X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer no ja tez powinnam juz dzis miec i nic... zastanawia mnie to czemu jeszcze nie mam..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Już po biopsji! Trochę nieprzyjemne. Wkłada plastikowy wziernik, i czuć jak wchodzi do macicy jak przy iui.
    kilka razy mnie tam szczypał, drapnal, czuć jak mocniejsze skurcze miesiączkowe, tylko nieprzyjemne bo wiesz ze ktoś ci tam w środku grzebie! Ale do przeżycia :)
    Teraz czekam ok 10 dni na wynik.


    Ja na akupunkturę chodzę. Teraz mam przerwę bo urlopy moje i pani od akupunktury jeden po drugim. Ale muszę się znowu umówić. Nie wiem na ile działa ale wierze ze działa :) we wrocku mogę polecić babeczkę - Katarzyna Pokrywka.


    który masz dziś dc ? To mnie uspokoiłaś że to nie takie jak starym sposobem HSG ;)

    A histeroskopie też miałaś dziś ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, gdy mi robili HSG to leżałam z kobitką, która kilka cykli wcześniej miała histeroskopię i mówiła, że jej zdaniem histero jest dużo bardziej lajtowa. Poza tym nie wiem jak u Ciebie w klinice, ale u mnie do histero podają mocniejsze znieczulenie niż przy HSG. Także nic się nie martw, będzie z tym dobrze.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel powinni mi wyłączyć prąd lub sama nie wiem co...
    bo od 14 siedzę i szperam po tych publikacjach i baniach klinicznych.

    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www2.warwick.ac.uk/giving/health/miscarriage/miscarriage/&prev=search

    Yoselyn82, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Normalni ginowie nie zbijaja do starej normy czyli 4.5 chyba. Prywatni i ogarnieci zbijaja jak przekracza 2.5.

    Anna_Stesia u mnie różnie. Generalnie mam takie wrażenie ze z tych dziewczyn które kojarzę odkad tu jestem wszystkie są w ciąży albo już urodziły. A jedyne co robię ja to ronienie ciąży za ciąża. I ciągle się zastanawiam czy jestem gotowa na kolejną stratę. I chyba nie. Chyba nie jestem.
    Jestem takim rozzalonym, pełnym zazdrości gnomem.

    Hopeless, naprawdę wiele przeszłas i masz prawo do takich emocji. Czy lekarze mają jakieś pomysły, skąd u Ciebie te poronienia?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, gdy mi robili HSG to leżałam z kobitką, która kilka cykli wcześniej miała histeroskopię i mówiła, że jej zdaniem histero jest dużo bardziej lajtowa. Poza tym nie wiem jak u Ciebie w klinice, ale u mnie do histero podają mocniejsze znieczulenie niż przy HSG. Także nic się nie martw, będzie z tym dobrze.

    Ja bym się dała na te 10 min uspać ;) ale ja tak mam mogę kroić innych tylko nie mnie hihihi za dużo w zyciu widziłam :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    który masz dziś dc ? To mnie uspokoiłaś że to nie takie jak starym sposobem HSG ;)

    A histeroskopie też miałaś dziś ?
    Ja histero miałam 30.06. pod narkoza wiec relaksik. Ogólnie wyszła bardzo dobrze, tylko po tym badaniu histochemicznym endometrium wyszło zapadnie endometrium, dlatego po antybiotykach dzisiaj sama biopsja endometrium sprawdzająca czy już endo jest ok. Biopsja na fotelu ginekologicznym.

    SonoHsg miałam rok temu to było gorsze niż ta biopsja :)

    Dzisiaj mam 7dc.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty w którym dc będziesz miała histero?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A ty w którym dc będziesz miała histero?


    z tego co wiem biopsje endo powinno sie miec w 2 fazie cyklu po owulce

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w klinice (nOvum) tylko w pierwszej fazie cyklu robią i histero i biopsje endo. Robią z biopsji endo badanie histochemiczne sprawdzające czy nie ma zapalenia, i w drugiej fazie wychodzi ono fałszywie dodatnie bo komórki plazmatyczne w drugiej fazie są normalne a w pierwszej wskazują na zapalenie. Tego badania histochemicznego szukam gdzie indziej żeby moc zrobić bliżej niż w wawie ale nie znalazłam żeby ktoś robił.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Już po biopsji! Trochę nieprzyjemne. Wkłada plastikowy wziernik, i czuć jak wchodzi do macicy jak przy iui.
    kilka razy mnie tam szczypał, drapnal, czuć jak mocniejsze skurcze miesiączkowe, tylko nieprzyjemne bo wiesz ze ktoś ci tam w środku grzebie! Ale do przeżycia :)
    Teraz czekam ok 10 dni na wynik.


    Ja na akupunkturę chodzę. Teraz mam przerwę bo urlopy moje i pani od akupunktury jeden po drugim. Ale muszę się znowu umówić. Nie wiem na ile działa ale wierze ze działa :) we wrocku mogę polecić babeczkę - Katarzyna Pokrywka.
    Czyli zupełnie jak scratching :)

    Hopeless, doskonale Cię rozumiem. Sama nie raz gotowałam się w środku ze złości, aż w końcu wytoczyłam ciężkie działa. :P

    bertha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A ty w którym dc będziesz miała histero?

    6-8 dpo i muszę brać letrizol na stymulację ovu ;) a mój m w gumeczki idzie, aż mi się śmiać się chce bo od 15 lat tego nie używał. Nie chciejcie widzieć jego miny na tą wiadomość ;)

    bertha lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower juz niedługo będziesz bezdzietna, my Cię tu dopilnujemy: ) w 2018 będziesz bawić! Ja idę spac bo jutro wielki dzień testowania, negatyw pewnie bedzie ale emocje sięgają zenitu: D

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Flower juz niedługo będziesz bezdzietna, my Cię tu dopilnujemy: ) w 2018 będziesz bawić! Ja idę spac bo jutro wielki dzień testowania, negatyw pewnie bedzie ale emocje sięgają zenitu: D
    A żebyś się zdziwiła!! :D

    zubii, Lucia88 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    U mnie w klinice (nOvum) tylko w pierwszej fazie cyklu robią i histero i biopsje endo. Robią z biopsji endo badanie histochemiczne sprawdzające czy nie ma zapalenia, i w drugiej fazie wychodzi ono fałszywie dodatnie bo komórki plazmatyczne w drugiej fazie są normalne a w pierwszej wskazują na zapalenie. Tego badania histochemicznego szukam gdzie indziej żeby moc zrobić bliżej niż w wawie ale nie znalazłam żeby ktoś robił.

    A skąd wiesz że wychodzą fałszywie dodatnie w drugiej fazie cyklu ?
    Zastanawiam się czy taki temat założyć

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    U mnie w klinice (nOvum) tylko w pierwszej fazie cyklu robią i histero i biopsje endo. Robią z biopsji endo badanie histochemiczne sprawdzające czy nie ma zapalenia, i w drugiej fazie wychodzi ono fałszywie dodatnie bo komórki plazmatyczne w drugiej fazie są normalne a w pierwszej wskazują na zapalenie. Tego badania histochemicznego szukam gdzie indziej żeby moc zrobić bliżej niż w wawie ale nie znalazłam żeby ktoś robił.

    mi dr Paliga mowila ze wlasnie takie badanie wykonuje sie w 2 polowie cyklu, zeby widziec wlasnie jak endo pracuje i czy nie ma stanu zaplanego.

    Wiec sama nie wiem co mam o tym myslec

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    mi dr Paliga mowila ze wlasnie takie badanie wykonuje sie w 2 polowie cyklu, zeby widziec wlasnie jak endo pracuje i czy nie ma stanu zaplanego.

    Wiec sama nie wiem co mam o tym myslec

    Dokładnie, bo ja też do niej chodzę i z jej zalecenia idę więc dlatego się dopytuje o nowe publikacje

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje negatywa, to juz się zaaczyna robić nudne wiecie?

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, tulę mocno :(
    Ale nie psuj sobie dzisiejszego dnia. Świętujcie rocznicę a zobaczysz, że w końcu się uda zostać mamą.

    Macie jakiś plan leczenia? Wiadomo w czym u Was jest problem?

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    6-8 dpo i muszę brać letrizol na stymulację ovu ;) a mój m w gumeczki idzie, aż mi się śmiać się chce bo od 15 lat tego nie używał. Nie chciejcie widzieć jego miny na tą wiadomość ;)

    Flowwer, my co prawda przerwy od gumek mieliśmy 1,5 roku, ale jak teraz po CP trzeba było ppwrócić to ani mi ani eMkowi się to nie uśmiechało. Ale jak się chce to i gumka nie przeszkadza :p

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ