X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja jakbym zobaczyła czystą krew przy podcieraniu to juz bym byla na SORze moze glupia jestem ale wole dmuchac na zimne nie ryzykowalabym i nie czekala na bole i skurcze bo wtedy to juz po ptakach...Masz nerwy ze stali ja bym nie wytrzymała...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj naszły jakieś wątpliwości. Chyba jednak wolałabym, żeby w tym cyklu się nie udało. Od pierwszego września zaczynam nowa pracę. Będę mieć robione badania okresowe i właśnie sobie uświadomiłam że jest szansa że będą mi kazali zrobić RTG. Aaaaaa a co jak się uda i będzie fasolka? Co ja im powiem? Ale mnie schiza dopadła. Wiem, że martwię się na zapas, bo nie mam pojęcia jakie badania będę musiała zrobić i oczywiście pewnie i tak się nie uda i nie będzie fasolki ale już zaczynam panikować!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 14:50

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Monika ja jakbym zobaczyła czystą krew przy podcieraniu to juz bym byla na SORze moze glupia jestem ale wole dmuchac na zimne nie ryzykowalabym i nie czekala na bole i skurcze bo wtedy to juz po ptakach...Masz nerwy ze stali ja bym nie wytrzymała...

    Niby tak ale co jej zrobią ? Ma już dupka na podtrzymanie co więcej jej powiedzą ?

    malka, innamorata88 lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Niby tak ale co jej zrobią ? Ma już dupka na podtrzymanie co więcej jej powiedzą ?


    Dokładnie, tym bardziej że jest weekend przecież ja bym się w szpitalu zapłakała na śmierć!! :-(

    Ja myśle że wiele dziewczyn mysli że to okres tylko slaby a później okazuje się że to ciąża, trzeba mysleć pozytywnie. Prznajmniej spróbuję, powiedział że w razie krwawienia lub bóli od razu na SOR- gybym nie zrobila testu to bym nawet nie pojechała do lekarza bo myślałabym właśnie jak inne dziewczyny że to skąpy okres. A zawsze takie mialam

    zubii lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna masz już?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mam 9dpt beta 92 :) i prog 91

    zubii, malka, Bajkaaa, staraczka1111, Agniechaaaa, Flowwer, Kaczorka, Jacqueline, emi2016, OjMaryś, sara9555, KateHawke, blue00, E_w_c_i_a, Jedna_z_Wielu, -Monika-, Madżka89, Lucia88, Yoselyn82, bertha, Maja84, Karma88, Sarna84, kolka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dokładnie, tym bardziej że jest weekend przecież ja bym się w szpitalu zapłakała na śmierć!! :-(

    Ja myśle że wiele dziewczyn mysli że to okres tylko slaby a później okazuje się że to ciąża, trzeba mysleć pozytywnie. Prznajmniej spróbuję, powiedział że w razie krwawienia lub bóli od razu na SOR- gybym nie zrobila testu to bym nawet nie pojechała do lekarza bo myślałabym właśnie jak inne dziewczyny że to skąpy okres. A zawsze takie mialam

    Moja mama była takim fenomenem co miesiąc ze mną w ciąży miała krwawienie że skrzepami ! Lekarz powiedział że taka jej uroda.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gin. Bardzo wczesna ciąża 3/4tydz. Endo 9.8, szyjka ciążowa, najpierw mówiła ze macicia wygląda na pusta, ale później znalazła malutki biały pęcherzyk, ja tam go nie widze ale skoro lekarka mówi ze jest, to pewnie jest :):):)

    50131046df9f3a11med.jpg

    staraczka1111, malka, Flowwer, Aksamitna, Agniechaaaa, Madżka89, sara9555, KateHawke, E_w_c_i_a, zubii, Jedna_z_Wielu, Lunaris, Yoselyn82, Maja84, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zaczynam świrowac bo mnie cycki nie bolą dziś :/

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Juz mam 9dpt beta 92 :) i prog 91

    Ale wypasiona !!!!!!!

    Ogólnie to dajecie mi tyle nadzieji co do IVF <3
    key_b wrote:
    Byłam u gin. Bardzo wczesna ciąża 3/4tydz. Endo 9.8, szyjka ciążowa, najpierw mówiła ze macicia wygląda na pusta, ale później znalazła malutki biały pęcherzyk, ja tam go nie widze ale skoro lekarka mówi ze jest, to pewnie jest :):):)

    50131046df9f3a11med.jpg

    Aż mi się serce raduje !!!

    Kochane takie pozytywne wieści mogę czytać.

    Monika nie słuchaj konowała, chyba sobie termin pomylił ;)

    Aksamitna, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Ja już zaczynam świrowac bo mnie cycki nie bolą dziś :/


    akurat one nie są wyznacznikiem ;)

    staraczka1111, zubii lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A mnie dzisiaj naszły jakieś wątpliwości. Chyba jednak wolałabym, żeby w tym cyklu się nie udało. Od pierwszego września zaczynam nowa pracę. Będę mieć robione badania okresowe i właśnie sobie uświadomiłam że jest szansa że będą mi kazali zrobić RTG. Aaaaaa a co jak się uda i będzie fasolka? Co ja im powiem? Ale mnie schiza dopadła. Wiem, że martwię się na zapas, bo nie mam pojęcia jakie badania będę musiała zrobić i oczywiście pewnie i tak się nie uda i nie będzie fasolki ale już zaczynam panikować!

    Malka, ostatni raz rtg robili mi w 2010 gdy zaczynałam poprzednią pracę. Od tego czasu zawsze gdy chcą mi je wcisnąć do listy badań, pytam czy jest taka potrzeba, bo nie palę i wolałabym uniknąć naświetlania. I zawsze lekarz się zgadza. Dwa razy miałam też wprost pytanie od lekarza czy jest mozliwość, że jestem w ciąży i po prostu odpowiadałam, że nie można takiej opcji wykluczyć. Nie martw się.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, piękna beta <3

    Key_b, dbaj teraz o siebie i czekamy teraz na serduszko :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/652e618ec1b2.jpg

    Dla Was kochane.

    Istnieja lepsze leki niz Dupek na podtrzymanie. Niepamietam nazwy zastrzyku ktory dostalam przy krwawieniu w ciąży z córka. Pojechalam wtedy na sor i na oddzial mnie wrzucili gdzie pielegbiarka usilowala mi wmowic ze lepiej natura wie ze powinnam poronic... Wylam niesamowicie bo przeciez juz widzialam serduszko to byl 8tydzien. Dzieki Bogu za znajomosci mojej mamy jej ginekolog kazala mi wychodzic z tego oddzialu na wlasbe żądanie i jechac do niej dostalam jeden zastrzyk i nakaz lezenia dzis mam swoja 4letnia księżniczkę zdrową i pogodną dziewczynkę :)

    Dzisiejszy dzień jest jakiś ciężki złe samopoczucie daje w kość podbrzusze mi dziwnie spuchlo ale czytalam w necie ze w kazdej kolejnej ciąży szybciej widać brzuszek.

    GRATULACJE wszystkim nowym zafasolkowanym.

    Flower kwiatuszku wierze że jeszcze w tym roku dołączysz do grona ciężarówek ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Malka, ostatni raz rtg robili mi w 2010 gdy zaczynałam poprzednią pracę. Od tego czasu zawsze gdy chcą mi je wcisnąć do listy badań, pytam czy jest taka potrzeba, bo nie palę i wolałabym uniknąć naświetlania. I zawsze lekarz się zgadza. Dwa razy miałam też wprost pytanie od lekarza czy jest mozliwość, że jestem w ciąży i po prostu odpowiadałam, że nie można takiej opcji wykluczyć. Nie martw się.

    To są badania wstępne więc jest szansa, że będzie RTG. Coś będę musiała naściemniać jakby co. Dzieki

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Ja już zaczynam świrowac bo mnie cycki nie bolą dziś :/

    Uważaj co mówisz ! Bo za chwilę wrócą ze zdwojoną siła :p

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Identyczny post dodałam na inny watek, ale poki co 0 odzewu, a wiec mam nadzueje, ze tu sie ktos do mnie odezwie :))
    Dziewczyny, liczę na waszą pomoc. 2 sierpnia mialam owu i oczywiście zaczelam testować wczoraj, 9/10 dni po. Popołudniu bobo test wykazal jasna kreske, taka jakby bardzo jasno rozowo/szaro/fioletowa, widział ja nawet mój mąż, a u niego nie ma mowy o wkrętkach i widzeniu rzeczy ktorych nie ma :D Dzis rano powtórzyłam bobo test i z porannego wyszedl mi cień ciena, bardzo jasny, mniej widoczny niz wczorajszy. Kilka godzin później powtorzylam ale innym testem, tym razem vitam plytkowym i tez ukazalo się coś na.kształt cienio-kreski. Dodam, że wszystko ddziało sie w terminie zawartym w ulotce, nie po godzinie czy dwóch, tylko do 5 minut. Nie wiem co mam o tym myśleć. Dwukrotnie byłam już w ciąży, ale.moje dzieci zmarły zanim zdążyły sie urodzić, dlatego teraz chciałabym wiedzieć na czym stoję, tym bardziej, że mam zalecone przybycie do ginekologa jak tylko sie dowiem, ze jestem w ciąży. Z uwagi na.zmiany w pracy, w najblizszym tygodniu beta raczej nie bedzie wchodziła w grę. Chciałam isc w poniedziałek, ale jest jakas afera ze zmianami i chyba trafia mi sie ranne. Nie mam jak zrobic zdjecia bo aktualnie jestem w pracy. W dwoch poprzednich ciazach miałam tak, z testy z rannego byly jasniejsze od tych robionych dzien wczesniej popoludniu i zawsze wtedy , popołudniami kreska byla mocniejsza. Czy my Boje sie, ze sobie wkrecam, mialyscie tak? Cienie cienia na trzech testach dwich roznych firm? :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelaj, trzy testy raczej nie kłamią. Tak jak pisałaś, najlepsze byłyby dwukrotne badanie bety w odstępie 48 h. Nie macie gdzieś calodobowego labolatorium? U mnie w sąsiednim mieście jest labolatorium przyszpitalne, ale działa też komercyjnie i podstawowe badania (w tym betę) można robić 7 dni w tygodniu przez 24 h.

    Jeśli naprawdę nie masz opcji, żeby pójść na betę to powtarzałabym codziennie rano test tej samej firmy i sprawdzała czy kreska ciemnieje. Plus umówiłabym się jak najszybciej do ginekologa. Masz przepisany duphaston lub luteinę?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Evelaj, trzy testy raczej nie kłamią. Tak jak pisałaś, najlepsze byłyby dwukrotne badanie bety w odstępie 48 h. Nie macie gdzieś calodobowego labolatorium? U mnie w sąsiednim mieście jest labolatorium przyszpitalne, ale działa też komercyjnie i podstawowe badania (w tym betę) można robić 7 dni w tygodniu przez 24 h.

    Jeśli naprawdę nie masz opcji, żeby pójść na betę to powtarzałabym codziennie rano test tej samej firmy i sprawdzała czy kreska ciemnieje. Plus umówiłabym się jak najszybciej do ginekologa. Masz przepisany duphaston lub luteinę?

    Mam w domu luteine zostala po ostatniej ciazy. Labolatorium calodobowego nie mamy, a do lekarza mam opcje pojsc albo w ta najbliższa srode albo za tydzien, ale musze miec.jakis konkret bo on na USG jeszcze pewnie nic nie zobaczy :D kurde, boje sie ze sobie wkrecam, ze to tylko miejsce w ktorym powinna byc kreska, ale zawsze jak robiłam test, z roznych firm i nie bylam to nie bylo zadnego cienia ani nic a tutaj cos jest... oby dzidzius :D

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelaj też myślę, że trzy testy nie kłamią. Mi na początku też wychodziły takie ledwo widoczne kreski. Napisz skąd jesteś moze któraś z nas podpowie Ci gdzie jest opcja zrobić betę popołudniu. Jak masz samochód to może gdzieś w mieście obok. Myślę, że ważne żebyś jak najszybciej zrobiła betę żeby lekarz już coś wiedział.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ