X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 12 marca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no dziewczyny przed chwilą to samo pomyślałam, wariactwo pełną para:D
    Zakrawa to nieco o szaleństwo, ale cel uświęca środki:D

    Ale za to jak kiedyś nasza córka bądź synowa ogłosi, że sie stara to jej tą całą wiedzę wyrecytujemy:D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią po trupach do celu :D

    oj w doradzaniu to będziemy ekspertkami hehe :D

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciekawe czy kiedys zdarzy nan sie wyglaszac madrosci ktore teraz tak bardzo nss wkurzaja..wyluzuj...itp :-D


    Dzis clostilbegyt tab. Nr 1... klomifenie w Tobie nadzieja!!!!!!!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam że zdarza się nam i takie mądrości :)
    Ibishka no po clo to musi już być zielony kropek :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 12 marca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Podejrzewam że zdarza się nam i takie mądrości :)
    Ibishka no po clo to musi już być zielony kropek :)
    Mam taką nadzieję bo tyle kasy co zostawiłam w aptece za te wszystkie leki to mi powinno że 2 kropy od razu w ramach zadośćuczynienia :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy temp 4 dc jest wiarygodna jako temperatura podstawowa? Dziś miałam 36.25 i jestem ciekawa czy mogę się spodziewać że moje temp podstawowe się będą na tym poziomie klarowac :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nasunelo mi się też drugie pytanie.. Jak myślicie jak to będzie z ovu podczas stymulacji w sensie z którego jajnika? Czy jak teraz miałam z lewego to Teraz raczej na pewno urosna pęcherzyki na prawym? Bo kurde przecież nie wzięłam pod uwagę że prawy mam niedrozny i że w ogóle co drugi cykl może być szansa..
    Czy może jest możliwe żeby clo zrobiło pęcherzyki i tu i tu?
    Bo w sumie wolałabym wiedzieć czy cykl powinnam brać pod uwagę czy nie :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko pow, bo podczas @ temp lubi skakać, ale wg mnie taki poziom jest raczej podstawowy :)

    Z niedroznosci hmmm generalnie powinny produkować jajeczka na zmianę, ale bywa różnie :) z drugie j strony czy lekarz stymulowal by jajnik z ktorego i tak jajko nie ma szans?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to mnie dziś zaczęło zastanawiać, no ale tak myśląc z innej strony to przed samą ovu nie jest w stanie przewidzieć który jajnik się weźmie do roboty w danym cyklu, a clo mam od 3dc..czyli wychodzi ze to loteria?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak :( ale owulacja dwa razy pod rząd z 1 jajnika nie jest czymś bardzo nadzwyczajnym :) więc szansę są, ewentualnie mogłabyś podejść ma usg gdzies w okolicach ovu gdzie jest dominujący, żeby się nie stresować :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin jest w gabinecie tylko w piątki to podejdę do niego w 15dc..moze po ciałku żółtym mi powie z którego było.. Żebym w razie czego nie 'czekała z nadzieją'..
    Kurde a tak byłam pozytywnie nastawiona że to' ten cykl':-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smuć się poczęcie to cud więc i cudów należy oczekiwać :)
    Ja ten cykl miałam piękny dosłownie ovu wyraźna, serduszka w dobrym czasie, mały sprzedany więc mieliśmy weekend na luzie naprawę tylko dla siebie i guzik...
    Więc już teraz wierze, że nie wszystko musi być idealnie, żeby się udało :)
    Oczywiście szansę są mniejsze, ale są :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś ide do lekarza ciekawe co mi powie, bo generalnie mam dwóch super lekarzy, ale super pod kątem prowadzenia ciąży i nie mam pojęcia jakie mają podejście i poglądy odnośnie starań itp

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do obydwu dziś idziesz? Daj znać po wizycie co powiedział :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 09:57

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś tylko do jednego:) do drugiego pójdę po ovu przy okazji zobaczyć czy jest juz po :) no chyba, że mo sie nie spodoba to co ten mi dziś powie :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest to jakieś rozwiązanie :-)


    Wyczytałam na forum gdzieś że kobitki pisaly że przy clo miały 'mnogie' ovu że np 2 pęcherzyki na lewym i 1 na prawym :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Słabo się dzisiaj czułam w pacy i zwolniłam się do domu.. Pracuję niestety z rozpuszczalnikami organicznymi i mam wrażenie że mnie dzisiaj od nich odrzucało (gdzieś wyczytałam że jednym z pierwszych objawów była silna awersja na dym papierosowy, może ze mną jest podobnie...)
    Oprócz tego trzeci dzień boli mnie lewa pierś. Zawsze większa była prawa, a teraz nagle lewa zrobiła się większa i boli jakby miała eksplodować, nie mogę chodzić po schodach :)
    Oprócz tego bóle pleców na zmianę z podbrzuszem od 2 dni.
    6 dpo miałam spadek o 5 kresek, od razu wróciło do normy, dziś jest 8 dpo i nie wiem kiedy testować..
    Znowu się strasznie nakręcam, rozczarowanie będzie jeszcze gorsze niż ostatnio :(

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak tam po weekendzie :) ? dzisiaj odebrałam paczke 100 testów lh xD Mąż od razu zmienił nastawienie, stwierdził, że jednak będzie strzelał kiedy trzeba xD a mówią, że to kobiety zmienne są.

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100??:-D no Ci powiem że Arsenał konkretny sobie zapodalas:-) a ja myślałam że mnie poniosło z 30szt :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha no widzisz! Musi sie udać może od razu bliźniaki:D

    Jadranka dla mnie wstret do zapachów to bardzo dobry objaw:) a ciąży miałam taki specyficzny ból piersi po bokach od strony pach taki ból jak stłuczenie:)

    Różowe pazokcie i to sie nazwywa rozmach :D ale wiem po sobie że jak mam taki arsenał to i 3 razy dziennie robiłam :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ