X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka rozmawiałam z koleżanką i ona po duphastonie nie miała takiego śluzu, ale ma mdłości i tak samo jak Tobie chce jej się mega spac.

    Różowepaznokcie witaj :) fajnie że dolaczylas. Osobiście co do testów to ja stosuje te 2 które opisała Zuza_22 ale nie jestem z nich zadowolona. Kiedy zamierzasz testować?

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za fotki :) pewnie po @ :/ dzisiejsza beta z krwi 0,1 więc nie tym razem. W pierwszej ciąży zaszłam w 8 dniu cyklu, więc pod razu po @ zacznę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bardzo szybko jak w 8dc. Ale nie ważne w którym dniu ważne żeby się udało :) a mierzysz temp.?

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 8 marca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam od jutra, dzisiaj kupiłam termometr :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temp 36.58..:-(

    Tylko patrzeć kiedy będzie @..
    Ehh nigdy mi się nie uda :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 9 marca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 36,34 :( Damy radę ibishka, może za miesiąc razem będziemy świętować :) Musi się nam udać.

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle co mnie dziwi, śluz wodnisty pół przezroczysty pół białawy jakby białe nitki, włókna, i jest go dużo aż w gaciach mokro :D a teraz to powinien być gęsty, biały jak to w niepłodne. Chyba coś mi się szwankują cykle :D miałyście coś takiego?

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze miałam taki bialawy a teraz przezroczysty i tylko taki uczucie wilgotności..
    Masakra z nami :-/

    Jedno mnie tylko zastanawia ę przypadku tego spadku.. Wczoraj jeszcze wieczorem brałam duphaston i dopiero dziś wieczorem nie wezmę.. Teoretycznie dopiero jutro powinien sie organizm zorientować że nic z tego.. Nie tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 08:31

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje wzrost takiej wilgotności świadczy o spadku progesteronu, a wzroście estrogenów, który w późniejszym czasie odpowiadają m.in za śluz płody, a niestety pod koniec cyklu zwiastują @. Ale wszyskie tu chyba mamy w swojej histori przypadki, że natura płata figle więc mam nadzieje, że u was o niczym złym to nie świadczy :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dylemat czy mierzym temp o 4 czy 6 bo ni jak nie przesypiam tych podrecznikowych min 3h :/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha kurcze nie mam pojęcia jak to z tym dupkiem jest :( a byc może to tylko jednodniowy spadel i może nie ma się czym martwic? Właśnie jestem ciekawa czy dupek wplywa na wzrost temp chyba powinien? Bo tutaj chyba 90% dziewczyn go bierze i skoki temp maja jak z podręcznika

    Dziewczyn a wy duphastion dostalyscie ze wzgledu na niski progesteron czy tak dla zasady(bo i takie historie spotkałam)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 08:50

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteronu nie miałam za niskiego tylko badania początkiem cyklu robiłam. Miałam przed okresem 2 dniowe plamienia ale to gin mówił że to nic takiego. Mi dał jako dodatek do clostillbegytu żeby pomóc w zagniezdzeniu ale teraz brałam sam i tylko 1x1 tabl. W kolejnym cyklu przy clo mam brać 2x1 tabl.

    No czytałam coś o tych estrogenach i słuzie.. Tylko nie pasuje mi jedno.. Jak mogę mieć spadek progesteronu jak jestem w trakcie brania dupka? Hmm ja już głupieje.. :-|

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyny w następnym cyklu jak będę mierzyć od początku.. Zobaczymy czy będzie skok. O ile teraz mogłam nie mieć ovu to przecież jak będę brać clo od 3 do 7 dc to się powinnam zamienić w rasowa krowę rozplodowa nie? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    A ja mam dylemat czy mierzym temp o 4 czy 6 bo ni jak nie przesypiam tych podrecznikowych min 3h :/


    Zawsze o której mierzyłas? Może ta 6 będzie bardziej odpowiednią? O której mniej więcej wstajesz do małego?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mały mnie tak w konia robi ostatnio:
    23 -kładę sie ja
    24- buzi sie maly cholera go wie po co
    4:00-4:30 -buzi go głód
    6:40 -wstajemy:(

    W ostatnim cyklu nie bydzil sie o północy więc mierzylam ok. 4:40-5. Ale w tym cyklu to guzik chyba z tego bedzie.
    Ibisha a kiedy masz termin @ bo myślałam że dzis masz testowac, ale to z bejb mi sie pomyliło:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Zobaczyny w następnym cyklu jak będę mierzyć od początku.. Zobaczymy czy będzie skok. O ile teraz mogłam nie mieć ovu to przecież jak będę brać clo od 3 do 7 dc to się powinnam zamienić w rasowa krowę rozplodowa nie? :-)

    Hahaha prawie się kawą oplułam :D
    No moja droga myślę, że teraz to twoja płodność nawet nas zaplodni :D

    ibishka, bejb lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a co do tego śluzu to dupek jest stała wartością natomiast twój naturalny progestwron jest zmienny więc suma sumarum wynik finalny mógł sie troche obniżyć.
    Ja w przyszlym tyg jestem umowiona do moich dwoche lekarzy i tez jestem ciekawa co mi powiedzą

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby na wszystkie nas tej plodnosci starczylo;) kolezanka na clo wyhodowala w 2 cykli 6 pecherzykow i teraz ms sliczne trojaczki :D

    Hmm to ciezko z tymi godzinami..:\ a moze sprouj jeden cykl mierzyc podwojnie?i prowadzic dwa rownoprawne wykresy i wtedy bedziesz mogla po miesiacu porownac rozbieznosci -czy sa istotne czy nie..


    Ja zatestuje w sobote - 26 dc, @powinna byc w niedziele ale w sobote szykuje sie parapetowa u znajomych wiec wole sprawdzic..
    Ale cos czuje ze do soboty sie @pojawi lub plamienia ja zwiastujace.. Bo wczoraj mnie juz bolalo tak klujaco w podbrzuszu z lewej strony a dzis pobolewa calosc.. Do trgo obnizina temp to juz raczej pozamiatane.. A naprawde myslalam ze tym razem sie uda.. Ze ten cholerny bol na hsg sprezentuje mi dwie kreski.. Nadzieja byla duza -swiezo przetkany lewy jajowod +zaraz po badaniu piekny duzy pecherzyk na lewym jajniku.. A tu lipa..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie tez kwestia wynikow mojego M. Z jednej strony na wyniku bylo napisane ze jest ta asthenozoospermia 1st czyli ze minimalnie obnizona ruchliwosc a z drugiej striny jsk gin czytsl wyniki to powiedzial ze sa bardzo dobre i ze to tylko kwestia ich norm ale ze jest w porzadku..

    Cos tak czuje ze jak przez kolrjnr pol roku sie nie uda to zostane albo kociara albo zrobir szklarnie i swoja milosc przede przelewac na grzadki hehe:):(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trojaczki łał nie wiem czy bym dała radę:D
    To czekamy na weekend z niecierpliwością, a bólem brzucha sie nie martw bo połowa kobiet w ciąży takowy odczuwa więc nic straconego :)
    Co do wyników M. myślę że w dzisiejszych czasach, każdy faceta ma jakieś parametry nieco obniżone, więc ufalam bym lekarzowi :)

    A udać nam się musi w ogóle nie przewiduje innego scenariusza:)

    ibishka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ