X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    zdrowia kochana życzę !! czosnek miód i mleko
    Juz wprowadziłam nawet leki, bo wytrzymac nie moge :( ale mnie rozłożyło

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 lipca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Juz wprowadziłam nawet leki, bo wytrzymac nie moge :( ale mnie rozłożyło
    To przez tą pogodę bo albo front afrykański albo front arktyczny :) musiałaś spać z gołą pupą i Cie zawiało,

    Agniechaaaa, never_lose_hope, Flowwer lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    To przez tą pogodę bo albo front afrykański albo front arktyczny :) musiałaś spać z gołą pupą i Cie zawiało,
    A jeszcze biegałam z psem :| i do tego ten encorton :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah tu mi dziewczyny pouciekały! :D :D
    Myślę sobie - coś cicho się na lipcówkach zaczyna robić, a wy już tu :D

    Nie cieszę się, każda z nas powinna się zatrzymać na lipcu i wskoczyć na fioletową stronę :/

    No ale będę tak za Wami gonić, nie wiem kiedy będę testować, mam nadzieję, że wrzesień/październik..

    I wiecie co?
    Żadnej z was nie chcę widzieć na tamtych jesiennych wątkach, grzecznie proszę żeby każda została tu na sierpniu!
    :D Ewentualnie możecie wskoczyć raz kiedyś, opowiedzieć jak ciąża się pięknie rozwija i zostawić troszkę wirusków :D

    Niech sierpień się zieleni!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 10:57

    Flowwer, malka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ah tu mi dziewczyny pouciekały! :D :D
    Myślę sobie - coś cicho się na lipcówkach zaczyna robić, a wy już tu :D

    Nie cieszę się, każda z nas powinna się zatrzymać na lipcu i wskoczyć na fioletową stronę :/

    No ale będę tak za Wami gonić, nie wiem kiedy będę testować, mam nadzieję, że wrzesień/październik..

    I wiecie co?
    Żadnej z was nie chcę widzieć na tamtych jesiennych wątkach, grzecznie proszę żeby każda została tu na sierpniu!
    :D Ewentualnie możecie wskoczyć raz kiedyś, opowiedzieć jak ciąża się pięknie rozwija i zostawić troszkę wirusków :D

    Niech sierpień się zieleni!
    Ja jestem ty tylko towarzysko dla wsparcia bo ja muszę wskoczyć na wrzesień :p

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też towarzysko :)
    Mam nadzieję, że Ty jako jedyna zostaniesz na wrzesień, ja wskoczę na październik pewnie :)
    I chcę zostać tam sama, słyszycie?!

    staraczka1111, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    No ja też towarzysko :)
    Mam nadzieję, że Ty jako jedyna zostaniesz na wrzesień, ja wskoczę na październik pewnie :)
    I chcę zostać tam sama, słyszycie?!
    My obie damy czadu we wrześniu :D

    never_lose_hope, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-3 dniowe zarodeczki

    1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
    2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
    3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
    4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
    5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
    6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
    7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
    8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
    11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobić sikańca

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie musi być straszne!
    Staraczka, dajesz radę?? :D

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    To czekanie musi być straszne!
    Staraczka, dajesz radę?? :D
    daje rade dziś 2 dpt :) muszę się czym zająć, ale nic mi sie nie chce jak narazie

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łóżeczko, książka/dobry film, gorąca herbata i jakoś pójdzie :D
    Ale ja się nie dziwię, dla mnie to będzie katorga takie czekanie :D
    Jestem mega niecierpliwa i nienawidzę czekać :D

    A L4 po transferze dają z automatu czy niekoniecznie? Ja mam w sumie lekką pracę za biurkiem (choć trochę stresującą), ale nie sądzę żebym była w stanie się skupić przez te 10dni :D
    Czy na zwolnieniu widać jaka jest przyczyna L4 ?? Z tego co kojarzę to nie, ale wolę się upewnić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 11:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, Agniecha - czy u Was w pracy szefostwo wiedziało jaka jest przyczyna zwolnienia??
    Jak "naściemniałyście"? Przygotowałyście ich, że czeka Was zwolnienie, może dłuższe??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Staraczka, Agniecha - czy u Was w pracy szefostwo wiedziało jaka jest przyczyna zwolnienia??
    Jak "naściemniałyście"? Przygotowałyście ich, że czeka Was zwolnienie, może dłuższe??
    Ja ściemniam :p a ze w pracy byłam tylko 3tyg po poronieniu No nasciemnialam, ze mam zabieg i nikt sie nie odważył o nic zapytać :p ale i tak sie juz szykuje, ze bedą ba mnie szukać "haka" wiadomo przecież ze skoro w ciazy byłam to bede sie starać o następna. Mój jedyny plus to ze klienci sa za mna wiec moze jeszcze chwilkę pociągnę i uda mi sie załapać a jak nie to trudno mam teraz ważniejsze rzeczy :D u mnie l4 dawali odrazu ale wiedzą jaką mam prace

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też siedzę w domu i myślę...boję się jutrzejszej wizyty, bo wiem, że zależy od niej jak będą wyglądały nasze najbliższe miesiące, czy będziemy mogli kontynuować starania czy trzeba będzie je przerwać...
    Wstałam już o 5 rano, bo nie mogłam spać.
    Zaraz wychodzę do sklepu, bo postanowiłam, że zrobię eMkowi na obiad zapiekanke makaronową z mięsem mielonym, cukinią i pomidorami pod beszamelem i upiekę jeszcze ciasto marchewkowe.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Staraczka, Agniecha - czy u Was w pracy szefostwo wiedziało jaka jest przyczyna zwolnienia??
    Jak "naściemniałyście"? Przygotowałyście ich, że czeka Was zwolnienie, może dłuższe??
    na zwolnieniu nie pisze jaka przyczyna ( tylko na pieczątce pisze ze od ginekologa ) u mnie nikt nic nie wie. Na razie mam urlop. :)


    Lucia88 - trzymam kciuki za wizyte juz :) nie stresuj sie a obiadek pychaaaa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 12:06

    never_lose_hope, bertha lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Agniecha, że są rzeczy ważne i ważniejsze :) Praca się znajdzie, jak nie ta to inna :)

    Lucia, już jutro wszystko się wyjaśni i będziesz wiedziała na czym stoicie.. Dobrze robisz, że zajmujesz czymś czas i myśli, może szybciej Ci zleci do jutra :) Mam nadzieję, że jutro sprzedasz nam dobre wiadomości!

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    wpisuje sie na 3.08! drugie IVF sie odsuwa ciagle w czasie, wiec dzialamy naturalanie!

    Ja przy pierwszej procedurze powiedzialam szefowi konkretnie o co chodzi, ze mnie nie bedzie 2 tyg, a jak sie uda, to 2 lata (ja chyba od razu bede szla na L4) :)
    Zyczyl powodzenia. takze ja mam przynajmniej spokoj ducha w zwiazku z praca, bo szef wie ze sie staramy i moze za kilka miesiecy znowu znikne na 2 tygodnie a moze i na 2 lata (oby)

    Flowwer, malka lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Hej,
    wpisuje sie na 3.08! drugie IVF sie odsuwa ciagle w czasie, wiec dzialamy naturalanie!

    Ja przy pierwszej procedurze powiedzialam szefowi konkretnie o co chodzi, ze mnie nie bedzie 2 tyg, a jak sie uda, to 2 lata (ja chyba od razu bede szla na L4) :)
    Zyczyl powodzenia. takze ja mam przynajmniej spokoj ducha w zwiazku z praca, bo szef wie ze sie staramy i moze za kilka miesiecy znowu znikne na 2 tygodnie a moze i na 2 lata (oby)
    Jak ja bym tak powiedziała w pracy to na 2dzien czekało by na mnie wypowiedzenie :| moge tylko zazdrościć szefostwa!!! :)
    Ja tez ode odrazu na l4 po tym wszystkim nie mam zamiaru ryzykowac ani przez 1minute

    bertha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chyba najlepiej prawdę powiedzieć i spokój. Nie pogubię się w kłamstwie.
    Niestety u mnie w firmie pracuje 45os., nic się w tajemnicy nie utrzyma, a wolałabym żeby nie gadali nic za plecami :/ Szefowej nie znam na tyle żebu stwierdzić czy utrzyma to w tajemnicy.
    Jakieś rozwiązanie znaleźć muszę.

    Bertha, a można wiedzieć czemu procedura się opóźnia? Złe wyniki?
    Trzymam kciuki żebyście szybko mogli podejść do procedury..
    Albo nie, najbardziej trzymam za to, żeby udało się naturalnie już w sierpniu :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ah tu mi dziewczyny pouciekały! :D :D
    Myślę sobie - coś cicho się na lipcówkach zaczyna robić, a wy już tu :D

    Nie cieszę się, każda z nas powinna się zatrzymać na lipcu i wskoczyć na fioletową stronę :/

    No ale będę tak za Wami gonić, nie wiem kiedy będę testować, mam nadzieję, że wrzesień/październik..

    I wiecie co?
    Żadnej z was nie chcę widzieć na tamtych jesiennych wątkach, grzecznie proszę żeby każda została tu na sierpniu!
    :D Ewentualnie możecie wskoczyć raz kiedyś, opowiedzieć jak ciąża się pięknie rozwija i zostawić troszkę wirusków :D

    Niech sierpień się zieleni!

    U mnie ostatni weekend staranek przedemną ;) ale to będzie czysto staraniowo dla sportu.


    Aga jakie badania zrobiłaś ? bierzesz po transferze clexane ?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ