X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer nie mialam wtedy robione crp, mialam robionego go jak trafilam do szpitala i jak mialam miec zabieg ale wynik byl 3,6 wiec niski. Wiec nie wiem skad nagle tak wzrosl, moze faktycznie zrobie badanie jaki mam obecnie. Ale wyjdzie mi wiarygodne jak biore encorotn? W czwartek podlączam sobie intralipid w domu :)

    Monia przykro mi przez co przechodzisz, nie trac nadziei, pozbierasz sie, minie troszke czasu i na nowa bedziesz sie starac o malucha :)

    zubii kciuki, oby krawienie nie bylo niczym powaznym, dobrze ze idziesz do szpitala na kontrole. Brzzuszek sliczny :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    JA jestem po operacji mam rozciety brzuch. Cały czas płaczę. Podobno miałam torbiel na jajnikach
    Monika to straszne, bardzo mi przykro że musisz przez to wszystko przechodzić :-( Trzymaj się <3

    PatuŚ lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika bardzo mi przykro: ( nie załamuj sie tylko, proszę. Zobaczysz ze bol po stracie z czasem bedzie lżejszy i poczujesz się lepiej:* musisz sama w to uwierzyć, pamietaj ze masz nas tu od tego żebyśmy Cię wspieraly

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika przykro mi bardzo ale wcześniej gin nie widział torbiela ? był jeden czy więcej i gdzie były ?

    Yosel kiedy kolejna wizyta ? czyli we wrześniu innej opcji nie widzę jak zabije pełną miłością serducho fasolki !!!!!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    JA jestem po operacji mam rozciety brzuch. Cały czas płaczę. Podobno miałam torbiel na jajnikach

    Moniko, bardzo Ci współczuję, każdy nius od Ciebie sprawiał, że miałam ścisk w przełyku. Przeszłas wiele, jesteś bardzo silna! A jeśli były wskazania do operacji to raczej nie była niepotrzebna - dla lekarzy to duży wysiłek i nie podejmują go w ramach treningu. Teraz cierpisz, ale być może operacja w dalszej perspektywie poprawi Twoja jakość życia. Ściskam kciuki!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel ja czekam na @ i tez sie przygotowuje :) będziemy sie tu mocno wspierać w braniu leków :D

    Flowwer, Yoselyn82, zubii, Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Staphylococcus Aureus MSSA, na szczeście w anybiogramie jest sporo antybiotyko na które jest wrazliwy, ale sam fakt, ze dalej trzeba sie leczyc i stanie w miejscu... Z jednej strony sie ucieszylam, ze tamtego cholerstwa ciezkiego sie udało pozbyć, bo była mega franca. Mam nadzieję, że z tą pójdzie szybciej i dotrwam do tego sonohsg w końcu. w czwartek podjadę do dr M. po recepte, zobaczymy co powie:)

    ale gronkowiec złocisty ?!! jak brałaś antybiotyki ?!! może z wakacji przywiozłaś ?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    ale gronkowiec złocisty ?!! jak brałaś antybiotyki ?!! może z wakacji przywiozłaś ?
    Ale jak po wakacjach jak wróciłam to zaczęłam brać biseptol, wiec tez by zadzialal przecież... sama się zastanawiam skąd ja to mam... wszędzie dbam bardzo o higienę, nie siadałam nawet na ubikacji na wakacjach zreszta nigdzie nie siadam tylko zawsze wiszę:p także ja już zgłupiałam...mam nadzieje, ze chociaż to się jakoś szybko wyleczy:(

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ale jak po wakacjach jak wróciłam to zaczęłam brać biseptol, wiec tez by zadzialal przecież... sama się zastanawiam skąd ja to mam... wszędzie dbam bardzo o higienę, nie siadałam nawet na ubikacji na wakacjach zreszta nigdzie nie siadam tylko zawsze wiszę:p także ja już zgłupiałam...mam nadzieje, ze chociaż to się jakoś szybko wyleczy:(

    Kochana, gdy brałaś antybiotyki na poprzednią bakterie to ona Ci pozabijala też dobre bakterie i ponieważ w organizmie dorosłego człowieka może znajdować sie z minimalnym stopniu gronkowiec (głównie w jamie ustnej i nosie, szacuje się, że nawet 30 procent ludzi jest jego nosicielem), ale jest trzymany w ryzach przez te dobre bakterie, to tutaj nie miałaś tej naturalnej bariery. To niestety wstrętna bakteria, niebezpieczna jeśli chodzi o rozmaite zakażenia.

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ale jak po wakacjach jak wróciłam to zaczęłam brać biseptol, wiec tez by zadzialal przecież... sama się zastanawiam skąd ja to mam... wszędzie dbam bardzo o higienę, nie siadałam nawet na ubikacji na wakacjach zreszta nigdzie nie siadam tylko zawsze wiszę:p także ja już zgłupiałam...mam nadzieje, ze chociaż to się jakoś szybko wyleczy:(

    Gronkowca można załapać wszędzie, jest sprytny i nie zawsze się uaktywnia od razu. Ja tak miałam na twarzy, dotknęłam się gdzieś, później twarzy i dupa. Po antybiotyku wszystko przeszło.

    Z drugiej strony biorąc antybiotyk zabija się flora bakteryjna i bardzo łatwo o infekcje. Polecam probiotyki, ale tylko w postaci leku, doustne i dopochwowe

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na lewym jajniku miałam trochę drobnych torbieli Czy tam pęcherzyków i jeden większy. Powiedział że każda z tych plamę na usg może oznaczać ciąże pozamaciczna. Następnego dnia badał mnie ordynator z innym lekarzem. W trakcie badania strasznie zabolało mnie jajniki lewy powiedział że nie dobrze. W macicy nic nie było a to co było wcześniej to mógłby pseudo pęcherzyk. Ordynator powiedział że albo dzisiaj eobimy laparoskopii albo następnego dnia bo bardzo

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    JA jestem po operacji mam rozciety brzuch. Cały czas płaczę. Podobno miałam torbiel na jajnikach

    Monia nie płacz, będzie na pewno dobrze. Poproś kogoś o coś na uspokojnie ziołowego i spróbuj zasnąć.
    Tulę mocno.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Niestety nie czop :( nie wiadomo co to dostałam skierowanie do szpitala a przy okazji mam skierowanie na cięcie...także jutro rano jadę do szpitala :(

    Ale po za tym wszystko ok mały waży prawie 2800g widzieliśmy w końcu buźkę jest śliczny !

    Powodzenia :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :-(

    Eh usuneli torbiel przy okazji, to tez dobrze. Rozne sa opinie u lekarzy, usuwac czy nie. Musisz dojsc do,siebie fizycznie i psychicznie.

    Postaraj sie nie lamac. Rodzina sie pokazuje w szpitalu u Ciebie, prawda? Kochana nie trac nadziei!

    zubii lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak wezmę ten antybiotyk to chyba go wytepie No nie? Probiotyki brałam nawet teraz provag a w wynazie mam napisane ze dobrych bakterii brak w preparacie.moja znajoma aptekarka tez mówi, ze tylko jako lek. Teraz kupię lactivaginal a nie jakiś suplement bo może faktycznie będzie lepszy. I od jutra rozpoczynam kiszonki szamac. Jejku dziewczyny, nie straszcie mnie teraz tym gronkowcem, już tamta była franca a teraz to. Mam nadzieje ze antybiotyki zadziałają:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2017, 21:54

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2240 3787

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika bardzo Ci wspolczuje- wiem co czujesz...
    Nie jest łatwo,ale trzeba się z tym pogodzić i się nie poddawać.
    Ja wczoraj miałam krwawienie,ze skrzepami,dzisiaj rano znowu 3tabletki i kolejne krwawienie,ale już bez bóli,wieczorem miałam usg,zarodka już nie ma,ale jeszcze macica cała się nie oczyscila.
    Ordynator pytał czy wolę dalej tabletki czy zabieg,choc twierdził,ze nie już tak inwazyjny bo najgorsze za mną...
    Wybrałam zabieg bo chcę jutro wyjść do domu,poza tym będę mieć pewność,ze wszystko wyczyszczone.
    Na szpital i personel narzekać nie mogę.
    Chciałabym być już po wszystkim.

    Karma88 lubi tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział do męża że teraz może robić dzieci a mąż że ma już chyba tego dość, to on do niego ja bym z miłą chęcią jeszcze zrobił na Pana miejscu. Dzisiaj na wizycie tak samo powiedział gdy zobaczył co tam mi się stali na brzuchu i czy to ładnie wygląda. I powiedział tak. Takie widoki to ja z rana lubię haha, położne tylko się na siebie popatrzyły.

    Moje kochane dziękuję za wsparcie, macie rację dla rekreacji lekarz nie robi takich operacji, tym bardziej że robił mi to jeden z lepszych ginekologow.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa... wiesz jaki mialabym piekny prezent gdybym urodzila w maju i to na nasza rocznice slubu! byloby cudownie! trzymam kciuki za nas obie! :D

    p.s w ogole trzymam kciuki za wszystkie!

    Flowwer kolejna wizyte mam 4 wrzesnia.. mam rozpiske lekow co i jak. Mam brac od dzis fragmin na lepsze ukrwienie macicy. Zaskoczyla mnie lekarka tym, bo nie wiedzialam ze tak mozna. Myslalam ze sie go bierze od dnia punkcji albo pare dni przec transferem do crio a tu nagle ze juz.. Powiec mi a mozna pierw brac clexane 0,4 a potem przejsc na fragmin 5 tys? czy to ma jakies znaczenie? chodzi mi o to ze mam w domu opakowanie clexane i szkoda by sie przeterminowalo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2017, 22:04

    Agniechaaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia właśnie o to chodzi człowiek chce mieć to już za sobą. Ja już leżę w szpitalu 9 dni i poleże jeszcze z 6. Będą powoli mi usuwać szwy. Zrobili mi przy okazji lyzeczkowanie także wkoncu prawie krwawienie nie mam. Rodzina przechodzi aktualnie jelitowke także nie chce się zarazić. Ale moja mama dojeżdża codziennie po 100 km. Nadrabja. U mnie raczej ciąży faktycznie nie było. Bo ordynator dzisiaj na wizycie mówił recesja czysty z prawego jajnika. Powiedział że to mogło blokować moje zajście w ciszy i teraz można się spokojnie starać. Ale znowu trzeba czekać aby się to wszystko wygoilo.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose mi dr piekarz pow. Ze fragmin neoparin i clexane to to samo. O fragmin teraz bardzo ciężko w hurtowniach już braki są więc kupuje neoparin.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ