X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Byłam u gin. Bardzo wczesna ciąża 3/4tydz. Endo 9.8, szyjka ciążowa, najpierw mówiła ze macicia wygląda na pusta, ale później znalazła malutki biały pęcherzyk, ja tam go nie widze ale skoro lekarka mówi ze jest, to pewnie jest :):):)

    50131046df9f3a11med.jpg
    I TO JEST GINEKOLOG!!! :D
    GRATUUUUUULACJE
    ja mam też zdjecia i na ostatnim mam 0- 85cm wiec to pewnie endometrium.

    kurwa jaki mój to kretacz!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 20:07

    key_b lubi tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    No to mam nadzieję, że chodzi o torbiela, a moje wyniki poprawią się jak zaleczę to ścierwo.
    Ale dziwi mnie brak objawów torbieli. Brzuch nie bolał mnie mocniej niż zawsze, a ostatnio przy torbieli zwalniałam się z pracy tak mnie bolał brzuch..
    Żadnej stymulacji nie miałam, co mogłoby być przyczyną torbieli?

    No nic, muszę czekać.. Najgorsze..

    Może jest malutka, ja dopiero poczułam jak mi pękła i rozlała się wewnątrz. Myślałam, że zejdę z bólu. Trafiłam na sor z podejrzeniem rozlanego wyrostka

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, co Twój nawywijał? :(

    Wystarczy Ci tych stresów.. jesteś w ciązy i musisz mieć spokój.

    Chyba że chodziło o lekarza..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 20:17

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A mnie dzisiaj naszły jakieś wątpliwości. Chyba jednak wolałabym, żeby w tym cyklu się nie udało. Od pierwszego września zaczynam nowa pracę. Będę mieć robione badania okresowe i właśnie sobie uświadomiłam że jest szansa że będą mi kazali zrobić RTG. Aaaaaa a co jak się uda i będzie fasolka? Co ja im powiem? Ale mnie schiza dopadła. Wiem, że martwię się na zapas, bo nie mam pojęcia jakie badania będę musiała zrobić i oczywiście pewnie i tak się nie uda i nie będzie fasolki ale już zaczynam panikować!

    Spokojnie ja miałam kilka badań wstępnych do pracy, rtg nigdy nie było robione :)

    malka lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Byłam u gin. Bardzo wczesna ciąża 3/4tydz. Endo 9.8, szyjka ciążowa, najpierw mówiła ze macicia wygląda na pusta, ale później znalazła malutki biały pęcherzyk, ja tam go nie widze ale skoro lekarka mówi ze jest, to pewnie jest :):):)

    50131046df9f3a11med.jpg

    Gratuluje.
    Mam nadzieję, że ja kiedyś też takiego kropka zobaczę ;)

    key_b lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Evelaj też myślę, że trzy testy nie kłamią. Mi na początku też wychodziły takie ledwo widoczne kreski. Napisz skąd jesteś moze któraś z nas podpowie Ci gdzie jest opcja zrobić betę popołudniu. Jak masz samochód to może gdzieś w mieście obok. Myślę, że ważne żebyś jak najszybciej zrobiła betę żeby lekarz już coś wiedział.

    Cudem udało mi sie załatwić wolne na poniedziałek, wiec biegne na bete z rana!!! Co za radosc! W domu zostały mi dwa testy, wiec potestuje jutro i jak aparat uchwyci to wrzuce jutro fotke! Co do bledziocha to ja sie ciagle zastanawiam czy to po prostu nie miejsce na kreske, ale z drugiej strony az 3 testy? Powiem.wam,ze trochę sram ze strachu myslac o tym wszystkim bo juz ddwukrotnie stracilismy z mezem dzidziusia.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelaj nic więcej nie dodam co już dziewczyny napisały. Również uważam że to fasolka. Wykonaj betę oraz prog i TSH.
    Wcześniej wykonałaś jakieś dodatkowe badania ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Monika, co Twój nawywijał? :(

    Wystarczy Ci tych stresów.. jesteś w ciązy i musisz mieć spokój.

    Chyba że chodziło o lekarza..
    Chodziło o lekarza.

    co to za ciaza jak nie jest w tym miejscu co trzeba :-( leze cały czas boje sie wstac zeby nic mnie nie zabolalo, dzisiaj przespalam cały dzien nie wiem co bede robiła w nocy.
    sluz mam rozciagliwy, cały czas brazowo krwisty. mój synek całe czas chodzi za mna i sie puta : mamuniu nie pójdziesz do szpitala :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Evelaj nic więcej nie dodam co już dziewczyny napisały. Również uważam że to fasolka. Wykonaj betę oraz prog i TSH.
    Wcześniej wykonałaś jakieś dodatkowe badania ?

    TSH po II poronieniu miałam w normie ale zrobie dla.pewnosci w poniedzialek. Progesteron zostawie bo zawsze mialam niski i moj lekarz mi przepisywal, wiec i bez wyniku go dostane, jesli bedzie dzidzius :) ciekawa jestem tego jutrzejszefo testu!!! Oby bylo ciemniejsze bo chcialabym wam pokazac :) a co do dodatkowych badan to mam.za soba wszystkie podstawy, toxo, cmv, rozyczke itd. Mam podejrzenie trombofilii i takie zaświadczenie od hematologa, ze jak zajde to ginekolog musi przepisac mi zastrzyki, aktualnie czekam na badania, ale chyba jak tylko wyplate dostane to zrobię ten pakiet mutacji 6 podstawowych, za 330 zl, pewnie o nis slyszalyscie, nie mam linku pod reka zeby wstawic :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelaj wrote:
    TSH po II poronieniu miałam w normie ale zrobie dla.pewnosci w poniedzialek. Progesteron zostawie bo zawsze mialam niski i moj lekarz mi przepisywal, wiec i bez wyniku go dostane, jesli bedzie dzidzius :) ciekawa jestem tego jutrzejszefo testu!!! Oby bylo ciemniejsze bo chcialabym wam pokazac :) a co do dodatkowych badan to mam.za soba wszystkie podstawy, toxo, cmv, rozyczke itd. Mam podejrzenie trombofilii i takie zaświadczenie od hematologa, ze jak zajde to ginekolog musi przepisac mi zastrzyki, aktualnie czekam na badania, ale chyba jak tylko wyplate dostane to zrobię ten pakiet mutacji 6 podstawowych, za 330 zl, pewnie o nis slyszalyscie, nie mam linku pod reka zeby wstawic :)

    Ja też tam miałam wykonane badania genetyczne na te 6 mutacji dobrze sobie zrobić bo w razie czego jest podstawa do refundowanych leków bo niestety heparyna jest dość droga.
    testdna.pl ;)
    A acard bierzesz ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też tam miałam wykonane badania genetyczne na te 6 mutacji dobrze sobie zrobić bo w razie czego jest podstawa do refundowanych leków bo niestety heparyna jest dość droga.
    testdna.pl ;)
    A acard bierzesz ?

    Aktualnie nie, ostatnio w ciazy mialam zalecony najpierw acard a potem zaax bo udalo mi sie go dostać ale dzidzius i tak nie przeżył

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś tu spokój dzisiaj. Chyba Wszystkie pojechały na długi weekend :)

    zubii, Rucola lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jakiś tu spokój dzisiaj. Chyba Wszystkie pojechały na długi weekend :)
    Chyba tak ;)
    Ja właśnie próbuje ogarnąć samą siebie a dokładnie rozpisać muszę tych wszystkich lekarzy.
    Yosel jaki plan u Ciebie ? Jedziesz do Paśnika?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Chodziło o lekarza.

    co to za ciaza jak nie jest w tym miejscu co trzeba :-( leze cały czas boje sie wstac zeby nic mnie nie zabolalo, dzisiaj przespalam cały dzien nie wiem co bede robiła w nocy.
    sluz mam rozciagliwy, cały czas brazowo krwisty. mój synek całe czas chodzi za mna i sie puta : mamuniu nie pójdziesz do szpitala :-(

    Monika a skąd ta pewność że ciąża nie jest w tym miejscu co trzeba????? Bo ci lekarz konował powiedział tylko na podstawie że nie zobaczył pęcherzyka, którego miał prawo nie widzieć bo jest ZA WCZEŚNIE? Parę postów wcześniej napisałaś że trzeba myśleć pozytywnie i co?????????
    Musisz być silna i mieć nadzieję dla siebie i fasolki! Mnie aż zabolało jak to napisałaś, bo ja wierzę, że będzie dobrze.
    Trzymam ogromnie mocno kciuki, żeby fasolka była z Tobą całe 9mscy w dobrym miejscu - pod sercem, w brzuszku mamusi!!! :)

    zubii, OjMaryś lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jakiś tu spokój dzisiaj. Chyba Wszystkie pojechały na długi weekend :)

    Ja byłam w pracy :(

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo eh szkoda, ze sie jednak nie udalo. :-(

    Ja caly dzien w pracy, potek kino.

    Chyba wiem czemu te wyniki krwi wyszly nie tak. Wydaje mi sie, ze to od zebow. Mam dziasla zaczerwienione od kilku dni i czune lekki bol... Jutro dzwonie zapisac sie do dentysty, a po poludniu endokrynolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2017, 18:50

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jakiś tu spokój dzisiaj. Chyba Wszystkie pojechały na długi weekend :)
    Emek przyjechał na weekend to i czasu na neta nie ma. :D Dzisiaj wizyta u naszej dr w szpitalu, a później Ikea. :D key_b gratuluję i Monice też :) kropek lada dzień się pokaże!! Flo przykro mi :( ale ivf nie takie straszne jak je malują!! Musi się udać!! :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,to normalne, żeby było tak sucho pod koniec cyklu?pierwszy raz mi się to zdarzyło,przy serduszkowaniu musieliśmy użyć nawilżacza,raczej nie zwiastuje to ciąży,prawda?

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...pierwszy wolny dzień w tym tygodniu -pojedziemy nad jezioro!... patrzę przez okno-leje, na termometr- 21 stopni... tak, tak jak zawsze mam szczęście w wolnym dniu :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Kochane,to normalne, żeby było tak sucho pod koniec cyklu?pierwszy raz mi się to zdarzyło,przy serduszkowaniu musieliśmy użyć nawilżacza,raczej nie zwiastuje to ciąży,prawda?
    U mnie na parę dni przed @ zawsze jest posucha, a potem już nawał wodnistego śluzu. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ