X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie cierpliwość to mam ale tylko w tym cyklu :D a u Ciebie lepiej żeby objawy @ się nie pojawiły, życzę objawów ale ciążowych :)

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 15 marca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Różowepaznokcie cierpliwość to mam ale tylko w tym cyklu :D a u Ciebie lepiej żeby objawy @ się nie pojawiły, życzę objawów ale ciążowych :)


    Kochana oby <3 chociaż testy wciąż negatywne, więc zaczynam zbierać sił na kolejny raz :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie ten to następny cykl musi być nasz :) <3

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka i jak test???


    Ja dziś ostatni dzień clo - jupiii:-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka powiedz, że są dwie!
    Na przekór temp!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 10:02

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Kochana oby <3 chociaż testy wciąż negatywne, więc zaczynam zbierać sił na kolejny raz :(

    Ja jeszcze trzyman kciuki :*

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Kamiszka powiedz, że są dwie!
    Na przekór temp!
    A może akurat temp nie oznacza @ tylko to spadek na implantacje? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki to macie któraś wyrobione zdanie na temat wiesiołka? Warto zacząć brać?


    Myślicie że jak w trakcie tego clo pobolewa mnie brzuch ale tak częściej z lewej strony niż z prawej to że mogę być dobrej myśli że moj lewusek szaleje produkując jajeczka? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza nie robiłam testu, wczoraj wieczorem naszykowalam wszystko na robienie testu, ale rano mnie już mocniej brzuch cmil więc zrezygnowałam. Przesunięcie jest z pewnością wynikiem antybiotyku, kiedyś mi się spóźnil 2 tyg ale to było jeszcze w liceum :) a jak dzisiaj nie przyjdzie to jutro na bank zatestuje :)
    Ibishka a kto wie hehe bo ovu dziwnie mi owulacje pokazał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 10:27

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ty nas w tym cyklu trzymasz w niepewności :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że jak najbardziej jak boli tzn ze pracuje, mnie w tym cyklu kupę czasu bolał lewy jajnika i myśle że porządnie pracował. A co do wiesiołka nie znam się totalnie.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że z tymi bólami to takie cuda nieraz przyjemniej u mnie. Ale myślę, że to dobry znak.:)

    Czyli kiedy u Ciebie teraz powinna byc ovu? Clo ja też przyspiesza czy nie ma to nic wspólnego z pękaniem jajeczka?

    O wiesiełku nic mi niewiadomo :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dziewczyn go chwali, że wpływa super na ilość plodnego śluzu, ale nie stosowałam.

    Jest naturalny więc nie zaszkodzi spróbować:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ale Ty nas w tym cyklu trzymasz w niepewności :-)
    Hehe sama się sobie dziwię ale okres zawsze czułam że idzie i tak jest tym razem wiec dlatego nie testuje :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Wiadomo, że z tymi bólami to takie cuda nieraz przyjemniej u mnie. Ale myślę, że to dobry znak.:)

    Czyli kiedy u Ciebie teraz powinna byc ovu? Clo ja też przyspiesza czy nie ma to nic wspólnego z pękaniem jajeczka?

    O wiesiełku nic mi niewiadomo :(


    Wg ulotki ovu po clo powinna wystąpić między 11 a 15dc
    Chociaż na różnych forach dziewczyny piszą że nieraz miały koło 18.
    Wyydaje mi się że u mnie będzie raczej wczesniej bo tak by na to wskazywał ten pęcherzyk z porpsednjego cyklu (2.5cm w 12dc). A od 15dc mam już brać duphaston po 2 tabl więc mam nadzieję że do tego czasu już będzie po wszystkim :-)
    Od soboty zacznę testy ovu robić :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pękania to clo nie ma nic wspólnego. Dużo dziewczyn dostaje też zastrzyk z pregnylu na pękanie pęcherzyka ale mój gin nic mi na ten temat nie mówił..

    W dodatku pozmieniał mi się grafik i nie dam rady iść na usg :-( więc to będzie cykl bez szczegółowych informacji.. Heh mam nadzieję że jakoś to wytrzymam psychicznie bo zawsze byłam raczej perfekcjonistka i lubię mieć 'kontrole' nad takimi rzeczami, tzn wiedzieć co gdzie po co i dlaczego.. Ale damy radę :-)
    A Ty Zuza jak oceniasz ten cykl?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    A ja oczywiście nie wytrzymałam i dziś testowałam w 10 dpo. Ale głównie ze względu na pracę, bo jakby co to wolę się nie truć chemią. No ale na razie negatywny (wiem ze to wcześnie, nie tracę nadziei) :)
    Jadranka a kiedy powtarzasz test? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha to w tym cyklu chyba podobnie będziemy testowac bo u mnie ovu za jakies 4-5 dni powinna byc :)

    Ha nawet nie wiesz jak Cie rozumiem z tym perfekcjonizmem :Du mnie to ciężko ten cykl przewidzieć, ale chyba wszystko idzie zgodnie z planem i wszystko do ovu się szykuje :)

    Dodatkowo pije w tym cyklu nie 1, a 2 porcje Inofemu więc mam nadzieję że cos pomoże:)

    A nadzieje jak zwykle przeogromna i zapal choc troche ciarki mnie przechodza jak pomyśle, że znow do terminu @ trzeba będzie odliczać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 12:24

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i mam nowe postanowienie zatestuje dopiero jesli po terminie @ nie spadnie temp:) testów w domu nie mam, i mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Jadranka a kiedy powtarzasz test? :-)

    Chyba w sobotę ;)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ