X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    poleciłabym Ci orzechowke na żołądek bo działa super na takie zatrucia, ale możesz nie mieć.... Kurcze, dzisiaj niewiadomo co wrzucają do żarcia i potem człowiek się meczy:/

    Mówisz o wodce? To nie mam.. Do tej pory mnie trzyma, już byłam znów w WC, nie wiedziałam co najpierw mam robić. Pije miętowa herbatę i cole. Ale po tym też poleciałam do WC.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wczoraj zaniemogłam, wiec nadrabiam. Mnie tez wc uziemiło. Muszę się jakoś pozberać.

    Bella gratulacje :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mówisz o wodce? To nie mam.. Do tej pory mnie trzyma, już byłam znów w WC, nie wiedziałam co najpierw mam robić. Pije miętowa herbatę i cole. Ale po tym też poleciałam do WC.
    Ale pijesz "Coca-colę",czy innego typu colę? Nasza pani pediatra twierdzi że tylko coca-cola ma takie właściwości, np. pepsi już nie. Nie wiem co takiego innego ma w składzie że akurat ona pomaga. Ale skoro zżera rdzę, to pewnie i wirusa :-P

    Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test(13dpo), oczywiście biel wizira... Ale nawet nie jest mi tym razem jakoś szczególnie przykro. Choć wykres był niczego sobie :-P Ale dopóki nie zobaczę u siebie płodnego śluzu to chyba nigdy nie uwierzę że może się udać :-(

    Czarna81
    22 cs.
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny zjadłam wczoraj na mieście trochę obiadu, pierwszy raz tam jadlam, takie nakładane jedzenie i cała noc umieram. Biegunka, wymioty, nic nie spalam, ledwo żyje normalnie.
    No.to.pieknie się zalatwiłaś. Kup sobie elektrolity żeby się nie odwodnic. Mi na zatrucia nigdy nic nie pomagało kiedyś się zatrulam.grzybkami marynowanymi w occie 3 dni wymioty i.biegunka i gorączka. Po 3 dniach przeszło ale byłam strasznie słaba.
    Coś okropnego,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 09:37

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna, przykro mi bardzo :( Ale będę nadal mocno kibicować we wrześniu!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ale pijesz "Coca-colę",czy innego typu colę? Nasza pani pediatra twierdzi że tylko coca-cola ma takie właściwości, np. pepsi już nie. Nie wiem co takiego innego ma w składzie że akurat ona pomaga. Ale skoro zżera rdzę, to pewnie i wirusa :-P

    pije coca cole..i pilam herbatke mietowa, dzis suharki, ryz, galaretka.

    Bylo mi tak slabo ze maz zaprowdzil mnie do pokoju, nogi do gory i tak leze, a zoladek mnie tak boli ze masakra!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test(13dpo), oczywiście biel wizira... Ale nawet nie jest mi tym razem jakoś szczególnie przykro. Choć wykres był niczego sobie :-P Ale dopóki nie zobaczę u siebie płodnego śluzu to chyba nigdy nie uwierzę że może się udać :-(

    przykro mi ze sie nie udalo, a moze jednak nie wszystko stracone jeszcze?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj z rana dwa testy, jeden tuż po wstaniu (słupkowy) i znowu jest cień cienia, chociaż mocniejszy niż przedwczoraj, za to na drugim nic (paskowy).

    Wczorajszy: https://ibb.co/duHKU5
    Dzisiejszy: https://ibb.co/fBQZwk
    Razem dla porównania: https://ibb.co/k8oyNQ

    Na zdjęciach praktycznie nic nie widać, jedynie delikatnie po przechyleniu monitora.
    Nie wiem czy te kreski tam na prawdę są czy to miejsce gdzie powinny być.

    Objawy cały czas się pogłębiają. Coraz częściej mam jakieś dziwne mdłości, niby lekkie ale prawie po każdym posiłku, cycki tak pełne jak nigdy wcześniej, brzuch jakiś inny, mimo tego że nie jem słodyczy, ani nie zaczęłam jeść więcej (przed tym cyklem był płaski).

    Może moje leki mają jakiś wpływ na te testy? Widzi ktoś te kreski czy to tylko moje zwidy?

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xcandyx idź na betę. Ja widzę kreskę 2 bladą ale odcień różowy. Ile dni po owulce jesteś?

    zubii lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx, który to Twój dzień po owulacji?
    Najszybciej rozwiejesz swoje wątpliwości idąc na betę. Ja bym tak zrobiła na Twoim miejscu.

    Po przechyleniu ekranu coś tam widać, jednak cięzko powiedzieć czy to są różowe cienie czy jedynie miejsce gdzie powinna być kreska.

    Jakiej firmy są te testy?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze powiedziawszy to teraz nie wiem. wydaje mi się że 15-16dpo. Zazwyczaj owu miałam około 16 dnia cyklu, ale w tym miesiącu to wszystko jakoś dziwnie jest. Zwykle po owulacji szybko zmieniał mi się na kremowy i/lub nie było go wcale, a teraz dopiero 3 dzień mam taki kremowy, jak gęste mleko + non stop jest wilgotno, a wręcz mokro. Nawet mój luby powiedział że tam w środku jest inaczej.

    Wykresik: https://ovufriend.pl/graph/4afc34f868aed02d389473429c45e831

    Może ty coś stwierdzisz, bo mi już brakuje pomysłów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsze oba Facelle (słupkowy wyszedł). Przedwczoraj jeden Facelle słupkowy, a drugi Pink 10 paskowy.

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test(13dpo), oczywiście biel wizira... Ale nawet nie jest mi tym razem jakoś szczególnie przykro. Choć wykres był niczego sobie :-P Ale dopóki nie zobaczę u siebie płodnego śluzu to chyba nigdy nie uwierzę że może się udać :-(

    Kochana, nie lubię :*
    Kciuków i tak nie puszczam <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez pełnego pomiaru temperatury w całym cyklu ciężko coś wywnioskować z wykresu.
    Leć jutro rano na betę, będzie wszystko wiadomo :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopytuje się tak ponieważ z tego co czytałam w ciąży u kobiet z wpnem ważne jest szybkie potwierdzenie ze względu na częstą konieczność zmiany leków.

    A na betę na pewno jutro skoczę, bo od tych paru dni ciągle się stresuję tymi bladymi kreskami.

    Przy okazji, na betę trzeba być na czczo? Czy lekkie śniadanie można zjeść? Ostatnio zdarza mi się zasłabnąć przy pobieraniu krwi, a nie ma kto mnie zawieźć o takiej porze, więc wolę nie zemdleć w autobusie przypadkiem. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 11:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co to się dzieje, same wirusowki, u nas w domu przeszedł każdy, mnie ominęła bo byłam w szpitalu i zabronił mnie odwiedzać. Leżała że mną pani z sanepidu i powiedziała że na to jest tylko jeden sposób kieliszek wódki z pieprzem. Ja osobiście nie jestem za alkoholem, więc u mnie sprawdza się zwykła coca cola. Mój synek podobno dawał jak szewc i po coli prawdziwej ustalo. Dziewczyny gratuluję tym którym się udało. A tym które jeszcze walczą, wiem że są ciąże dni ale nie poddawaj cię się! Musicie walczyć o szczęście! Szczerze powiedziawszy ja nie miałabym tyle siły co wy z tymi całymi procedurami także dla mnie już jesteście Wielkie!!!
    Wczoraj zaczął mnie boleć ten częściowo usunięty jajnika, strasznie się przestraszyłam że znowu znajdę się w szpitalu, więc dzisiaj leżę jak trusk. Obawiam się tylko zrostow

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx wrote:
    Dopytuje się tak ponieważ z tego co czytałam w ciąży u kobiet z wpnem ważne jest szybkie potwierdzenie ze względu na częstą konieczność zmiany leków.

    A na betę na pewno jutro skoczę, bo od tych paru dni ciągle się stresuję tymi bladymi kreskami.

    Przy okazji, na betę trzeba być na czczo? Czy lekkie śniadanie można zjeść? Ostatnio zdarza mi się zasłabnąć przy pobieraniu krwi, a nie ma kto mnie zawieźć o takiej porze, więc wolę nie zemdleć w autobusie przypadkiem. :)

    Możesz iść najedzona ;) badanie można zrobić o każdej porze dnia.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, a Ty miałaś usuwany jajnik czy jajowód? Przepraszam, że tak dopytuję, ale przejścia mamy podobne.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usunięto mi część jajnika. Ogólnie na karcie napisane jest ciaza pozamaciczna, nieokreślona. Usunięto torbiele, resztki po poronieniu, podejrzenie ciąży pozamacicznej.

‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ