X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie do tych co brały lub biorą Lutinus. Jak się po nim czułyście? Mocno brudzi bieliznę?
    Co do kwasu foliowego bardzo mnie to zdziwiło, nawet zapytałam gina jeszcze raz czy może się nie pomylił.

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chce Wam opowiedzieć jak dzis zrobiłam dobry uczynek :) znalazłam portfel ze wszystkimi dokumentami, kartami i wieloma innymi rzeczami i zawiozłam go właścicielce :) z dowodu osobistego wzięłam adres :) zastałam tatę właścicielki był w takim szoki, ze ktoś sam przywoził zgubę to aż zaniemówił :)

    innamorata88, Emiilka, Bocianiątko, staraczka1111, Flowwer, Czrna 81, zubii, Madżka89, KateHawke, Sarna84, Lunaris, Kazio14, malka, kolka, KaMiszka, madzia8lenka, Phnappy, StaraczkaNika, Meśka, Carolline, Amy333, Karma88, bertha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Mam jeszcze pytanie do tych co brały lub biorą Lutinus. Jak się po nim czułyście? Mocno brudzi bieliznę?
    Co do kwasu foliowego bardzo mnie to zdziwiło, nawet zapytałam gina jeszcze raz czy może się nie pomylił.
    Bardzo brudzi, niestety

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny chce Wam opowiedzieć jak dzis zrobiłam dobry uczynek :) znalazłam portfel ze wszystkimi dokumentami, kartami i wieloma innymi rzeczami i zawiozłam go właścicielce :) z dowodu osobistego wzięłam adres :) zastałam tatę właścicielki był w takim szoki, ze ktoś sam przywoził zgubę to aż zaniemówił :)
    Dobro wraca, pamiętaj. ❤️❤️❤️❤️

    Bocianiątko, Flowwer, zubii lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishee, Oli, Milla - ogromne gratulacje! :) Trzymamy mocno kciuki za wzrastające fasolki :)

    Dziewczyny, ja miałam dzisiaj pierwsze badanie progesteronu i wyszło mi 0,15 ng/ml. Dziś jest mój 12 dc, więc wnioskuję, że to faza owulacyjna, gdzie normy to 0,12 - 12,00 ng/ml. Teraz mam powtarzać ten progesteron co dwa dni do okresu. I moje pytanie - czy z tego pojedynczego wyniku można coś wnioskować? Bo mnie się wydaje strasznie niski...

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dobro wraca, pamiętaj. ❤️❤️❤️❤️
    Wróciło :) dostałam lekkie wynagrodzenie pieniężne którego nie chciałam przyjąć ale zostało wciśnięte do mojego samochodu :) i zaraz je zmaterializuje gdyż w sobotę idziemy znowu w Tatry na łańcuchową wyprawę i nie miałam sprzętu w postaci rękawiczek a dzieki temu kupie je i sobie i M :) bardzo mi to podratowalo sprzęt, inaczej były by odciski na dłoniach :D

    Bocianiątko, Czrna 81, staraczka1111, Lunaris, Karma88, bertha lubią tę wiadomość

  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bardzo brudzi, niestety

    Czyli bez wkładek się nie obejdzie..... A jak długo po zaaplikowaniu tabletki on brudzi? Ja mam go brać 3 razy w ciągu doby...

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutinus strasznie brudzi 6 razy majtki zmieniam na dzień wkładka to mi nic nie daje. Agniechaaa dobrze zrobiłaś

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Czyli bez wkładek się nie obejdzie..... A jak długo po zaaplikowaniu tabletki on brudzi? Ja mam go brać 3 razy w ciągu doby...
    Tez miałam 3x wiec non stop zmieniałam bieliznę

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny chce Wam opowiedzieć jak dzis zrobiłam dobry uczynek :) znalazłam portfel ze wszystkimi dokumentami, kartami i wieloma innymi rzeczami i zawiozłam go właścicielce :) z dowodu osobistego wzięłam adres :) zastałam tatę właścicielki był w takim szoki, ze ktoś sam przywoził zgubę to aż zaniemówił :)
    Hehe Aga super :)

    Wszystkim <3 gratuluje z całego serca ! I życzę spokojnych 9 miesięcy :)

    Staraczka przekonałaś mnie tym bobo testem , już dopisałam do listy zakupów na wakacje :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka chodziło mio Oli żeby udostępniła ;-) I już mamy tyle serduszek na sierpniowyh. KOCHAM!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2017, 18:26

    staraczka1111, Czrna 81, zubii, Flowwer, KaMiszka lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower jeszcze mam pytanie odnośnie tsh, w styczniu przy okazji innych badań miałam wynik 3,02, wiem ze przy staraniach powinno być poniżej 2,5. Mam pytanie jaki to ma wpływ na staranie ? Czy mogę zrobić coś żeby go obniżyć ?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa brawo Ty!!! ;-)

    Ja po wizycie... Do dupy! Nie będzie stymulacji w tym cyklu :-( Z racji tak słabego endo ostatnim razem dostałam receptę na jakiś preparat polepszający śluzuwkę.Nie pamiętam nazwy, jakaś nowość w saszetkach. Musiałam zostawić receptę w aptece bo muszą to sprowadzić. I mam tylko to brać przez miesiąc. Do tego badania nasienia... mój mąż aż nogą drapie. Nie wiem jak go przekonam. Wali głupie testy że jak jego wyniki wyjdą źle to sobie znajdę innego chłopa. Na co ja się odgrażam że znajdę jak nie zrobi badań.
    Ech, do dupy wszystko! Cykl dopiero się zaczął a już stracony... No chyba że stanie się cud i będzie naturals ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wracam po chwilowej przerwie (choć częściej udzialałam sie w roczniku '90) aż hasła do forum zapomniałam. Przerwa miała sprawic że troszke wyluzuje, i chyba podziałało dziś na teście ukazały mi się 2 kreski. Póki co ciesze się bardzo delikatnie, ale mam cichą nadzieje że będzie wszystko dobrze, i będę mogła się cieszyć w pełni :)
    A wszystkim cudownyym Staraczką życzę wymarzonych dwóch kresek, a później cudownego dzidziusia :)
    (po lewo test z rana, po prawo z godz. 17)
    https://zapodaj.net/b2519c17487b6.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/98b937a95fb4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2017, 19:46

    staraczka1111, KateHawke, Lunaris, Czrna 81, E_w_c_i_a, malka, Flowwer, madzia8lenka, Phnappy, Jedna_z_Wielu, Madżka89, Amy333, Karma88, by7mistake, bertha lubią tę wiadomość

  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez miałam 3x wiec non stop zmieniałam bieliznę

    Eh, branie go mi wypada akurat na wyjeździe, na szczęście będziemy u moich rodziców więc chyba nie będzie tragedii. Zastanawiam się czy założenie podpaski na noc nie byłby dobrym rozwiązaniem przynajmniej na czas snu. Tego jest tak dużo że aż tak brudzi czy jak? Zastanawiam się czemu mi on go przepisał.....

    Na jaki kolor to brudzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2017, 18:38

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Cześć dziewczyny, wracam po chwilowej przerwie (choć częściej udzialałam sie w roczniku '90) aż hasła do forum zapomniałam. Przerwa miała sprawic że troszke wyluzuje, i chyba podziałało dziś na teście ukazały mi się 2 kreski. Póki co ciesze się bardzo delikatnie, ale mam cichą nadzieje że będzie wszystko dobrze, i będę mogła się cieszyć w pełni :)
    A wszystkim cudownyym Staraczką życzę wymarzonych dwóch kresek, a później cudownego dzidziusia :)
    (po lewo test z rana, po prawo z godz. 17)
    https://zapodaj.net/b2519c17487b6.jpg.html

    <a href=https://zapodaj.net/b2519c17487b6.jpg.html>test.JPG</a>
    Gratuluję ale krechy piękne! ile dni po ovu jesteś?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny chce Wam opowiedzieć jak dzis zrobiłam dobry uczynek :) znalazłam portfel ze wszystkimi dokumentami, kartami i wieloma innymi rzeczami i zawiozłam go właścicielce :) z dowodu osobistego wzięłam adres :) zastałam tatę właścicielki był w takim szoki, ze ktoś sam przywoził zgubę to aż zaniemówił :)
    Ja kiedys zanioslam tez z kasą bylo ponad 200 :) zastalam męża i upieral się że żona na pewno nie zgubiła i patrzył jak na wariatkę w końcu udowodnilam ze mam jej portfel adres nazwisko i kolor portfela się zgadzało. Zostawiłam go zszokowanego. :)

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Eh, branie go mi wypada akurat na wyjeździe, na szczęście będziemy u moich rodziców więc chyba nie będzie tragedii. Zastanawiam się czy założenie podpaski na noc nie byłby dobrym rozwiązaniem przynajmniej na czas snu. Tego jest tak dużo że aż tak brudzi czy jak? Zastanawiam się czemu mi on go przepisał.....

    Na jaki kolor to brudzi?

    na biało. na początku miałam taki gęsty a teraz taki wodnisty :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Mam pytanie do tych dziewczyn które są już dłuższy czas w ciąży. Jaką dawkę kwasu foliowego zalecił wam lekarz, bo mi powiedział żebym brała tyle tabletek ile miesięcy ciąży, np 2 miesiąc to 2 tabletki, 3 miesiąc to 3 itd. No i Wit D3 kazał brać 4000 jednostek.
    Ja biorę 5mg ale to ze względu na wady w poprzedniej ciąży. Poprzednio brałam zwykły folik 0,4mg a w drugim trymestrze już jakieś witaminy

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety!

    Ewakuowałam się z rana na działkę bo patelnia okropna w mieszkaniu!
    Czytam ,czytam a tu się mnożą nowe fasolki :) extra dziewczyny! gratuluję!
    Staraczka kolejny raz to powiem-PIĘKNA KRECHA :) Melisa i luz! Będą bliźniaki :*

    FLOWER cudowny avatar!!! :D

    staraczka1111, Flowwer lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ