X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia miło, że do nas dołączylas:)
    Widzę, że bardzo podobnie cykl zaczynamy:)
    Trzymam kciuki:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka tylko się nie poddawaj wiosna musi być nasza. Najgorsze są pierwsze dni @ później nadzieja wraca ma nowo. A na nasz możesz liczyć :) zawsze wesprzemy Cię dobrym słowem, w końcu mamy ten sam 'problem'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Augusia super że dolaczylas :) Powodzenia! :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka a co to się u Ciebie z temp powyrabiało? Gdzies w instrukcji ovu czyt., że żeby móc wyznaczyć ovu wykres potrzebuje dodatkowej obserwacji czyli temp+ test, szyjka itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 10:55

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No temp mi skoczyła do góry ale myślę że to wina antybiotyku który biorę od poniedziałkowego wieczora, temp skoczyła we wtorek więc wszystko się zgrywa. Owulacje myślę że ovu wyznaczył właśnie przez testy i spory wzrost temp. Dlatego też ten wykres biorę z wielkim przymrużeniem oka i czekam na @ A od kolejnego cyklu zacznę sprawdzać szyjke, i całą resztę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy widziałyscie ale Bejb ukazały się II kreski.
    Bejb gratuluję! :)

    ibishka, bejb lubią tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.ja zdycham i pakuje w siebie kolejne leki ..masakra :( po poludniu ide do apteki wykupic recepte z clo i duphastonem bo od jutra musze zaczsc zazywac.. Wszystko byloby ok gdyby moj M umial ogarnac to ze mam fatalny humor a on zamiast jakos wesprzec to jezzcze fochy strzela.. Wrr mowie wam udusilabym gdyby mi nie byl potrzebny do tej cholernej zielonej kropki ;-) jak spedzacie weekend? Ja sie dzis zamierzam sponiewierac bo od jutra pewnie znowu zero alkoholu przy lekach.

    Przyszly mi wczoraj testy owu..zobaczymy czy cos wykryja..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Nie wiem czy widziałyscie ale Bejb ukazały się II kreski.
    Bejb gratuluję! :)
    Gratulacje!! Bejb jak sie czujesz??:)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 11 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam widziałam nic się nie chwalą dziewczyny :)

    Kamiaszka na jaką znów @! Nagana za pesymizm :) no wykres nieco szalony, ale tyle tam serduszek, że z takie j miłości coś musi być :)

    Ibisha co do M to mam podobny egzemplarz w domu :P niby w pierwszym odruchu dobrze zareagował- pocieszał. Ale jak zaczęłam drążyć temat co sie wydarzyło i dlaczego to urwał krótkim- Już przestań o tym myśleć tak miało byc i koniec...
    Dla nich to takie zero jedynkowe chyba mój to traktuje jak zabawe, przynajmniej take wrażenie sprawia.
    Jego teoria, że na piękne rzeczy trzeba czekac- cierpliwy sie znalazl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 13:00

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 marca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój Twierdzi że się nakręcam.. Ja wiem ze to tez ich dotyczy ale oni ni cholery nie mają prawa się czepiać bo nigdy nie będą przeżywać tego co my..
    Wrrrrrr......


    Mam nadzieję że nowy cykl przyniesie nowe nadzieję..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 11 marca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! To my wyliczamy i kombinujemy...ja dziś mojemu niechcący posłodziłam ziemniaki na obiad:P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Przyznał się? Czy potulnie zjadł? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mu smakowało myślał, że dużo masła dałam:D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Bardzo mu smakowało myślał, że dużo masła dałam:D
    I za to ich pomimo wszystko kochamy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 15:09

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza wiesz jak są antybiotyki to lepiej żeby nie zachodzić w ciążę bo wiadomo różny mogą mieć wpływ, dlatego też w tym cyklu nastawiam się na @ teoretycznie we wtorek (14) miałam testować, ale raczej potrzeby takiej nie będzie żadnych objawów póki co, totalne, nawet śluzu nie mam dosłownie nic a nic. Fakt dzisiaj mnie mdlilo, ale to efekt wczorajszej mini imprezy, objadlam się strasznie i dziś były efekty. A na dodatek dzis moi rodzice robią imieniny więc od rana pomagam w kuchni i sprzątam i jeszcze czeka mnie długie posiedzenie przy stole, a co za tym idzie jutro rano powtórka z rozrywki i będę znowu się meczyc (niestety jak idę na imprezę mimo że jestem najedzona, to próbuje wszystkiego, a to nie jest dobre dla mojego żołądka) :) a mój M z kolei rano jak wybyl tak do tej pory do domu nie wrócil na obiad :/ niestety mam fanatyka pucowania samochodu :( ale ma też plusy jak nam starania nie wychodzą i łapie doła to przytula i mówi że niedługo nam się uda, że nie ma innego wyjścia i mi humor się poprawia i zaczynam nowy cykl pozytywnie :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Gratulacje!! Bejb jak sie czujesz??:)

    dzieki dziewczyny. tak to prawda- są dwie kreski.
    szczerze to jeszcze w to niedowierzam... :)
    czuje sie normalnie, troszkę mnie brzuch pobolewa od czasu do czasu.
    poza tym zero innych objawów jak na razie :).


    pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam wiruski <3

    Flowwer, Różowepaznokcie, KaMiszka, Zuza_22 lubią tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 11 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka dla mnie obecnie brak objawów to objaw :D Ale oczywiście rozumiem :) Przynajmniej odetchniesz trochę w tym cyklu :)
    Ja do tego cyklu też masz mieszane uczucia, bo chcieć bym chciała tej fasolki jak nie wiem co, ale z drugiej strony wolałaby styczeń na narodziny :D
    A Ci nasi ahh humorki maja jak i my w sumie :D Ale i tak mamy dużo szczęścia, bo znam wiele dziewczyn, które nie mogą spotkać swojej drugiej połowy :)
    Ah mój tez tylko, auta i auta - ale w sumie ja tylko buty i buty :P

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 marca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Od paru miesięcy podczytuję forum, bardziej lub mniej regularnie. Na ovu jestem juz dwa lata ale wcześniej służyło mi jako metoda antykoncepcji.
    Od Nowego Roku staramy się o maluszka. Ostatnia @ była bardzo rozczarowująca, myślę że rozmowa z Wami pomoże mi znosić takie rozczarowania.
    Oczywiście jestem rocznik 90' :)
    To nasz trzeci cs, 6 dpo i jestem dobrej myśli.

    Pozdrawiam serdecznie ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 20:25

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie tylko dobija myśl że cykl stracony, no ale co zrobić.
    Zuza styczeń to zdecydowanie lepszy miesiąc niż grudzień na poród, ale nieważne kiedy ważne żeby się udało :)
    Ja u siebie w pracy mam dużo kobiet po 30 niestety samotnych i szczerze im współczuję, my to chociaz mamy na kogo ponarzekac :P hehe
    Cześć Jadranka witam serdecznie w gronie 90':) kiedy planujesz testować?

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 marca 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    No mnie tylko dobija myśl że cykl stracony, no ale co zrobić.
    Zuza styczeń to zdecydowanie lepszy miesiąc niż grudzień na poród, ale nieważne kiedy ważne żeby się udało :)
    Ja u siebie w pracy mam dużo kobiet po 30 niestety samotnych i szczerze im współczuję, my to chociaz mamy na kogo ponarzekac :P hehe
    Cześć Jadranka witam serdecznie w gronie 90':) kiedy planujesz testować?


    Jacy są tacy są :-) z nimi źle ale bez nich byłoby jeszcze gorzej :-)..
    Ja z początku rozkminialam że lepiej poród wtedy czy wtedy.. Ale po 5 czy 6 razie to już po prostu zaczęłam błagać los żeby kiedykolwiek było.. Najbardziej przeraża mnie myśl że może się nigdy nie udać.
    Paraliżuje mnie ta myśl..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ