X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szkolna to ja :-)
    Poznałam go jak byłam w 1 liceum - spodobał mi się na szkolnych rekolekcjach :-D. I tak już jesteśmy ze sobą 10 lat :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Moje hormony wariuja hustawka nastrojow co najmniej jak na ciążę lub pms, a to dopiero 8dc :D

    Tyle naszego że sobie powariujemy :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z moim M. tez szkolna miłość. ale poznaliśmy sie przez internet a dopiero potem okazało sie ze chodzimy do innych szkół ale w tej samej miejscowości :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja swojego M poznałam w internecie, znaczy kojarzyłam go z widzenia i wydawał mi zawsze taki nieosiągalny. A tu pyk i zaiskrzylo i 9 lat razem :D

    Dziewczyny melduje negatywa czekam na @ brzuch cmi więc napewno się zjawi.

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny melduje negatywa czekam na @ brzuch cmi więc napewno się zjawi.[/QUOTE]

    Jeszcze jest nadzieja!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałam, że to tylko ja taka internetowa :) Z moim mieliśmy wspolnego znajomego i tak sobie wypatrzył. Ale nam do szkolnej miłości daleko jest miedzy nami 7 lat różnicy :)
    Fajnie tak chyba razem dorastac :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka ja tam czekam na Twoje dwie kreski :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ma swoje plusy i minusy :-) jak się człowiek poznaje za 'dzieciaka' to jest więcej czasu na dotarcie, i tak wspólnie się zmienia w poważnego dorosłego :-D

    Ja też uważam KaMiszka że póki @nie przyjdzie to 2 krechy są możliwe!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No do czasu @ mini nadzieja zawsze jest, w każdym razie będę relacjonowac na bieżąco :D
    U nas różnica 2 lata a mój M do innej szkoły chodził i znajomość tylko popołudniowa i weekendowa :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah ja po wizycie u lekarza matko jaka ulga uwielbiam tego lekarza naprawde facet ma takie podejscie, że hoho :)

    Narazie żadnego progesteronu brać nie muszę, ale wszystko mi wyjaśnił i uspokoił :)

    A i jeszcze udało mi się "wyuśmiechać" brak mandatu za tak zwane późne pomarańczowe :P chyba pójdę w totka zagrać:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaw totka w spokoju tylko męża łap jak masz dzis szczęśliwy dzień :-)

    I co dokładnie powiedział na ten progesteron?? Że jest ok?

    I widzisz. Tak powinno być ze wracasz od lekarza i mówisz że go uwielbiasz a nie tak jak tamta :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Zuza dziś masz swój szczęśliwy dzień, więc działaj i rób jak Ibishka pisze :D
    Najważniejsze że po wizycie jesteś zadowolona.

    A ja ciągle bez @, dziś mi przyszedł porządny termometr więc od kolejnego cyklu mogę się dokładnie mierzyć :) przyszedł tez zestaw testów ciążowych i owulacyjnych aptecznych więc będzie dokładniej hehe :D

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no poniedziałku to chyba chłopaki nie wytrwają :D

    Wytłumaczył mi to tak, że ten poziom dla fazy lutealnej jest ok (na ciąże za niski), ale w momencie zapłodnienia progesteron się nieco podnosi i osiąga wartości odpowiednie dla ciąży), mam cykle bardzo regularne, faza lutealna stała o dobrej długości, brak plamień i poronień w histroii.
    Wyjaśnił mi to tak, że nie ma podejrzenia, aby to wydzielanie progesteronu było u mnie zaburzone więc w ciąży urośnie.
    Pytałam o to dlaczego dziewczyny dostają to pow., że sytuacja jest zgoła odmienna w przypadku kobiet, u których stwierdza się jakieś nieprawidłowości ,stosuje stymulacje itp, bo wówczas jest też podejrzenie, że sama faza lutealna też nie funkcjonuje poprawnie stąd zapobiegawczo dupki itp :P

    Zapobiegawczo kazał po 2 kreskach lecieć na progesteron i odrazu do niego.
    jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem pracuje w jednym z najlepszych szpitali więc postanowiłam mu zaufać :)

    O żesz Ty, ale się rozpisałam :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka to zestaw skompletowany :D
    A ty masz @ na jutro czy na dziś?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie, co do testów ovu.. kiedy myślicie że powinnam zacząć testy ovu przy tym clo??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i do takiego lekarza to aż chce się iść. U siebie w mieście też mam takiego konkretnego ginekologa który wszystko dokładnie wytłumaczy.
    Termin @ mam na dziś zgodnie z 2 prowadzonymi przeze mnie kalendarzami. Cykle mam 25 dniowe czasami przesuna się o +- 1dzien. Więc jak nie dziś to jutro :) A zaopatrzona na kolejny cykl jestem porządnie bo nastawiam się na niego pozytywnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka jeżeli cykle jak zerknelam masz 25dniowe, to wydaje mi się że w 9-10 dniu.
    Ja również od tych dni zacznę robić testy. :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczwe ale fajnie macie takie cykle krótkie bo szybko leci :D ja m teraz 28 dniowe (kiedys po 40) i mam wrażenie że czas zapiernicza.

    Kamiszka to mocno zaklinam te Twoje testy :)

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Ibishka jeżeli cykle jak zerknelam masz 25dniowe, to wydaje mi się że w 9-10 dniu.
    Ja również od tych dni zacznę robić testy. :)
    Właśnie z tymi cyklami to różnie :-) ostatni wyjątkowo krótki - może po dupku? Zawsze miałam ponad 30. Po bromku zrobiły się ok 27-28 dniowe a teraz to już nie wiem :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka Jak masz dużo testów to spróbuj od 10.
    Ja kiedys miałam 28 dniowe cykle a tak od roku mam 25 dniowe.
    Dziewczyny grę ale jestem zła opryszczka mi na ustach właśnie wyszła :( masakra jakaś :(

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ