X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a nie masz jak się skonsultować z gin?
    Chociaż wydaje mi się że nie zaszkodzi.. Lekarze często przepisuja luteine lub duphaston w 2 częściej cyklu na zagniezdzenie.. Ale zawsze lepiej skonsultować.. Nawet żeby gin ocenił w którym dc jest ovu żeby z progesteronem wejść już po..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha ja badam dopiero 3 cykl a juz po pierwszym umialam odróżnić choc u niektorych łatwiej, a u innych trudniej :)

    Ja wyczulam pierwszy raz i sie zmartwilam, bo myślałam że mam jakiegoś guza:D musialam miec wtedy nieplodne pewnie oczywiście internet do gory nogami, nie staralam sie wtedy jeszcze i na jakims forum jakas gwiazda miala taki problem jak ja i tam ja dziewczyny zjechaly, że jest glupia, że to nie rak tylko szyjka hehe :D Najlatwiej zaczac badac w nieplodne odrazu znajdziesz bo jest blisko :) mnie to w dotyku przypomima wyglad paczka z dziurką:P ale mnie po cc cos tam pogmerali bo mam kopnieta ją w bok :D wiec mam jakies boko-zgiecie chyba hehe

    Ibisha nie płakuniaj :( za dużo już tych łez, zdecydowanie za dużo:( trzymaj sie mocno i nie trac nadzieji, bo ja mocno wierze z całego serca :*

    Rózowe paznokcie Luteina napewno nie zaszkodzi pytanie jaką dawke wziąć. Ja tez w ciazy bralam 5-7 miesiac ale minimalna dawkę na skurcze i pomogło

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm spróbuję od przyszłego cyklu..
    Teraz włączyłam sobie jeszcze Wit D bo wyczytałam że wpływa na ovu. Po mału się robię cjodzaca apteka.. Bromergon, duphaston, clostilbegyt, kwas foliowy..

    I znowu miałam nasilenie bólu klujacego.. Eh najgorsze jest to że mam taką pracę że mam wiele czynników szkodliwych wokół siebie i generalnie się nie mam jak oszczędzać :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza a czemu miałaś cc?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały nie wystawiał się do kanału i na 99% procent miałam niewspolmiernosc poporodowa czyli za duża główka do mojej miednicy :P lekarz, do ktorego chodze stwierdzil, że przy takich parametrach w ogóle nie powinni dawać mi próbować rodzic normalnie :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha ah z tymi pracami to w domu chociaz staraj sie odpocząć:)

    Ale mi dobrze, że was mam :) bo tak to nie ma z nim pogadac :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym oszczędzaniem się w domu to też kiepsko bo tuż przed świętami wprowadziłam się do domu nowego i cały czas jakąś robota.. :-) jedynie unikam dźwigania i mój M pilnuje mnie na każdym kroku:-D

    A no to faktycznie nie było co próbować naturalnie :-) dobrze ze lekarz ogarnięty bo nie raz i tak najpierw próbują na chama i dopiero jak wymecza kobite i dopiero cc

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie Ci się przykrzy w domu za rozmowa z dorosłymi :-) wszystkie koleżanki które były w domu z dziećmi mówily że fajnie i w ogóle, dzieciaczek i wiadomo że pracy w domu masa ale ze brakowało im kontaktu z dorosłymi :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    No z tym oszczędzaniem się w domu to też kiepsko bo tuż przed świętami wprowadziłam się do domu nowego i cały czas jakąś robota.. :-) jedynie unikam dźwigania i mój M pilnuje mnie na każdym kroku:-D

    A no to faktycznie nie było co próbować naturalnie :-) dobrze ze lekarz ogarnięty bo nie raz i tak najpierw próbują na chama i dopiero jak wymecza kobite i dopiero cc

    No niestety mnie spotkał taki los czyli meczenie a potem cc w szpitalu mieli w nosie że dziecko duze, ale staram sie ten czas wymazać z pamięci :) a opinie mojego lekarza poznałam sopieror po pordzie hehe bo wtedy jeszcze nie chodzilam do niego :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No siedzenie w domu to jedno bo nie mam czym głowy zajac w pracy czas by leciał :)
    Ale w sumie chodzi o starania bo u mnie do okola kazdy ma zdanie że po co ja te testy robie, temperatury mierze itp że sie za bardzo wkrecam:P

    A ja mam taki charakter że jak sie za cos biorę to konkretnie:P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa hehe to bidulo musiało Cie nieźle wymeczyc.. :-/ moja siostrę trzymali 9 godzin na skurczach partych przy braku rozwarcia i dopiero jak lekarz na noc przyszedł to się za głowę złapał że wykończa i ja i dziecko i od razu na cc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 10:42

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadanie ludzi jest strasznie wkurzające. :-/ każdy się tylko wymadrza i rady w stylu : wyluzuj to zajdziesz, kup butelkę wina opij M i zaciągnij do łóżka.. Jakbym słuchała rad wszystkich na około że nie zachodze bo ki za bardzo zależy i że jak odpuszczę to wtedy samo zaskoczy to bym dalej bujala się z niedroznymi jajowodami do 30 :-/

    Więc niech sobie gadają Zuza a Ty sobie rób testy itp :-)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak piszesz!
    Jasne fajnie umieć zachować dystans i nie popadać w paranoję, ale czujnym też trzeba byc :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie :-) jedne zachodzą w ciążę nawet nie wiedząc dokładnie co to owulacja i kiedy jest..a inne się muszą trochę pomeczyc:-)

    Jak myślisz, powtarzać jutro rano test skoro w perspektywie mam jutro wieczorem alkohol? Jutro 27dc

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobiła:) teze po nocy inne stężenie to już może pokazac :) a ktory to dpo?

    ibishka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kiedy była ovu.. 12dc na usg gin mówił że jest pęcherzyk prawie 2.5cm i że będzie ovu ale nie mówił kiedy itp.. Ostatnie cykle miałam 27 lub 28 dni

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E to jak taki duzy to pewnie kwestia max 2 dni jak pękł :) to by wychodziło, że jutro będzie 13-14 dpo :) to już może coś wyjść:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kupię od wypadku test ale nie wiem czy będzie potrzebny - byłam przed chwilą w łazience (po raz kolejny bo latam jak kot z pęcherzem co parę minut) i na papierze zauważyłam taka rozowawa poswiate czyli zaczynam już płamic.. Pewnie zaraz się zmieni kolor na brązowy a potem witamy @.

    Zamówiłam na allegro testy ovu i ciążowe wtedy kiedy termometr ale sprzedawca wysłał jakąś Kijowa przesyłka i dalej status przesyłki jest ze w miejscu nadania.. Termometr już dawno śmiga co rano a testów dalej nie mam :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 11:16

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję,że a plamka jeszcze nic nie znaczy! U mnie @ troche inna niż zawsze, ale mam nadziej, że cykl mi się nie rozwali.

    Ja mam tyle fajnie, że mam tyle objawow ovu, że testy i wykres tylko potwierdzaja moje przypuszczenia, ale fakt, że jak wykres ją wyznacza to tak jakoś sił przybywa bo kończą sie rozważania czy dobry czas serduszek czy nie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 11:25

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dalej masz @?

    Mi się też wydawało że zawsze wiem kiedy ovu
    . Mega klucie jajnika śluz itp a testy zawsze były negatywne.. Może za wcześnie robione czy coś..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ