X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie silny PMS vs objawy ciąży
Odpowiedz

silny PMS vs objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 8 marca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, myślicie, że już mam się pożegnać z nadzieją? Piersi bolą od 5 dpo, za dwa dni okres, tempka jeszcze jest ok ale już mam bardzo sucho, typowo jak przed okresem i takie typowo miesiączkowe odczucie na dole... Podobno jak jest ciąża to jest dużo śluzu, wodnistego, białego, grudkowatego i cholera wie jakiego jeszcze. A ja mam prawie nic... Myślicie, że już czas szykować podpaski? :(

    201811152844.png
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie było tak samo. sucho, piersi bolały, brzuch bolał, a dzień przed @ wyszły 2 kreski.. także póki nie ma @ jest nadzieja :)

    Blue Jane lubi tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • peeky Przyjaciółka
    Postów: 109 66

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie dzis zastanawialam jak sie ma PMS do sytuacji, gdy doszlo do zaplodnienia :)

    Mega lubi tę wiadomość

    I1Glp1.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc... wypowiem się bo... dziś rano jednak na teście zobaczyłam II upragnione kreseczki <3 :D
    U mnie było tak z pms-em: Piersi bolały od 5dpo i bolą do dziś ale o wiele mniej, myślałam, że mi przechodzi przed okresem a tu niespodzianka :D Jeszcze niedawno miałam sucho na dole a teraz wodnisty śluz ale nie za dużo. Brzuch bolał jak na okres przedwczoraj a potem kłuł lewy jajnik. No i to tyle chyba. Piszczę z radości :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 08:18

    peeky, Evli, m_d_f, Natalciaaaaaaa lubią tę wiadomość

    201811152844.png
  • mamax2 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 11 marca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Sama sie wlasnie zastanawiam czy cykl zaciazony rozni sie od normalnego. Zawsze mnie bola piersi min tydzien przed @. I wydaje mi sie ze jak zaczynaja bolec to nici z ciazy. Choc gin mowi ze bola od progesteronu ktory tez jest podwyzszony w ciazy. Czy zatem moge miec jeszcze jakas nadzieje?

    mamax2
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 12 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamax2, ból piersi jest właśnie od progesteronu podobno. Ja już się nastawiałam na okres bo... przestawały mnie boleć :D Zawsze potem przychodziła @. A tym razem nie przyszła i teraz piersi bolą lekko, ale dużo mniej niż te kilka dni po owulacji.

    201811152844.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 12 marca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jedyny dziwny objaw inny od zwykłego PMS w cyklu, w którym zaszłam w ciążę, to takie dość bolesne ciągnięcie w pachwinach, jakbym sobie tam mięśnie ponaciągała. I teraz co cykl wypatruję tego objawu i bardzo często wmawiam sobie, że czuję jakieś dziwne napięcie w pachwinach, ale niestety nigdy to nie jest takie samo odczucie jak wtedy :/ Ogólnie to tak na parę dni przed @ czuję, że się nie udało, nie wiem czemu, po prostu przychodzi taka refleksja, że to nie to - nie czuję się ciążowo. Niestety jak dotąd się sprawdza :(

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • mamax2 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekam jeszcze parę dni i zobaczymy co będzie. Ja też co miesiąc doszukuje się innych objawów i zawsze rozczarowanie. Ale skoro dziewczyny które maja pms zawsze to w ciąży też go powinny mieć. Czasami nawet bardziej intensywny, tak przynajmniej twierdzi gin mojej koleżanki. Ja swojego nie pytałam akurat o to. Najgorsze jest to czekanie po ovu i wkręcanie się.

    mamax2
  • mamax2 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oczywiście serdecznie gratulacje dla Blue Jane. Dbaj o siebie:)))

    Blue Jane lubi tę wiadomość

    mamax2
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! <3

    201811152844.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 12 marca 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem tu nowa, ale chciałam dodać coś od siebie... pms silniejszy niż zwykle, cykl 31 dni, owu w 19dc, plamienie na brązowo dokładnie 7 dni później przez 2 dni, @ się spóźniała już 4 dni, śluzu dużo, jak nigdy, do tego inne objawy, które nawet M zauważył, więc była nadzieja. zrobiłam betę, bo test wychodził negatywny, a wynik bety pozostawił bez złudzeń :( znowu w kropce, czekam na @

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • mamax2 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 19 marca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue Jane co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Ja czekam na @ ale wcale jej nie chce.Piersi już mnie prawie nie bolą niestety:(

    mamax2
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamax2 wrote:
    Blue Jane co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Ja czekam na @ ale wcale jej nie chce.Piersi już mnie prawie nie bolą niestety:(

    Aaa dziękuję za zainteresowanie, u mnie na razie odpukać wszystko dobrze, ciąża rozwija się prawidłowo. Choć już panikowałam nie raz nie dwa, np. jak piersi bolały mniej niż zwykle ;). A tak poza tym to objawów ciążowych praktycznie nie mam, jakieś tam drobnostki typu zmęczenie. Zobaczymy jak to dalej będzie ;).

    201811152844.png
  • Anxa Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem tu nowa, ale chętnie podzielę się moimi doświadczeniami. Również należę do kobiet, które maja silny PMS. Przede wszystkim uciążliwy jest ból piersi, który zaczyna się praktycznie zaraz po owulacji i nasila się z dnia na dzień. Piersi mnie bolą i powiekszaja się o jeden rozmiar. Do tego wszystkiego jestem cała opuchnięta i mam wzdety brzuch przed terminem spodziewanej @. W tym szczęśliwym cyklu było zupełnie inaczej i szybko to wyczulam. Piersi mnie w ogóle nie bolały i nie napuchly jak zwykle to się dzieje na okres. Jakieś 2 dni przed terminem spodziewanej @ zaczęłam mieć tylko strasznie wrażliwe sutki, było to zupełnie inne uczucie niż przed @. Sama czułam się świetnie i lekko, a w organizmie nie zatrzymało mi się tyle wody co zawsze w tym czasie i nie byłam opuchnięta. Jeśli chodzi o innej objawy to dwa lub trzy razy jeszcze przed terminem @ leciała mi krew z nosa tak jakby organizm dawał mi znać ze coś się dzieje, jest osłabiony i potrzebuje więcej odpoczynku. Oczywiście gdy ujrzałam dwie kreski na teście wszystko wyjaśniło. Mój synek ma już 4 lata. Teraz od 3 miesięcy staramy się o drugie - póki co bezskutecznie.. Życzę Wam Wszystkim powodzenia i trzymam kciuki :)

    Anxa
  • Eufrozyna Koleżanka
    Postów: 40 12

    Wysłany: 16 września 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opiszę, jak to było u mnie.
    Pierwsza ciąża - objawy ksiazkowe: metaliczny spał w buzi, czułam wszędzie papierosy, kawa zmieniła smak, szybko zaczęłam wymiotować.
    Druga ciąża - mój typowy pms: chodziłam wkurzona jak osa, zmeczona, piersi obolałe. Już czekałam na @. Miałam 4 dni przed nią dentystę i zrobiłam test tak dla pewności... Dwie mocne kreski. Tego samego dnia zrobiłam jeszcze dwa testy - wszystkie pozytywne. ;)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ