X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a zazywalas coś do tej pory na prolaktyne?

    Dziewczyny miałyście kiedyś bialawo kremowy śluz w kilka dni po owu
    ?
    U mnie dziś pojawiło się pobolewanie brzucha i właśnie ten śluz.. Dziwne..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Przyłączam się do wątku :) staramy się z mężem 5 cykl. Dziś mam 9 dpo i idę do gina , w poniedziałek robiłam wyniki i moje tsh 2.92 (przy euthyroxie 23) progesteron 14 a prolakyyna 35!:((( co prawda mam w tym miesiącu najlepszy wykres ale te wyniki mnie załamaly :(
    Cześć :) to koniecznie daj znać co lekarz powiedział, kiedy teraz planowe testowanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka mi zdarzyło się z 2 razy, że miałam śluz taki bialawy, było go dość dużo, ale u mnie to się wiązało z infekcja :/

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Hej, a zazywalas coś do tej pory na prolaktyne?

    Dziewczyny miałyście kiedyś bialawo kremowy śluz w kilka dni po owu
    ?
    U mnie dziś pojawiło się pobolewanie brzucha i właśnie ten śluz.. Dziwne..

    Ja mam taki po ovu niemal caly szas może tak ok 7-8 dpo na dwa dni nie ma nic, w sumie to nie wiem czy to jest ok. Mi ovu przyznaje za to ciążowe pkt hehe

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza i jestem zła ze w ogóle poszłam :/ twierdzi ze tsh na poziomie 2,9 w ogóle nie jest problemem i ze nie traktuje tego jako powód dla którego się nie udało póki co, prolaktyna mogłaby być niższa ale skoro robiłam kolo godz 8 rano to wynik może być załamany ze powinnam powtórzyć ale kolo godz 10 -12 :/ i jak dalej będzie ponad normę to do endokrynologa na konsultacje, progesteron 14 to wg niej super dobry i ze jakby doszło do ciąży to powinna się utrzymać. .. czyli nie powiedziała nic co wiedziałam... n usg powiedziała ze widzi chyba ciałko żółte i skoro taki ładny progesteron to owulacja była. Wspomniałam tez o ziołach ojca sroki ze chce zacząć pić to udała głupa i powiedziala nic nie wiem nie mam zdania na ten temat i głupi uśmiech :/ także ogólnie miałam wrażenie ze nie potraktowala mnie poważnie bo 27 lat to jestem bardzo młoda a do tego wyglądam może na 18 to patrzyła na mnie jak na małolate... I dodała proszę jechać n wakacje i o tym nie myśleć <wnerw >
    Także niczego się nie dowiedziałam a wyszłam lżejsza o 170 zl :[[[

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 21:55

    Paula
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prolaktyne nic nie brałam a o teście na razie nie myślę chyba że okres nie przyjdzie to może wtorek środa :(

    Paula
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 marca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja Ci radzę zmień gin! Ja dostałam bromergon na unormowanie prolaktyny a miałam 25 bodajże! Zrób też jak masz możliwość prolaktyne z obciążeniem. I bzdura z tą pora. Prolaktyne się powinno robić po min 8 godzinach snu, i max 2 h od wstania wtedy wynik jest najbardziej miarodajny. Powtórzę! Zmień gin!!! Szkoda kasy i czasu...
    Mój mi najpierw dał bromergon i dał 3 miesiące na zaciazenie na nim. Potem żeby przejść na stymulacje owulacji to wysłał na badanie droznosci i sprawa jasna.
    Grunt to lekarz który nie złeje Cie.. Bo dla niego to kolejna pacjentka,kolejne zwykle usg.. A dla Ciebie każdy cykl to kolejny miesiąc straty..

    Mnie już zaczyna pobolewac brzuch jak na @ czyli standardowo tak jak zwykle tydzień przed.. :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam sobie termometr elektroniczny :-) od następnego cyklu zaczynam mierzyć temp :-) może się skończy wieczna rozkmina czy już po ovu? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Na prolaktyne nic nie brałam a o teście na razie nie myślę chyba że okres nie przyjdzie to może wtorek środa :(

    Hej fajnie, że do nas dolaczylas :)
    Jeśli chodzi o lekarza myślę, że najważniejsze jest, żebyś swojemu lekarzowi ufała. Jest wiele teorii i założeń odnośnie ciąży więc i poglady lekarzy różne:( jeśli jego filozofia nie jest zgodna z Twoja to faktycznie może rozważ zmiane. A póki co trzymam kciuki, bo być może w "szaleństwie" Twojej lekarki jeste metoda :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha super!
    Ja tez pierwszy cykl mierzylam i u mnie faktycznie potwierdził moje "wyliczenia", ale prawdą jest że wyznaczona owu przez wykres daje spokoj ducha i tu radość się kończy, bo mnie po ovu temperatury w obłęd wpędzają- patrze sie na nie rano codziennie jak zaczarowana :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale może nocne wstawanie je zaburza?

    Ja już się chwytam wszystkiego.. Co chwile mnie dopadaja myśli że nigdy nie znajdę w ciążę.. Jak dostanę okres za tydzień to już zapowiedziała mojemu M. Ze się chyba schleje jak dzika świnia.. :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ma to duży wplyw, ale np dzis jest 13 dpo termin @, ale nie przyszła normalnie miałabym jeszcze nadzieję, ale temp rozwiała wątpliwości :) dlatego w przyszłym cykly będę mierzyć tylko di 8-10dpo :)

    Chciałabym żeby się wyjaśniło, bo jutro mój mały ma roczek okazja do picia jak nic :D a tobie życzę żebyś przez najbliższe 9 miesięcy napić się nie mogła:D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Hej fajnie, że do nas dolaczylas :)
    Jeśli chodzi o lekarza myślę, że najważniejsze jest, żebyś swojemu lekarzowi ufała. Jest wiele teorii i założeń odnośnie ciąży więc i poglady lekarzy różne:( jeśli jego filozofia nie jest zgodna z Twoja to faktycznie może rozważ zmiane. A póki co trzymam kciuki, bo być może w "szaleństwie" Twojej lekarki jeste metoda :)


    dokładnie!
    mi ginekolog nie był w stanie pomoc bo nie każdy ginekolog jest tez endokrynologiem.
    wiec jesli tylko masz możliwość to zapisz sie do endokrynologa, opowiedzi mu o swoich przypuszczeniach z prolaktyna.
    jak bedzie spoko to na pewno Ci pomoże.

    ja mam hiperprolaktynemię którą odkrył wlansie endokronolog ( dla gina "wszystko było ok" ale nie potrafił powiedzieć dlaczego nie mam owulacji i cykle po 50dni...). teraz leczę sie norprolakiem na zbicie prolaktyny i w końcu mam w miarę normalne cykle i OvuFriend wyznacza mi na wykresach owulacje.

    zycze powodzenia!
    jesli jesteś z okolic Wawy to mogę doradzić lekarza.
    pozdrawiam :) i głowa do góry :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 4 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trudno raczej czekam na @ bo szyjka wysoko i otwarta jak do porodu prawie hahah, zacznę pić zioła i zobaczę za po następnej owulacji jak sytuacja wygląda :) musze odpocząć od lekarzy :/

    Paula
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka też mam zamiar nabyć termometr owulacyjny na przyszły cykl. Bo ten czuje że będzie cyklem straconym, od początku cyklu przeciebiona byłam i 2tygodnie na lekach, wg testów owulacyjnych chyba owulacji nie miałam, niby 2 dni miałam mini cień cienia na teście i na wykresie zaznaczyłam + ale to chyba żebym miała mini nadzieję że jednak owulka była. W ogóle ten cykl czuje ze jest dziwny, dzisiaj 16dc a od śluzu rozciagliwego jakby przezroczystego tonę. Licze że przyszły cykl będzie normalny.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam i rano jadąc do sklepu zrobilam bete ( labolatorium obok spożywczego to kiepski pomysł).
    Wynik - 15,6
    Ciesze się jak głupia, a z drugiej strony taki wynik to żadna pewność powinni zakazać robic takie testy

    bejb, KaMiszka, w_nika lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Zuza_22 jak się cieszę ☺ gratuluję! <3
    W poniedziałek powtórka bety? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 19:11

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam i rano jadąc do sklepu zrobilam bete ( labolatorium obok spożywczego to kiepski pomysł).
    Wynik - 15,6
    Ciesze się jak głupia, a z drugiej strony taki wynik to żadna pewność powinni zakazać robic takie testy

    woow! trzymam kciuki! :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    O matko Zuza_22 jak się cieszę ☺ gratuluję! <3
    W poniedziałek powtórka bety? :)
    Dziękuję:) tak, tak napewno powtórka bo narazie cieszę sie ale tak jeszcze z dystansem :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb dziekuje :*
    Na lutowkach rozpoczęłam fale jednych kresek.. Wiec mam nadzieje, że tu u nas to bedzie początek samych dobrych wieści:)

    bejb lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ