Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Kate mam to samo w pracy, lubie ją ale szefa poprostu nie znoszę. Nie mogę się doczekać dnia kiedy powiem: "Jestem w ciąży, od przyszłego tygodnia idę na zwolnienie" :)

To będzie najpiękniejszy dzień w pracy :D

bazylkove, Bocianiątko, Flowwer, never_lose_hope, Amy333 lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, a u mnie z krzywych znowu nici bo nie chcieli zrobić bez skierowania... :/ wiecie gdzie w Warszawie da się to zrobić bez skierowania? No trudno, najwyżej jak będę w luxmedzie to może wydębię od jakiegoś lekarza :P a może ja jestem zdrowa jak byk i po prostu wymyślam sobie choroby? :P
    Ale zrobiłam kontrolne hormony dziś i ANA/ASA też :)

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja kawę uwielbiam,tylko,że dziś po niej muli mnie bardzo,dostałam luteine podjezykowa od rodzinnego,musiałam trochę nasciemniac,pytanie teraz jak dawkowac,no i plamie,ale już na beżowo tylko,zastanawiam się czy nie wziąść dziś wolnego w pracy

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2017, 10:15

• KateHawke Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ech, a u mnie z krzywych znowu nici bo nie chcieli zrobić bez skierowania... :/ wiecie gdzie w Warszawie da się to zrobić bez skierowania? No trudno, najwyżej jak będę w luxmedzie to może wydębię od jakiegoś lekarza :P a może ja jestem zdrowa jak byk i po prostu wymyślam sobie choroby? :P
    Ale zrobiłam kontrolne hormony dziś i ANA/ASA też :)

Prywatnie bez skierowania bez problemu się robi. Moja mama dzisiaj była. 80zł za krzywą insulinową i 17 zł za cukrową płaciła. Ale to Katowice w ŚLA.

c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Ale ja kawę uwielbiam,tylko,że dziś po niej muli mnie bardzo,dostałam luteine podjezykowa od rodzinnego,musiałam trochę nasciemniac,pytanie teraz jak dawkowac,no i plamie,ale już na beżowo tylko,zastanawiam się czy nie wziąść dziś wolnego w pracy
    Ja kawy też nie mogę, ani rozpuszczalnej, ani Inki. Smakuje mi jak piołun ;/ Za to kefir w każdych ilościach :D

KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Prywatnie bez skierowania bez problemu się robi. Moja mama dzisiaj była. 80zł za krzywą insulinową i 17 zł za cukrową płaciła. Ale to Katowice w ŚLA.
    No mnie w diagnostyce nie chcieli... chodzi o to ze jeśli masz cukrzycę i podadzą Ci taką porcję glukozy to możesz im się tam przekręcić ;) a tak to jest na odpowiedzialność lekarza a nie ich :P

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Bierz 2x dziennie po 1 tabl, to taka standardowa dawka :) a jeśli dalej się utrzyma możesz chyba zwiększyć do 3x1, Flo popraw mnie jeśli się mylę ;)
    Jeśli się marnie czujesz to lepiej odpocznij w domu :*

blue00, Flowwer lubią tę wiadomość

laUgp2.png
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    No mnie w diagnostyce nie chcieli... chodzi o to ze jeśli masz cukrzycę i podadzą Ci taką porcję glukozy to możesz im się tam przekręcić ;) a tak to jest na odpowiedzialność lekarza a nie ich :P

Aaa takie buty. To chyba musisz poszukać bardziej odważne laboratorium :D

Bocianiątko lubi tę wiadomość

c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteiny nigdy nie brałam ale 2x1 dawka wg mnie ok.
    Blue odpocznij w domu, żadna praca nie jest warta.

Kolka cieszę że wszystko w porządku ♡♡♡
    Już niebawem będziecie zwalniać brzuszki.
    Zumi zaczyna ;) to brzuszek dla Agi ♡

Kate tak to jest z tymi pampersami a dopiero za kolejne lata wyjdzie bo już czytałam kilka artykułów w tyn temacie.

zubii, kolka lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:

Dlatego u mnie w mieście w SLA pani najpierw glukometrem zmierzyła mi poziom cukru. Gdyby był powyżej normy nie mogłaby mnie obciążyć glukozą.

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Dlatego u mnie w mieście w SLA pani najpierw glukometrem zmierzyła mi poziom cukru. Gdyby był powyżej normy nie mogłaby mnie obciążyć glukozą.
    To u mnie na to nie wpadła :P tylko powiedziała ze musi być skierowanie od lekarza... :/

laUgp2.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Wczoraj już nie miałam siły pisać ;)

Opóźnienie było trochę jak zwykle, zanim przyjechałam to doktor znowu przyjmował, ale wcześniej wezwali go na pilną cesarkę ;)

A więc w brzuszku siedzi zdrowa DZIEWCZYNKA ;)

Waży dokładnie 494g i już wiem czemu ruchy czuje tak nisko najwięcej, główką do góry a dupcią na pęcherzu jest ;)

Wczoraj miała jakiś mega aktywny dzień, doktor miał ją ciężko pomierzyć. A oto Izabela (tak wstępnie wybrane imię wcześniej ;)

b3a43eb313944446med.jpg

17b0b7702e7b26demed.jpg

Na drugim zdjęciu wepchała palucha do nosa :P

Takie zdjęcia są najcudowniejsze ♡♡
    Powiecie że zwariowałam ale mam 3 ramki schowane które mam przeznaczone specjalnie na takie zdjecia ;) ale fasolka nie spieszy się na ten swiat :(

Malwas lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Takie zdjęcia są najcudowniejsze ♡♡
    Powiecie że zwariowałam ale mam 3 ramki schowane które mam przeznaczone specjalnie na takie zdjecia ;) ale fasolka nie spieszy się na ten swiat :(
    To ja jestem dziwna i wolę zwykle usg a nie 3d :D jeszcze po 30 tyg może być i 3d ale jak mi zrobili takie zdjęcie córki w 12tc to jak kosmita z dziurami :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2017, 10:49

KateHawke, zubii, Anna Stesia, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam,nie mogę wziąść wolnego bo bedzie brakowało obsady

• Bella1412 Przyjaciółka

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Hehe no to jesteśmy cyklowe siostry ksero :D u mnie też owulka 05.08 ;) planujesz testować?
    Test w domu mam jeszcze z poprzedniego cyklu bo szybciej @ przyszla niz ja na test się zdecydowalam i powiem szczerze że raczej unikam testow bo za duzo nerwow mnie to kosztuje wole czekac na @, chyba że naprawde długosc by jej nie bylo to bym pewnie zrobila, ale zawsze przychodzi:(. Na chwile obecna mysialam nospe polknac bo tak brzuch mnie bolą, juz myslalam że @ przyszla bo nagle się wilgotno zrobilo ale na szczescie na razor czesto..

Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kawy też już nie pije :) śmierdzi mi strasznie. A przed tem nie mogłam bez niej żyć. Na słodkie też patrzeć nie mogę i na mięso. Wszystko co ostre i kwaśne zjem podwójnie. Ogórki kiszone mmm oliwki czarne mmm czosnek cebula i sałatki z zalewie occtowej mmm paprykę chili to daje do zupy mój by się udusił a ja bym jeszcze dosypała i chrzan na kanapki :)

Bocianiątko lubi tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei nie robie testow, pierw beta, potem test. Nigdy na odwrot :P

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zubii Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Luteiny nigdy nie brałam ale 2x1 dawka wg mnie ok.
    Blue odpocznij w domu, żadna praca nie jest warta.

Kolka cieszę że wszystko w porządku ♡♡♡
    Już niebawem będziecie zwalniać brzuszki.
    Zumi zaczyna ;) to brzuszek dla Agi ♡

Kate tak to jest z tymi pampersami a dopiero za kolejne lata wyjdzie bo już czytałam kilka artykułów w tyn temacie.

We wtorek idę ustalać termin cc więc będę znać dokładna date.

Karma88, KateHawke, Agniechaaaa, Malwas lubią tę wiadomość

wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Chyba masz racje z tymi pampersami. To w ogóle nie przepuszcza powietrza i wszystko się gotuje. A potem żony dostają "sadzone" w posagu :P
    Ja teraz wybieram się na urlop a po urlopie zacznę ogarniać badania przed IVF chociaż częściowo (dzięki Agniechaaa za ściągę - buziaki za to :* :* :* )
    Mam od 2 lat dosyć pracy. Ale jako że nie chciałam nowemu pracodawcy robić problemów to stwierdziłam, że zmienię pracę dopiero po ciąży. No i siedzę juz 2 lata w tym bagnie firmowym... Plan mam taki żeby zajść teraz w ciąże z in vitro, iść na L4, potem macierzyński na rok (żałujcie, że nie będziecie widzieć buraczanej twarzy szefa jak się dowie :P ). A potem znowu in vitro na drugie boboszczęście. Taki jest plan ale wiadomo jak to z planami...

Kate plan idealny!!
    Mam zamiar dokładnie taki sam wcielić w życie :D :D
    I tak jak Ty powiedziałam sobie, że zmienię pracę po ciąży i tak bujam się ponad rok :/

KateHawke lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:

No i teraz już wiem dlaczego w moim labo najpierw zbadali mi poziom glukozy i dopiero jak dostały wynik to dały mi do wypicia to "cudo" :)
    Człowiek z każdym dniem coraz więcej się dowiaduje :D
    A i tak jako głupi umiera :D

KateHawke, Bocianiątko, Meśka lubią tę wiadomość

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego