnie, najlepiej na razie nie zaprzatac sobie tym glowy, co ma byc to bedzie ;*

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Justin Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akka88 wrote:
    a wam kiedy tzn w którym tygodniu lub w którym dniu po owulacji wyszedł pozytywny test?

    U mnie sytuacja wyglądała następująco:
    14 dni po owulacji test negatywny (był to dzień spodziewanej miesiączki)
    18 dzień po owulacji - pozytywny i w ten sam dzień beta 500.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 09:08

    Kofeina lubi tę wiadomość

  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justin to mnie pocieszyłaś bo ja jestem 14 dzień po owulacji więc może coś się udało... a miałaś jakieś objawy?

  • Justin Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy:
    - ból miesiączkowy (lekki, nie zwijałam się z bólu)
    - czułe piersi (czułam ból tylko jak np byłam w piżamie i przejechałam po sutkach materiałem)
    - ból pleców (ten z kolei był mocny)
    - śluz owszem pojawił się, ale z tego co pamiętam jakiś czas po teście
    - co jakiś czas ból jajników
    - zmęczenie, zadyszka

    Chyba tyle :)

    Myślę, że spokojnie. Pamiętam, że wtedy też czułam się inaczej, wręcz byłam zaskoczona, że test wyszedł negatywny (staramy się z mężem od 5 lat, więc można powiedzieć, że znam już swój organizm na wylot) Wystarczy, żeby zagnieżdżenie było troszkę później i już wszystko się przesunie :)

    Trzymam kciuki! :)

    Mabelle lubi tę wiadomość

  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) na tej grupie jestem nowa, bo staramy się o pierwsze maleństwo od prawie roku, w lutym poroniłam w 6tc, potem załamka, jednak wzięłam się w garść... W lipcu znowu poroniłam wcześnie. Myślałam, że więcej nie dam rady, przestałam się obserwować, ale instynkt zadziałał sprawniej, bo udało sie serduchować w czasie szczytu śluzu (od następnego dnia śluzu prawie nie było, a potem tylko sucho). Cykle z reguły miałam 28-29 dni, więc do tego czasu w ogóle nie nastawiałam się na to, że moze się udało, ale dziś 35dc, a @ nadal nie ma... od 27dc mocno boli mnie jedna pierś, druga słabiej, lekko brzuch ciągnie.
    Z jednej strony nie umiem się nie nakręcać, a z drugiej mam plan: jeśli się udało, to powiem mężowi dopiero jak będę 100% pewna (ponieważ przeżywa ze mną wszystko, to nawet naściemniam, że mam okres :P żeby myślał, że jest ok), wystarczy, że ja się stresuję. Bardzo bym chciała zrobić mu tę niespodziankę <3

    Mabelle lubi tę wiadomość

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Mabelle Autorytet
    Postów: 791 1431

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was wszystkie kciuki,żeby wszystko było pięknie.Najlepiej ta betę zrobić i może wtedy wszystko się wyjaśni.Kazdy organizm jest inny wiec nie zawsze w tym samym dniu cyklu wyjdą u wszystkich jednakowe testy.Pewnie to zależy od tego kiedy było zagnieżdżenie.Mocno Wam kibicuję z całego sera a nawet dwóch <3 <3

    Aga Inwestująca lubi tę wiadomość

    961l9vvj0jdvtr0r.png
    10.04.17-2600g <3 <3 <3
    13.02.17-1225g <3 <3 <3
    25.01.17- 891g Szczęścia <3 <3 <3
    28.10 ---6,95 cm. Mój mały wielki człowiek♡♡♡
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz kupilam tescior i sobie lezy do jutra, ale sie stresuje ...

    Mabelle lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się uzbrajam w cierpliwość i jeszcze tydzień poczekam, bo a nuż jednak owulacja była kilka dni po szczycie śluzu i wtedy @ nadejdzie w najbliższym tygodniu.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    Mabelle lubi tę wiadomość

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi bete trzeba robić bedąc naczczo? czy można po południu?

  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akka88 wrote:
    a powiedzcie mi bete trzeba robić bedąc naczczo? czy można po południu?

    Nie, nie trzeba być na czczo :)

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Justin Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Inwestująca wrote:
    Witajcie :) na tej grupie jestem nowa, bo staramy się o pierwsze maleństwo od prawie roku, w lutym poroniłam w 6tc, potem załamka, jednak wzięłam się w garść... W lipcu znowu poroniłam wcześnie. Myślałam, że więcej nie dam rady, przestałam się obserwować, ale instynkt zadziałał sprawniej, bo udało sie serduchować w czasie szczytu śluzu (od następnego dnia śluzu prawie nie było, a potem tylko sucho). Cykle z reguły miałam 28-29 dni, więc do tego czasu w ogóle nie nastawiałam się na to, że moze się udało, ale dziś 35dc, a @ nadal nie ma... od 27dc mocno boli mnie jedna pierś, druga słabiej, lekko brzuch ciągnie.
    Z jednej strony nie umiem się nie nakręcać, a z drugiej mam plan: jeśli się udało, to powiem mężowi dopiero jak będę 100% pewna (ponieważ przeżywa ze mną wszystko, to nawet naściemniam, że mam okres :P żeby myślał, że jest ok), wystarczy, że ja się stresuję. Bardzo bym chciała zrobić mu tę niespodziankę <3

    Może dla pocieszenia, a raczej świadomości "nie tylko ja" przybliżę moją historię:
    Staraliśmy się o dziecko 5 lat, mnóstwo wizyt u lekarzy, klinik, długa historia. W końcu się udało (stąd objawy opisane powyżej). Niestety serce przestało bić na początku 4 miesiąca. Przyjęcie do szpitala, ciąża martwa i wszystko co z procedura z tego powodu związane.
    Na szczęście załamania brak. Gdybyś chciała pogadać, albo miała kiepski dzień, zawsze możemy zrobić to na priv. Wiem, że to ciężkie, nie chce się narzucać, ale jak coś pisz śmiało :)

    Mabelle, Aga Inwestująca lubią tę wiadomość

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ