X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro 10dpo ale jeszcze chyba za wcześnie zeby testować?
    niby wpisana jestem na 09.03. ale zapewne nie wytrzymam ... :I

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zn o w się wkurzylam :/ namiętnie od 1.5 miejsca pije koper włoski tak mi smakuje i nie ma się wzdęc itp i coś mnie tknelo żeby przeczytac (szkoda ze dopiero teraz :((( ) Na co wpływa koper wloski i wyczytałam ze wpływa na prolaktyne która znowu wpływa na laktacje u kobiet w ciąży; ((( i nie zaleca się go pić podczas starań :((( jak mogłam być tak głupia żeby tego nie sprawdzic wcześniej; (
    I stąd pewnie moja prolaktyna 35 :((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:50

    Paula
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb wydaje mi się że trochę za wcześnie. Lepiej chwilkę poczekać i kiedy już pewność :)
    Paulaaa90 niestety nie ma możliwości żebyśmy wszystko wiedziały co wpływa na co :(

  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Bejb wydaje mi się że trochę za wcześnie. Lepiej chwilkę poczekać i kiedy już pewność :)
    Paulaaa90 niestety nie ma możliwości żebyśmy wszystko wiedziały co wpływa na co :(

    sama wiesz jaka ciekawa jestem ;) ale moze dam radę.

    zycze Paniom miłego wieczoru :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawość jest ogromna, bo to w końcu nasze marzenia :) które w końcu muszą się spełnić :) Bejb z całego serca życzę II kresek na najbliższym teście

    bejb, Zuza_22 lubią tę wiadomość

  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 Gratulacje ! A nie mówiłam ? ;) trzymam kciuki za przyrost bety i następne 9 miesięcy :*

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    0f5280f6c7.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza i widzisz??:-) doczekalas sie!!! Gratulacje :-*

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejb wrote:
    ja mam jutro 10dpo ale jeszcze chyba za wcześnie zeby testować?
    niby wpisana jestem na 09.03. ale zapewne nie wytrzymam ... :I

    No wcześnie, ale są dziewczyny, którym tak szybko wychodza- cholera je wie jak one to robią:) mi w pierwszej ciąży test wyszedł dopiero 16dpo teraz w 13 też nic sie nie pokazało, taka moja uroda.
    Trzymam mocno mocno kciuki :* i żeby ci te najbliższe dni szybko zlecialy, bo wiem jaka to udręka :)

    bejb lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    Zuza_22 Gratulacje ! A nie mówiłam ? ;) trzymam kciuki za przyrost bety i następne 9 miesięcy :*
    Dziekuje:* no pieknie mi wywróżyłaś i mam nadzieje, że Twoja ciąża nie tylko mnie zaraziła i lada dzień wszystkie będziemy mogły świętować :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Zuza i widzisz??:-) doczekalas sie!!! Gratulacje :-*

    Dziekuje:* do poniedziałku ciesze sie jeszcze z rezerwą:) ale za twoją radą lece do lekarza na wszelki wypadek z tym progesteronem

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    No wcześnie, ale są dziewczyny, którym tak szybko wychodza- cholera je wie jak one to robią:) mi w pierwszej ciąży test wyszedł dopiero 16dpo teraz w 13 też nic sie nie pokazało, taka moja uroda.
    Trzymam mocno mocno kciuki :* i żeby ci te najbliższe dni szybko zlecialy, bo wiem jaka to udręka :)


    dzieki :)
    a ja Tobie gratuluje , widziałam zieloną kropeczkę :)

    mnie dzis rano lekkie mdłości dopadły i mocny ból piersi. na dwoje babka wróżyła- czy to na okres czy na dwie kreski :D

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 5 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myslicie -dzis 21dc i zdycham od tego ze mi mega niedobrze.. Od 15dc biore jednak ten duphaston [pracuje z moim gin i w pon powiedzial ze nie zaszkodzi] ale dzis bedzie juz7tabketka wiec to raczej nie reakcja na "nowy" lek.. Kurde nie chce sie nakrecac ale kazdy intensywny zapach sprawia ze mnie m2li... Myslicie ze 21dc to mogloby byc jakas oznaka?cxy raczej za wczesnie.. W 11dc pecherzyk mial 25mm i gin mowil ze bedzie ovu ale czy i kiedy byla to nie wiem.. Ehh glupieje juz :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po radości :(
    Okres pełną parą....:(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to? To skąd ta beta? Biochemiczna czy jak?!?!

    Zuza tak bardzo mi przykro :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha myślę, że biochemiczna nie mam innego wytłumaczenia - beta fałszywie nie wychodzi.Być może to ten cholerny progesteron, a być może dzidziuch był chory i tak natura zdecydowała (chyba wole trzymać się tej drugiej wersji).
    Najbardziej się boję, że mi się cykle rozregulują, ale przynajmniej mam nauczkę żadnych testów ani badań krwi do póki termin @ nie minie

    No, ale nic trzeba się pozbierać, bo czort ma dzis roczek, a matka zaryczana :D Dobrze, że mam karton win po imprezie :P Trzymam za ciebie mocno kciuki :*:*
    Nie wiem jakie objawy daje duphaston, ale mnie w tym cyklu skusiło badanie krwi, bo będąc w 3 sklepach "śmierdziało mi zepsuty mięsem" :D Więc mam nadzieje, że u ciebie jest coś na rzeczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 09:01

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 bardzo mi przykro :(
    Wygląda na biochemiczna, ale widocznie tak miało być :(

  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 przykro mi bardzo bardzo przykro :(

    0f5280f6c7.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza i jak się czujesz? Trzymasz się jakoś?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam, trzymam najgorsze mam za soba chyba :) nie wiem tylko co robic bo na bete w koncu nie pojechałam, a testy nieco po czasie cos tam pokazują. Jutro chyba pojade dobrze by bylo gdyby spadla do zera.

    Dobrze pamietam,że w czwartek testujesz :)? To będzie termin @ czy juz po? Jak ogóle się czujesz dalej dołączają Ci ye bóle? Kciuki mocno zaciśnięte:)

    Kamiszka a jak tam u Ciebie starania? Dobrze widze 4-5 byla u Ciebie ovu?

    No niech te małe kluski w końcu sie u nas zadomowią:)

    Ktos wie co u Milkens? Jesli do nas wpadasz daj znac:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb matko jaki ty masz pięknie podręcznikowy wykres :D nie wiem jaka masz FL, ale wyglada obiecujaco.
    Mocno kibicuje!!#

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ