X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rożowe w sumie <3 masz i w okolicach 13 i 22 więc tak czy siak byłoby dobrze :) A gdzie Ty w niedziele bete robisz?

    Ibisha takkk ja tez kocham ten stan gdzie nagle mój biust wygląda jak po odwiedzinach u dr Szczyta :D

    Dziewczyny oby ten nastrój nas nie opuścił :) Z takich pogodnych myśli muszą być maluszki!

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Rożowe w sumie <3 masz i w okolicach 13 i 22 więc tak czy siak byłoby dobrze :) A gdzie Ty w niedziele bete robisz?

    Ibisha takkk ja tez kocham ten stan gdzie nagle mój biust wygląda jak po odwiedzinach u dr Szczyta :D

    Dziewczyny oby ten nastrój nas nie opuścił :) Z takich pogodnych myśli muszą być maluszki!


    Oj muszą muszą :-)
    Dziś nie zapielam w biuscie kitla w pracy :-D boskie uczucie :-)
    Musi być dobrze.. Tak zerkam na słońce i jakoś tak nadzieja wlazla w głowę :-)

    Wczoraj wieczorem jeszcze głupio zaczęłam czytać na necie że z jednym jajowodem mam małe szanse i zaczęłam się dolowac.. A dziś rano wstałam z myślą że jeden wystarczy, że na pewno udało się go udroznic na tyle żeby się udało.. Musi się udac.. Musi..!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha to cóż to Ty masz za fajną prace, że w kitlu latasz :D?

    I to jest super nastawienie! Wiem, że jest trudno nie czytać, ale ja bardzo się pilnuje, żeby omijać przykre tematy na forach, bo to niczego dobrego nie daje.


    I masz 100% racji jeden w zupełności wystarczy! Ja myśle, że nie bez powodu natura dała nam po dwa :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Rożowe w sumie <3 masz i w okolicach 13 i 22 więc tak czy siak byłoby dobrze :) A gdzie Ty w niedziele bete robisz?

    Ibisha takkk ja tez kocham ten stan gdzie nagle mój biust wygląda jak po odwiedzinach u dr Szczyta :D

    Dziewczyny oby ten nastrój nas nie opuścił :) Z takich pogodnych myśli muszą być maluszki!

    W szpitalu wojewódzkim w Olsztynie albo w miejskim, mamy laboratoria 24h :) idziesz kiedy chcesz :D wyniki w miejskim po ok 2-3h zależnie od badania i można podejrzeć przez internet a w wojewódzkim trzeba się przejechać ale tak samo szybko

    Ibishka jeden na pewno wystarczy, ważne, że zdrowy i pracujący :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    W szpitalu wojewódzkim w Olsztynie albo w miejskim, mamy laboratoria 24h :) idziesz kiedy chcesz :D wyniki w miejskim po ok 2-3h zależnie od badania i można podejrzeć przez internet a w wojewódzkim trzeba się przejechać ale tak samo szybko

    Ibishka jeden na pewno wystarczy, ważne, że zdrowy i pracujący :)

    O matko! To ja bym zwariowała mając takie "laboratoryjne" możliwości :P
    U mnie to tylko diagnostyka i to pobrania do 12, nieraz mnie to uchroniło, przed poleceniem na bete :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    O matko! To ja bym zwariowała mając takie "laboratoryjne" możliwości :P
    U mnie to tylko diagnostyka i to pobrania do 12, nieraz mnie to uchroniło, przed poleceniem na bete :P

    Hehe takie okrojone godziny pracy laboratorium pomagają zaoszczędzić sporo kasy :-)

    Mam nadzieję że zdrowy, kontrast przeszedł z trudem, ale przeszedł czyli jajeczko i plemniczki też dadzą radę :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ibisha to cóż to Ty masz za fajną prace, że w kitlu latasz :D?

    I to jest super nastawienie! Wiem, że jest trudno nie czytać, ale ja bardzo się pilnuje, żeby omijać przykre tematy na forach, bo to niczego dobrego nie daje.


    I masz 100% racji jeden w zupełności wystarczy! Ja myśle, że nie bez powodu natura dała nam po dwa :)


    Jestem fizjoteraputka:-D tzw biały personel więc kitelek jest :-) chociaż jak długo będę brała te badziewia to w żaden się nie zmieszcze:-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę fizjoterapeutka, instruktorka fitnesu to tylko ja mam nudną biurową prace :P

    Zawsze mi sie marzyło, rzucić to w cholere i zaszalec i np. być fryzjerką :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze ta niepewność jest straszna, jak ma się zjawić to lepiej żeby to zrobila już, bo tylko niepotrzebnie cykl mi wydłuża i wszystko przesuwa. Masakra jakaś mega mnie to irytuje :(

    A co do laboratorium to u mnie w mieście jest czynne tylko od 7-15 od pn do pt w okolicy laboratoria tak samo, a jak sie pracuje to jest w ogóle mega problem.
    Zuza ja też mam nudna pracę biurowa :P

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praca biurowa ma swoje plusy :-)
    Ja na codzień mam do czynienia z środkami do dezynfekcji dość silnymi, chorymi ludźmi, nieraz muszę komuś pomóc wstać czy dźwignac, pokazywać ćwiczenia itp i to nie za dobrze dla staran:-( ale przynajmniej się wyszaleje jak dziecko przez dzień i energia mi się nie kumuluje za bardzo :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Powiem Wam ze ta niepewność jest straszna, jak ma się zjawić to lepiej żeby to zrobila już, bo tylko niepotrzebnie cykl mi wydłuża i wszystko przesuwa. Masakra jakaś mega mnie to irytuje :(

    A co do laboratorium to u mnie w mieście jest czynne tylko od 7-15 od pn do pt w okolicy laboratoria tak samo, a jak sie pracuje to jest w ogóle mega problem.
    Zuza ja też mam nudna pracę biurowa :P

    Powiem Ci ze bardzo Ci współczuję tej niepewności. Jest okropna na pewno :-( chciałabyś już pójść '' dalej '' a tu dalej jesteś w zawieszeniu i nadziei.. Ale może akurat finał będzie zielony? :-) ile już masz dpo?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg ovu 10dpo a wg mnie 13dpo. Wczoraj sprawdzałam szyjke jest mega nisko jak na @ dzisiaj temp lekko w górę poszła, no i czekam i czekam jak na szpilkach na tą wredna @. I wiem że to raczej antybiotyk spowodował przesunięcie a nie fasolka :( a to jeszcze bardziej doluje. A dzisiejszy test robiłam o czułości 10 co mnie utwierdzilo w moim przekonaniu.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka, a te pierwsze testy to takie super pozytywne Ci wyszły? Bo jeśli ovu ma rację to ten spadek temp faktycznie mógłby oznaczać implantacje jak Ibiszka ostatnio mówiła, bo przyznam szczerze, nie widziałam wykresów, żeby temp z powrotem urosła w przypadku @- tak jak dziś u Ciebie

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała mieć pracę biurową :) Jestem chemikiem, robię doktorat i codziennie wdycham opary rozpuszczalników. I jeszcze moje durne koleżanki nie pozwalają okna otworzyć bo im zimno :/ Jak tylko zobaczę dwie kreski idę do domu pisać pracę (i chcę zobaczyć minę swojego promotora :) )

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z innej beczki to robiłam wczoraj i dziś testy ovu i wczoraj wyszedł cień na testowej, a dziś wyraźna krecha choć dalej słabsza od kontrolnej (dziś jest 12 dpo) Ale to tak bardziej dla zabawy bo mi dużo testów ovu zostało :) Jutro robie normalne testowanko. Jestem dobrej myśli bo od dwóch dni ćmi mnie podbrzusze a nigdy tak nie mam na okres. Oprócz tego piersi bolą bez przerwy i powychodziły mi żyły. Trzymajcie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 17:20

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    A z innej beczki to robiłam wczoraj i dziś testy ovu i wczoraj wyszedł cień na testowej, a dziś wyraźna krecha choć dalej słabsza od kontrolnej (dziś jest 12 dpo) Ale to tak bardziej dla zabawy bo mi dużo testów ovu zostało :) Jutro robie normalne testowanko. Jestem dobrej myśli bo od dwóch dni ćmi mnie podbrzusze a nigdy tak nie mam na okres. Oprócz tego piersi bolą bez przerwy i powychodziły mi żyły. Trzymajcie kciuki :)
    Wygląda to bardzo o obiecujaco:-) trzymam kciuki!

    Ktoś w końcu musi zacząć zielona fale :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza te 1 i 2 były mocne, ale w 2 ciut wyrazniejsze no i ten śluz mega dużo rozciagliwego było. A termometr chyba mam do d.. znaczy mam 2 ale na tym cyklu chciałam zakończyć mierzenie starym termometrem (więc na niego biorę poprawkę)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    A z innej beczki to robiłam wczoraj i dziś testy ovu i wczoraj wyszedł cień na testowej, a dziś wyraźna krecha choć dalej słabsza od kontrolnej (dziś jest 12 dpo) Ale to tak bardziej dla zabawy bo mi dużo testów ovu zostało :) Jutro robie normalne testowanko. Jestem dobrej myśli bo od dwóch dni ćmi mnie podbrzusze a nigdy tak nie mam na okres. Oprócz tego piersi bolą bez przerwy i powychodziły mi żyły. Trzymajcie kciuki :)
    Każdej pracy są plusy i minusy niestety :)
    A za Ciebie trzymam ogromnie kciuki i jutro rano koniecznie daj znać co wyszło, ale czuję że będzie dobrze :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Ja to bym chciała mieć pracę biurową :) Jestem chemikiem, robię doktorat i codziennie wdycham opary rozpuszczalników. I jeszcze moje durne koleżanki nie pozwalają okna otworzyć bo im zimno :/ Jak tylko zobaczę dwie kreski idę do domu pisać pracę (i chcę zobaczyć minę swojego promotora :) )

    To masz głowę!Ja do dziś zle wspominam nauke tablicy Mendelejewa maglowanej co semestr :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka kurczę to chyba faktycznie ta pierwsza data, która obsawialas.
    Mam nadzieje, że szybko sier wyjaśni, bo wiem co teraz przeżywasz

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ