Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Może się uda bez tego bo to chyba boli :)

    Panan, HSG to nic strasznego.. ból jeśli będzie to trwa przez 2-3 minuty, a badanie dużo wyjasnia.
    Moim zdaniem nie ma sensu robić dłuższej stymulacji jeśli nie wiadomo czy jajowody są drożne

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    aaa myslalam ze robilas w sobote, skoro czwartek tez robilas i wtedy jutro :) czyli kazde po 48h :)
    jutro bedzie 96h 4 dni :) to musi wyjsc juz okolo 300 bhcg

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    jutro bedzie 96h 4 dni :) to musi wyjsc juz okolo 300 bhcg


    jesli beta tak ladnie rosnie jak do tej pory to na pewno bedzie powyzej 300 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 19:51

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jvul Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Założyłam tutaj konto żeby zadać nurtujące mnie pytania.
    Moje cykle trwają 35dni. Ostatnią @ miałam 5.07 i trwała zaledwie 3dni ( normalnie trwa około 6dni )
    24.07 współżyłam z chłopakiem i prezerwatywa nam pękła. Później miałam dużo białego gęstego śluzu. Dokładnie 30.06 poczułam wieczorem lekkie kłucie w podbrzuszu. Gdy poszłam do toalety miałam lekko zabarwiona wydzieline w kolorze kawy z mlekiem a na następny dzień już nic nie było. Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała?
    Kiedy najlepiej zrobić test zakładając, że to plamienie mogło być implatacja zarodka?
    Okres mam dostać za 2 dni czyli 8.08 :/
    Bardzo proszę o odpowiedź.

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvul wrote:
    Cześć wszystkim :)
    Założyłam tutaj konto żeby zadać nurtujące mnie pytania.
    Moje cykle trwają 35dni. Ostatnią @ miałam 5.07 i trwała zaledwie 3dni ( normalnie trwa około 6dni )
    24.07 współżyłam z chłopakiem i prezerwatywa nam pękła. Później miałam dużo białego gęstego śluzu. Dokładnie 30.06 poczułam wieczorem lekkie kłucie w podbrzuszu. Gdy poszłam do toalety miałam lekko zabarwiona wydzieline w kolorze kawy z mlekiem a na następny dzień już nic nie było. Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała?
    Kiedy najlepiej zrobić test zakładając, że to plamienie mogło być implatacja zarodka?
    Okres mam dostać za 2 dni czyli 8.08 :/
    Bardzo proszę o odpowiedź.
    okres miałaś 5.07 a kłocie 30.06 ???

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/59840c630f95.jpg

    a ten to dla czystej formalności i do pudełeczka na pamiątkę :) <3 <3


    Ale mega pamiątka będzie!!! :)
    Widok marzenie!!

    staraczka1111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ale mega pamiątka będzie!!! :)
    Widok marzenie!!

    wszystkim i kazdej z osobna zycze takich pieknych tłustych krech !!!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anna Stesia, Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    wszystkim i kazdej z osobna zycze takich pieknych tłustych krech !!!!
    Kiedy doczekam takiego widoku????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj z mężulkiem meeega leniwy dzień :) Leżaki, książka, chill i dochodzenie do siebie po imprezie :D

    Przed chwilą skończyliśmy oglądać film LION droga do domu - jeśli macie wolne 2godzinki to polecam, film na faktach, końcówka mega wzruszająca :) :)

    Kurcze, weekend minął nawet nie wiem kiedy, jutro powrót do szarej rzeczywistości :/
    Dobrze, że przed nami jeszcze wizja urlopu, to będzie motywacja żeby jutro wstać przed g. 6 :D :D

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower zakupy udane, ale dziś nie w aptece :) M mi kupił piękna spódniczkę :p

    A tak poza tym to powiem Wam dziewuszki że ten cykl jest full natura a cycki bolą mnie chyba 10x bardziej niż ostatnio po dupku. Nagle mam jakiś biały śluz, już myślałam ze okres za szybo przyszedł... naprawdę absolutnie nic z tego nie rozumiem, w piątek wyjeżdżamy, ale to bez sensu robić betę tak wcześnie prawda ?

    staraczka1111, zubii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaaaa:( wrote:
    Kiedy doczekam takiego widoku????

    Wszystkie się doczekamy!
    Na każdą przyjdzie czas :D

    Staraczka, ile to u Was trwało?? :)
    Zostajesz na L4 już do końca czy wracasz do pracy jak lekarz się zgodzi?? :)

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie jakaś fajna książkę do polecenia na wakacje ?

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaaaa:( wrote:
    Kiedy doczekam takiego widoku????

    na 22 testowanie zapisane :) moze to bedzie to szczesliwe :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A macie jakaś fajna książkę do polecenia na wakacje ?

    A jakie lubisz?? :)

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Wszystkie się doczekamy!
    Na każdą przyjdzie czas :D

    Staraczka, ile to u Was trwało?? :)
    Zostajesz na L4 już do końca czy wracasz do pracy jak lekarz się zgodzi?? :)

    zostaje do końca. Przy mojej pracy nie mam szans juz wrócić. ogólnie to juz 5 lat starań a Ivf od kwietnia zaczynalismy tabletki anty

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A macie jakaś fajna książkę do polecenia na wakacje ?

    ja ostatnio przeczytałam ,,dolina umarłych,, i ,,mumia,, bardzo wciagajace :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    zostaje do końca. Przy mojej pracy nie mam szans juz wrócić. ogólnie to juz 5 lat starań a Ivf od kwietnia zaczynalismy tabletki anty

    O kurcze, to szmat czasu!!!
    Tymbardziej gratuluję i cieszę się Waszym sukcesem :) :)
    Po jakim czasie poszliście do lekarza? Widzę, że macie na koncie nieudane inseminacje.. W czym tkwił problem u Was? Jeśli to nie tajemnica :)
    Dobrze, że to już przeszłość :)
    Teraz będzie coraz bardziej kolorowo!! :) :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    A jakie lubisz?? :)
    Lubię chyba wszystko oprócz sci-fi :) lubię tez takie wiecie, babskie historie :) chociaż może lepiej żebym nie wyła na plaży :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvul wrote:
    Cześć wszystkim :)
    Założyłam tutaj konto żeby zadać nurtujące mnie pytania.
    Moje cykle trwają 35dni. Ostatnią @ miałam 5.07 i trwała zaledwie 3dni ( normalnie trwa około 6dni )
    24.07 współżyłam z chłopakiem i prezerwatywa nam pękła. Później miałam dużo białego gęstego śluzu. Dokładnie 30.06 poczułam wieczorem lekkie kłucie w podbrzuszu. Gdy poszłam do toalety miałam lekko zabarwiona wydzieline w kolorze kawy z mlekiem a na następny dzień już nic nie było. Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała?
    Kiedy najlepiej zrobić test zakładając, że to plamienie mogło być implatacja zarodka?
    Okres mam dostać za 2 dni czyli 8.08 :/
    Bardzo proszę o odpowiedź.
    Już możesz robić, powinien wyjść, kup żółtego bobotesta, albo jakieś strumieniowe

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    O kurcze, to szmat czasu!!!
    Tymbardziej gratuluję i cieszę się Waszym sukcesem :) :)
    Po jakim czasie poszliście do lekarza? Widzę, że macie na koncie nieudane inseminacje.. W czym tkwił problem u Was? Jeśli to nie tajemnica :)
    Dobrze, że to już przeszłość :)
    Teraz będzie coraz bardziej kolorowo!! :) :)
    po okolo 2 latach poszlismy do lekarza i po jakims czasie maz zrobil badanie nasienia i wyszla azospermia. przy biopsji wyszly potem jakies pojedyncze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 20:38

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ