Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spóźnia się okres ? 🤯
Odpowiedz

Spóźnia się okres ? 🤯

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co 4 dzień spóźnienia przy zaznaczonym cyklu 28 dni (kalendarzyk mi tak wyliczył ze średnich z ostatnich msc) generalnie moja cykle wahają się między 28-31 średnio, także dalej czekam do 40 dc.. robiłam test w 28 dc ale biel bielsza od bieli. Tak czuje ze owulka mi się przesunęła, objawów ciążowych nie mam, poza jakimś pryszczem na ryjku i cyckiem bolącym,także chyba nie warto się łudzić.. tylko szyjka mnie zastanawia bo utrzymuje się wysoko.

  • SIWA04 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lipca 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tutaj nowa pierwszy raz na forum przychodzę z taką sprawą od 4 dni spóźnia mi się @ zamiast niego jest przezroczysto mleczny śluz a przed okresem mam słucho cykle mam tak 30-32 dni zawsze przed okresem i w trakcie bolą mnie piersi a teraz wogule nic jedynie co mnie boli podbrzusze mam wzdęcia od paru dni czuję że mam tak jak by cięższy ten brzuch współżyje od 4 miesięcy to robiłam test ciążowy po spóźnieniu @ jeden dzień wyszedł negatywny a w drugi tak samo teraz jest 4 dzień spóźniania i mam wrażenie jak by ten brzuch mnie bardziej bolał od czasu zakuje mnie prawy jajnik jak która miała podobnie i wie czy to ciąża czy nie to proszę o odpowiedź 😁

  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 9 lipca 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SIWA04 wrote:
    Hej jestem tutaj nowa pierwszy raz na forum przychodzę z taką sprawą od 4 dni spóźnia mi się @ zamiast niego jest przezroczysto mleczny śluz a przed okresem mam słucho cykle mam tak 30-32 dni zawsze przed okresem i w trakcie bolą mnie piersi a teraz wogule nic jedynie co mnie boli podbrzusze mam wzdęcia od paru dni czuję że mam tak jak by cięższy ten brzuch współżyje od 4 miesięcy to robiłam test ciążowy po spóźnieniu @ jeden dzień wyszedł negatywny a w drugi tak samo teraz jest 4 dzień spóźniania i mam wrażenie jak by ten brzuch mnie bardziej bolał od czasu zakuje mnie prawy jajnik jak która miała podobnie i wie czy to ciąża czy nie to proszę o odpowiedź 😁

    Jedynym pewnym sposobem na sprawdzenie, to oznaczenie poziomu bhcg z krwi 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2025, 19:44

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • SIWA04 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lipca 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jestem teraz w Holandii od 3 miesięcy prawie w pracy i nie mam tutaj takiej możliwości żeby iść zrobić krew poczekam do piątku jak nie przyjedzie to zrobię test może coś już wyjdzie bo wtedy to może za wczensie nie było

  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 9 lipca 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SIWA04 wrote:
    Wlasnie jestem teraz w Holandii od 3 miesięcy prawie w pracy i nie mam tutaj takiej możliwości żeby iść zrobić krew poczekam do piątku jak nie przyjedzie to zrobię test może coś już wyjdzie bo wtedy to może za wczensie nie było

    Jeśli jesteś 4 dni po terminie spodziewanego okresu to test już powinien wyjść (jeśli oczywiście doszło do zapłodnienia)

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ