X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Zuza kolejna twarda sztuka :-)
    Przekazcie mi Trochę wasze wytrwałości :-) ja bym najchętniej zaraz po działaniu i jeszcze bym się dziwila że to niemożliwe że jest za wcześnie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 15:12

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ibisha ja to jestem mądra bo do testowania daleko, a w praktyce to zobaczymy:D
    No i ostatni cykl nauczył mnie pokory, za chiny ludowe nie chciałabym powtórki:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się trochę tych testów ovu. Nigdy nie wyszły mi dodatnie i boję się że tym razem też tak będzie..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A starasz się, żeby przed tym jak je zrobisz wstrzymać sie trochę z chodzeniem do toalety? Może dużo pijesz i za małe stężenie w moczu jest hormonow?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz co staralam sie w siebie nie wlewac jakos za bardzo plynow, ale raczej tak standardowo pilam.
    czyli najlepiej to jak np test bede robic o 18 to z 3 h wytrzymac z chodzeniem wczesniej i nic w tym czasie nie pic - myslisz ze to wystarczy??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3h to już dużo myślę, że powinno wystarczyć. Myślę że więcej niz 2-3 to nie wytrzymuje:)

    Po kolorze bedziesz wiedzieć im mocz ma większe stężenie tym ciemniejszy, ja kiedys tak dużo piłam, że siusiałam niemal wodą i mądra sie dziwiliam, że nic nie wychodzi :,D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka 3h spokojnie wystarcza żeby coś na testach wyszło :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz czuje to swirowanie za kazdym razem jak vedzie jedna krecha ;-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się nie mogę doczekać kolejnego cyklu z testami owu żeby zacząć znowu działać :)

    A w ogóle dziś mi się śniło że zobaczyłam na teście 2kreski masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 18:46

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może proproczy sen :-)

    Testowałas??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czysta biel, a wredna mapa dalej zwodzi i nie przychodzi :(

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Tak czysta biel, a wredna mapa dalej zwodzi i nie przychodzi :(

    No litości!
    Trzymasz się jakoś w tej niepewności?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Tak czysta biel, a wredna mapa dalej zwodzi i nie przychodzi :(

    No u mnie termin miała na dziś, przychodziła zawsze rano, czyt. teraz już normalnie był strzał po nocy i lipa, testy negatywne a miesiączka robi mnie w konia :/ a ja już bym chciała żeby była raz dwa, bo ja tu szturm chce przeprowadzić :D :D

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    No u mnie termin miała na dziś, przychodziła zawsze rano, czyt. teraz już normalnie był strzał po nocy i lipa, testy negatywne a miesiączka robi mnie w konia :/ a ja już bym chciała żeby była raz dwa, bo ja tu szturm chce przeprowadzić :D :D
    To jutro jak nic nie będzie to beta?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    No u mnie termin miała na dziś, przychodziła zawsze rano, czyt. teraz już normalnie był strzał po nocy i lipa, testy negatywne a miesiączka robi mnie w konia :/ a ja już bym chciała żeby była raz dwa, bo ja tu szturm chce przeprowadzić :D :D

    Najgorzej! Trzymajcie się dziewczyny, a ja mocno trzymam kciuki :) no musi się w końcu udać, oby to był wasz miesiąc :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Tak czysta biel, a wredna mapa dalej zwodzi i nie przychodzi :(

    Piękne rymy :-)
    Mam nadzieję że Twoja @sie cholernie zgubiła i przyjdzie dopierovza 9 miesięcy:-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak tam samopoczucia?
    U mnie wiosna pełną parą, dużo więcej jestem na dworze i to wietrzenie daj mi dużo energi, Boże jak ja kocham wiosnę moja ulubiona pora roku :)

    Powiem wam, że jednak mam fart, ovu wypadnie mi na weekend lub po, a mój M. bidula teraz na drugą zmianę chodzi i wraca po nocach żal by było go męczyć :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie powoli też się rozpogadza, siedzę w pracy, między klientkami tu zaglądam :D samopoczucie ogólnie dobre, pierwszy raz w życiu brak humorków, bólu brzucha i cycków :D może rzeczywiście ovu miałam w 22 dc a nie 13 :/ kto to wie. Jeśli chodzi o betę to zrobię w niedzielę jeśli nie przyjdzie.

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widzisz:-) to się dobrze składa że ovu współpracuje z pracą meza:-D

    Mnie też wiosna pozytywnie nastraja i jak się słońce pojawia to od razu jakieś takie jasniejsze myśli:-)

    No i wiem że to placebo ale dziś nie biorę już clo i od razu lepiej się czuje, więcej siły i wogole :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje cycki urosły do kolosalnych rozmiarów :-D przynajmniej nie będę musiała M namawiać na maraton :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ