X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka 8dpo ahh u mnie już też wtedy największe nerwy. Trzymaj się i przede wszystkim znajdź zajęcie żeby nie myśleć:)
    Ja w tym cyklu pi ovu umowie sobie milion spotkań z koleżankami :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawiłam szczęke ma podłodze mojej lekarki..

    Wg niej protesteron ok, taką "ciażą" absolutnie nie należy się przejmować, wyrzucić kalendarz i testy...

    Zalecenie kolacja z lampka wina i sex co drugi dzień- kurde już sama nie wiem co chciałam usłyszeć. Poczułam się jak niecierpliwa gowniara, ktora dziecko chce na wczoraj...

    Ale kuźwa ma też ona dużo racji..

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dokładnie o tym samym pomyślałam, że 3 razy dziennie jak nic, żeby nawet pół kreseczki nie ominąć :D w ruch już poszedł niepokalanek, już takie plany są na kolejny cykl, że hoho :D a i cena dobra, 43zł w wysyłką za 100owu i 10 hcg to cena elegancka, a kiedyś kupiłam 5 za 14zł :/ musi być dobrze. Jutro też wyniki z krwi robię, wiadomo jak to do endo tsh, ft3,ft4,alat, insulina, glukoza i dodatkowo dokupię prolaktynę i wit. d. Coś jeszcze polecacie żeby sobie sprawdzić? Prolaktynę chcę wziąć, bo kiedyś kiedyś dostinexem mi zbijali, ale się wynormowało.

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo ciśnienie nie sprzyja, ale to silniejsze od nas :( trudno jest mi wszystko wyrzucić i zdać się na szczęście. Wolę naturalnymi i nie inwazyjnymi sposobami sobie pomóc żeby chociaż wiedzieć czy po ciąży wszystko tak pracuje jak trzeba. Niby na usg ok, ale testy lh to nic nie zaszkodzą :) Nie wyobrażam sobie też już dłużej czekać... wcześniej był cud, teraz chcę trochę pomóc :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    No właśnie dokładnie o tym samym pomyślałam, że 3 razy dziennie jak nic, żeby nawet pół kreseczki nie ominąć :D w ruch już poszedł niepokalanek, już takie plany są na kolejny cykl, że hoho :D a i cena dobra, 43zł w wysyłką za 100owu i 10 hcg to cena elegancka, a kiedyś kupiłam 5 za 14zł :/ musi być dobrze. Jutro też wyniki z krwi robię, wiadomo jak to do endo tsh, ft3,ft4,alat, insulina, glukoza i dodatkowo dokupię prolaktynę i wit. d. Coś jeszcze polecacie żeby sobie sprawdzić? Prolaktynę chcę wziąć, bo kiedyś kiedyś dostinexem mi zbijali, ale się wynormowało.


    Weź jak masz możliwość prolaktyne z obciążeniem :-) zamiast zwykłej :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Zostawiłam szczęke ma podłodze mojej lekarki..

    Wg niej protesteron ok, taką "ciażą" absolutnie nie należy się przejmować, wyrzucić kalendarz i testy...

    Zalecenie kolacja z lampka wina i sex co drugi dzień- kurde już sama nie wiem co chciałam usłyszeć. Poczułam się jak niecierpliwa gowniara, ktora dziecko chce na wczoraj...

    Ale kuźwa ma też ona dużo racji..


    Może ma, może nie ma, ale mnie zawsze draznilo takie podejście do pacjentki.. :-/ przychodzisz to powinna Cie potraktować poważnie..
    Będzie dobrze, nie przejmuj się :-*

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ibisha no widzisz! Musi sie udać może od razu bliźniaki:D

    Jadranka dla mnie wstret do zapachów to bardzo dobry objaw:) a ciąży miałam taki specyficzny ból piersi po bokach od strony pach taki ból jak stłuczenie:)

    Różowe pazokcie i to sie nazwywa rozmach :D ale wiem po sobie że jak mam taki arsenał to i 3 razy dziennie robiłam :P

    Oj aż takiej pełni szczęścia wolałabym nam oszczędzić jak na pierwszy rzut :-)

    Ale co ma być to będzie. Żeby było cokolwiek i zdrowe to wszystko z pocałowaniem ręki przyjmę :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Może ma, może nie ma, ale mnie zawsze draznilo takie podejście do pacjentki.. :-/ przychodzisz to powinna Cie potraktować poważnie..
    Będzie dobrze, nie przejmuj się :-*

    Ah jednak jutro ide do tego drugiego nie wytrzymam tygodnia z tym peogesteronem... strasznie mnie dziwią te rozbieżności zdań lekarzy w tym temacie.

    A lekarka coz byla moja pierwszą zawsze predzej czy później do niej wracalam, ale to byla zdecydowanie ostatnia wizyta...

    Ale pomimo kiepskich wrażeń chyba potrzebowałam takiego kopa mocnego, żeby troche wyluzować...

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Hej :)
    Słabo się dzisiaj czułam w pacy i zwolniłam się do domu.. Pracuję niestety z rozpuszczalnikami organicznymi i mam wrażenie że mnie dzisiaj od nich odrzucało (gdzieś wyczytałam że jednym z pierwszych objawów była silna awersja na dym papierosowy, może ze mną jest podobnie...)
    Oprócz tego trzeci dzień boli mnie lewa pierś. Zawsze większa była prawa, a teraz nagle lewa zrobiła się większa i boli jakby miała eksplodować, nie mogę chodzić po schodach :)
    Oprócz tego bóle pleców na zmianę z podbrzuszem od 2 dni.
    6 dpo miałam spadek o 5 kresek, od razu wróciło do normy, dziś jest 8 dpo i nie wiem kiedy testować..
    Znowu się strasznie nakręcam, rozczarowanie będzie jeszcze gorsze niż ostatnio :(
    Oby to zwiastowalo zielonego kropka :) a kiedy planowo @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe paznokcie ja ostatnio kupiłam 50 i szaleństwo jest hehe a mój mąż zdziwiony że aż tyle, no ale ja wiem swoje hehe :) w końcu po coś mają nam służyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Zostawiłam szczęke ma podłodze mojej lekarki..

    Wg niej protesteron ok, taką "ciażą" absolutnie nie należy się przejmować, wyrzucić kalendarz i testy...

    Zalecenie kolacja z lampka wina i sex co drugi dzień- kurde już sama nie wiem co chciałam usłyszeć. Poczułam się jak niecierpliwa gowniara, ktora dziecko chce na wczoraj...

    Ale kuźwa ma też ona dużo racji..

    No też by mi szczęka opadła, zalecenia jak od kumpeli która problemu nie widzi. Dobrze ze zdecydowałas się na kolejnego lekarza, zobaczymy co ten Ci powie.

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Oby to zwiastowalo zielonego kropka :) a kiedy planowo @?
    Planowo @ niedziela/poniedziałek, wiec prawie tydzień. Trochę za wcześnie jak na objawy @, ale boję się że się sama wkręcam w te objawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 20:11

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Planowo @ niedziela/poniedziałek, wiec prawie tydzień. Trochę za wcześnie jak na objawy @, ale boję się że się sama wkręcam w te objawy :)

    hej,
    uważam ze zdecydowanie za wczesnie.
    sama zrobiłam test w 12dpo i był negatywny. oczywiście był płacz i najgorsze co moze byc. a kilka dni potem (bodajże 17dpo) zrobiłam drugi i wyszły dwie kreski.
    wiec z mojej perspektywy odradzam robienie testu przed terminem spodziewanej @.
    buziaki i trzymam za Was kciuki :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę co za dzień... koleżanka właśnie mi wysłała film z usg jej dziecka jak tam fika koziołki, a tak byłam zajebiscie nastawiona na "wyluzowanie"..

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Planowo @ niedziela/poniedziałek, wiec prawie tydzień. Trochę za wcześnie jak na objawy @, ale boję się że się sama wkręcam w te objawy :)
    No jak tydzień to faktycznie za wcześnie, myślę że każda z nas co miesiąc sobie objawy wkreca i chyba tego nie unikniemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ja nie mogę co za dzień... koleżanka właśnie mi wysłała film z usg jej dziecka jak tam fika koziołki, a tak byłam zajebiscie nastawiona na "wyluzowanie"..
    No niestety będziemy co rusz spotykac się z ciążami jak nie u koleżanek to u obcych i dopóki same nie będziemy w ciąży będziemy to przeżywać i to niestety z wielkim dołem, że czemu to nie my

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    No niestety będziemy co rusz spotykac się z ciążami jak nie u koleżanek to u obcych i dopóki same nie będziemy w ciąży będziemy to przeżywać i to niestety z wielkim dołem, że czemu to nie my

    Ah kamiszka wiesz to nawet chyba nie chodzi o żal, że to nie moje tak fika..
    Bardziej brak empati tym bardziej, że widziala w jakim celu ide dzis do lekarza.
    Ba sama sie dlugo starala a ja w tym czasie na temat mojego dziecka milczalam jak grób- no ale coz
    Powiem wam,że te starania naucza mnie znacznie więcej niż tylko obserwacji cyklu:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje hormony wariuja hustawka nastrojow co najmniej jak na ciążę lub pms, a to dopiero 8dc :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nauczą nas wszystkie więcej niż tylko obserwacji cyklu.
    Hehe hormony wariuja to chyba M nie jest zbyt szczęśliwy :D

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upiekło mu sie bo ma drugą zmianę od poludnia do nocy w pracy :D

    On twierdzi, że wariatke poznał to już przywykł :P bardzo cierpliwy i wyrozumiały egzemplarz mi się trafił :)
    U nas to taki związek na zasadzie przeciwieństw- temperamenty mamy z dwóch różnych bajek :)
    A wy dziewczyny jak poznalyscie swoich:)? Jest tu jakaś taka szkolna miłość,zawsze podziwiałam takie pary

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ