X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tak mnie brzuch pobolewa że aż uroilo mi się żeby zrobić wieczorem test ciążowy jakby to miało wstrzymać @.. A przecież nie ma sensu robić testu w 25 dc przy cyklu prawdopodobnie 27 dniowym no i w dodatku wieczorem. Ale jestem niecierpliwy głupol

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 może faktycznie spróbuj tak jak Ibishka pisze mierzyć temp 2 razy wtedy będziesz mogła zweryfikować czy ma to jakieś duże znaczenie.
    Ibishka chyba każda z nas tak ma że nie może się doczekać zrobienia tego testu, ale u Ciebie to już lada dzień :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka ale ja jestem egzemplarz niereformowalny.. Już kupiłam test i jak wrócę to zrobię. Wiem że negatywny no ale czuję że kolejnego mogę nie zdarzyć zrobić.. A tak to będzie pseudo namiastka testowania przynajmniej..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie będę mieć dwa kalendarze super pomysl dziewczyny :)

    Ibisha doskonale cie rozumiem ja to bym testy robila nawet w czasie @- niezlą kiecke już za te testy bym miala:D
    Ja po 1 cyklu takie doły po testach łapałam, że obiecałam sobie, że w kolejnym wytrawam cierpliwie i co? I guzik mi z tego wyszło :D jeśli nie działa to ma Ciebie destrukcyjne to rób, a my będziemy mocno trzymać kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 17:00

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3 miesięcy wszystko działa na mnie destrukcyjnie:-) test zrobiony. Oczywiście wynik wiadomo jaki. Ale przynajmniej Prze sekundę była jak zwykle nadzieja - teraz mogę już czekać spokojnie na @.. :-)

    Patrzyłam ostatnio na procedurę adopcyjna.. Masakra.. Jakbym teraz zaczęła to może kolo 40 dostanę upragnione dziecko :-/

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka test negatywy ale zawsze do czasu @ nadzieja jest :)
    No z adopcja jest mega ciężko, procedura się ciągnie i ciągnie.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jest tak źle z adopcja :) mam dwie koleżanki, które w ostatnim czasie adoptowały maluszki jedna czekała ok. 6 miesiecy, ale ona już miała starszego synka adoptowanego więc może krotsza procedura, a druga nieco ponad rok :) choc w biurze adopcyjnym mówili, że odkąd jest 500+ mniej maluchów trafia do adopcji

    Ale co my tu się rozwodzimy za chwilę bedziemy tu narzekać, że mamy (nie wiedzieć po kim:P) nie cierpliwie dzieci :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha a twoj maluch lubi po prostu budować napięcie i da znać lada moment o sobie :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w rok to bardzo szybko.
    Oj niecierpliwe będą i to bardzo hehe :D

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no ileż można czekać :-) w czerwcu minie mi rok..
    No ale tak czy siak jak odziedzicza niecierpliwość po nas to mamy przekichane:-)

    Dziś temp. 36.64..ciekawe jak się będą przez cały miesiąc klarowac moje temp.. Czy po prostu takie niskie mam Czy nie było skoku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 06:07

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) u mnie 36,67 dzisiaj. Humor ciut lepszy, bo się pogodziłam, że się nie udało w tym miesiącu i mam nowy plan na kolejny raz :D Wczoraj miałam mega dziwne sny, nie dość, że śnił mi się brzuszek to jeszcze, śniło mi się, że poszłamn a basen i zasnęłam w basenie i zaczęłam śnić xD i wybudziło mnie z drugiego snu to, że zaciągnęłam ustami wody podczas spania a z tego snu na basenie wyrwało mnie dosłownie uczucie wody w ustach i się obudziłam na kanapie w moim gabinecie. W życiu nie śniło mi się, że zasnęłam we śnie i śniłam jeszcze raz :D Incepcja normalnie.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie twraz wychodzi w pierwszej fazie poniżej 36 wiec jakbym miala 36,7 to szalalabym z radości :D

    Różowe paznokcie chyba pełnia idzie, bo mnie się dziś śniło, że zdradziłam mojego M :D i chodzę sobie teraz po domu z wyrzutami sumienia :)

    Co do spania we śnie -czad jakis:D Mnie pare razy się zdarzyło, że we śnie byłam świadoma, że spiee:P

    Ah pozdrowienia z szarego i ponurego Wrocławia,leje od rana ;(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Mnie twraz wychodzi w pierwszej fazie poniżej 36 wiec jakbym miala 36,7 to szalalabym z radości :D

    Różowe paznokcie chyba pełnia idzie, bo mnie się dziś śniło, że zdradziłam mojego M :D i chodzę sobie teraz po domu z wyrzutami sumienia :)

    Co do spania we śnie -czad jakis:D Mnie pare razy się zdarzyło, że we śnie byłam świadoma, że spiee:P

    Ah pozdrowienia z szarego i ponurego Wrocławia,leje od rana ;(


    Haha Zuza - wyznasz M. Prawdę? :-D

    Spać we śnie to nie, ale świadomy to bardziej :-)

    Ja najczęściej mam durne sny że np lecę z brucem willisem uratować świat w filmie armagedon lub jak lara croft walczę z inwazją cyganskich imigrantów pod postacia transformersow.. Lub tak jak ostatnio se idę spać pod most.. :-)

    Strach pomyśleć jakby ktoś zaczął nasze psychiki analizować na podstawie snów :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście kiedyś przed okresem taki dziwny pulsujacy ból? Przed wczoraj miałam klujacy, a wczoraj wieczorem jak się położyłam to tak parę minut takiego mocnego bólu który pulsowal w podbrzuszu.. Czytałam że po duphaston ie może być bardziej masakrujaca @ niż normalnie.. - aż się boję myśleć co to będzie jak ja normalnie mam mega mega mega bolesne..

    I tak mnie ten ból wczorajszy zastanowił bo nigdy takiego nie miałam więc od razu zaczęłam go wiązać dupkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 08:25

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ibisha no po takiej analizie to juz tylko psychiatra :D

    Ostatnio siostra przywiozła mi kilja bluzek, których juz nie chcę i zaplataly się tam boxerki jej M, a ja nieświadoma wszystko wypralam i boxerki sru do szuflady męża ( bo ja to nie nadążam co on tam ma). Dobrze, że mój wie że na zdrady to ja jestem za leniwa, bo bym sie gęsto tłumaczyła:D
    Więc treść snu chyba zachowam dla siebie:D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to raczej nic nie zwiastuje :( szyjka średnio nisko, miękka i zamknięta. Śluz bardziej białawy, ale nadal jak woda. Temperaturę zwykle jak mierzyłam to rzeczywiście miałam 36, 35,5 coś takiego. Piersi jak gluty, nic nie bolą, to nawet na miesiączkę (powinna być za 7 dni) to już powinno doskwierać. Zwykle też drę mordę już w tym czasie, ale jakoś jestem oazą spokoju dzisiaj. Z tego snu to dobrze, że się wybudziłam w miarę lekko, bo czytałam o tym nieco to i ludzie po 10 pobudek mają :D

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ja przy takiej 5 pobudce to już bym zawał miała:D

    U mnie szyjka otwiera sie doslownie w momencie @ mawet pół dnia wcześniej nie drgnie :P teraz bolały mnie tak piersi dziwnie po bokach blisko pachy już, ból taki jakbym siniaka tam mialam.

    No dziewczyny przed wami wielkie dni, ja na szczescie mam do ovu spokuj wtedy cisnienie dziwnie spada :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 09:02

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kurde nie potrafię badać szyjki. W ogóle nie potrafię okielznac co jest co tam i nie wiem za co zlapalam :-D

    Ja tylko zawsze rozpoznawalam że @sie zbliża bo już tydzień przed miałam biało kremowy śluz i że 2 dni przed największą jazda @ zaczynały się plamienia brązowe.. Ten cykl jakiś cudaczny no nie mam tego białego.

    Ja wczoraj wieczorem przed snem sobie tak uświadomiłam że znowu nic i popłakałam trochę w poduszkę i trochę przeszło.. Ale wolałabym już mieć tą @zenu nie tlic gdzieś głęboko nadziei

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie płacz kochana :( mi też się zdarza, ale staram się jak najmniej, bo stresy nam nie służą. Wiadomo, najgorsza bezsilność :( strach... ehhh. Została mi po ciąży luteina, myślicie, że dobry pomysł skorzystać z niej następnym razem po owulce?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ