X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzalas betę czy wrócila do normy?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj mam 5 dzień ogolnie na 5 dzień to u mnie raczej juz totalna końcówka teeaz może jakos obficie nie jest, ale krew jest taka świeża, żywo czerwona co jak na 5 dziene to trochę dziwne. Tak badalam w środę wyszła już tylko 1,5.

    Z tymi testami to faktycznie trzeba trochę pokombinować i wyczuć sposobrna siebie :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a najgorzej jak my musimy tak wszystko szczegółowo śledzić.. Najlepiej moim zdaniem to po prostu 'wpasc'.. Omijają człowieka rozczarowania itp.

    Hmm to faktycznie dziwnie że w tym dniu JęsCze świeża krew.. A idziesz do gin na jakąś kontrole?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę ide w przyszlym tygodniu,aż ciekawa jestem co mi powiedzą ide do dwóch
    do obecnego i do lekarki, która dobrze wspominam z 1 ciąży :) mam nadzieje, że ich wersję się nie rozminą :D

    Co do "wpadki" wszystko zawsze ma plusy i munusy mój syn jest efektem może nie wpadki, ale decyzji o zaprzestaniu zabezpieczania- zaskoczyło od razu, ale po radości było też duzo strachu o wszystko o to czy jestem gotowa czy to jest dobry mement itp:) a tak jak tu teraz sie staramy to jestesmy przygotowane na ciążę :) mamy wszystko przemyslane to też ma duzo plusow :) taka świadoma radość :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie :-) każdy kij ma dwa konce:-)

    Czytam tak po necie teraz odnośnie stymulacji clo.. Mi lekarz dał recepcte która starczy na 2-3cykle.rozpisal co kiedy brać ale nie wspominał nic o monitoringu cyklu.. I teraz się zaczynam zastanawiać czy to nie błąd.. Większość dziewczyn pisze ze miało monitoring żeby ocenić jak się reaguje na lek..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dużym miescie masz fajnie że jest duży wybór lekarzy itp.. W małej miescinie jest już bardziej okrojona możliwość wyboru :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A różne są dawki tego clo? Czy kazda dziewczyna dostaje taka sama?
    No tutaj na wątkach też czytałam,że dużo dziewczyn ma monitoringi. Jedna dziwczyna miala nawet zakaz staran bo tak dużo pęcherzyków urosło, że za duże ryzyko było. No i taka stymulacja może ponoć torbiele powodowac, ale to broń boże nie jest moja wiedza tylko to co tu mi się przewinęło.

    Jeśli są różne dawki może masz jakas nie dużą uznawana za bezpieczną

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dał mi 1 tabl od 3 do 7 dc.. Sama już nie wiem co myśleć. To niby nie duża dawka bo widziałam że niektóre braku 2x1

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm no, ale teraz w sumie byłaś to może on to traktuje jak taki monitoring zobaczył,że pecherzyk ładnie urósł nic niepokojącego nie było więc nie kazał przychodzić:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz rację :-) nie ma co być nadgorliwym:-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takiego pęcherzyka to jak nic musi być mały, grubiutki dzidziuch :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 12:40

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja cały czas miałam w głowie że kurde nie ma. Opcji żeby się teraz nie udało a Tu widzisz :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, Zuza w kolejnym cyklu się uda, 100% kontroli, są leki i zero stresu i ciśnienia, bo nam hormony jeszcze podskoczą :) grzecznie pilnujemy płodnych, wzmacniamy naszych chłopów co by nie padli :D i będzie dobrze! nie ma innej opcji, prezent na wiosnę ma być :) wszystkie wytestujemy w kwietniu i będzie sukces :) mój ma jeszcze opory, żeby spróbować za dwa miesiące aż schudnę jeszcze trochę, ale niech myśli, że ma rację, ja sama dopilnuję wszystkiego :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    No w sumie :-) każdy kij ma dwa konce:-)

    Czytam tak po necie teraz odnośnie stymulacji clo.. Mi lekarz dał recepcte która starczy na 2-3cykle.rozpisal co kiedy brać ale nie wspominał nic o monitoringu cyklu.. I teraz się zaczynam zastanawiać czy to nie błąd.. Większość dziewczyn pisze ze miało monitoring żeby ocenić jak się reaguje na lek..
    Trochę was podczytuję i należy mieć monitoring i uciekać z daleka od takiego lekarza ktory olewa. Na marcowy wątku była teraz dziewczyna która po trzech takich cyklach dorobiła się 6-7 cm trzy torbiele. Aktualnie musi brać 3 mies tab anty do wchłonięcia tych torbieli.
    W sumie przez brak monitoringu w czasie stymulacji jest 6 miesiecy w plecy.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa blada.. Dostałam @:-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Dupa blada.. Dostałam @:-(

    To teraz 100% relaksu, dużo spokoju, dobra dieta żeby jajeczko było super na kolejny cykl, ja dostanę @ na pewno też na dniach. Damy radę dziewczyny, tylko ciśnienie musimy jakoś zmniejszyć, żeby nic się nie zablokowało :/

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    To teraz 100% relaksu, dużo spokoju, dobra dieta żeby jajeczko było super na kolejny cykl, ja dostanę @ na pewno też na dniach. Damy radę dziewczyny, tylko ciśnienie musimy jakoś zmniejszyć, żeby nic się nie zablokowało :/



    Heh dobra dieta? Jeśli masz na myśli kilka butelek wina to już dziś zaczynam dobre odżywianie :-(
    Bez sensu to wszystko :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też roczni '90. Na ovu jestem od 2-3 tyg także niedawno.
    O dzidzię staramy się 3 mc, poprzedniego cyklu bardzooo mi żal ale czas idzie dalej...
    póki co nie mam klinicznie stwierdzonych żadnych zaburzeń, hormony w normie, w środę 15 marca mam wizytę u gin, odbieram cytologię i będę rozmawiać o plamieniach przed @, na dwa dni mam lekkie plamienie a potem już 3 dni okres, 3 dnia wygasa powoli i znowu plamienie kolejne 2-3 dni.
    miesiączkuję regularnie co 28-30 dni, temperaturę mierzę dopiero drugi cykl, wcześniej jedynie kierowałam się śluzem.

    ibishka nie mów że bez sensu! wiara czyni cuda, a jak odpuścisz to będzie tylko gorzej. uszy do góry :*

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warzywka, zero cukru i węglowodanów, zdrowe tłuszcze :D wino czerwone dobrej jakości co najwyżej lampka dla jelit :) nie dam Ci się smucić. Też miałam doły, zwłaszcza po stracie synów, a jednego to nawet nie zdążyłam zobaczyć. Do tej pory mam dół i wielką nadzieję za chwilę. Z jednej strony mam dość wszystkiego, życia, starań, bólu, żalu i tęsknoty. Z drugiej chcę żyć dalej, dalej walczyć o rodzinę i zdrowie. Myślę sobie czy moje chłopaki chcieliby żeby mama się poddała? na pewno nie. Trzeba wierzyć, prosić o dobrą duszyczkę. Czekają nas wspaniałe chwile i nie warto pić i się zdołować jeszcze bardziej po alkoholu, bo być może za 2 tygodnie będzie właśnie ten jeden moment. Zamiast wina wciągnij sok warzywny :) i dbaj o siebie :* wierzę w Ciebie.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha tak mi przykro :(
    Trzymaj się mocno i przytul nawet dwie butelki byle byś się rozchmurzyła!

    Wiem, że tracisz nadzieje to normalne, ale ona wróci już lada chwila i znów razem dzielnie będziemy walczyc :*

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ