X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a zazywalas coś do tej pory na prolaktyne?

    Dziewczyny miałyście kiedyś bialawo kremowy śluz w kilka dni po owu
    ?
    U mnie dziś pojawiło się pobolewanie brzucha i właśnie ten śluz.. Dziwne..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Przyłączam się do wątku :) staramy się z mężem 5 cykl. Dziś mam 9 dpo i idę do gina , w poniedziałek robiłam wyniki i moje tsh 2.92 (przy euthyroxie 23) progesteron 14 a prolakyyna 35!:((( co prawda mam w tym miesiącu najlepszy wykres ale te wyniki mnie załamaly :(
    Cześć :) to koniecznie daj znać co lekarz powiedział, kiedy teraz planowe testowanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka mi zdarzyło się z 2 razy, że miałam śluz taki bialawy, było go dość dużo, ale u mnie to się wiązało z infekcja :/

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Hej, a zazywalas coś do tej pory na prolaktyne?

    Dziewczyny miałyście kiedyś bialawo kremowy śluz w kilka dni po owu
    ?
    U mnie dziś pojawiło się pobolewanie brzucha i właśnie ten śluz.. Dziwne..

    Ja mam taki po ovu niemal caly szas może tak ok 7-8 dpo na dwa dni nie ma nic, w sumie to nie wiem czy to jest ok. Mi ovu przyznaje za to ciążowe pkt hehe

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza i jestem zła ze w ogóle poszłam :/ twierdzi ze tsh na poziomie 2,9 w ogóle nie jest problemem i ze nie traktuje tego jako powód dla którego się nie udało póki co, prolaktyna mogłaby być niższa ale skoro robiłam kolo godz 8 rano to wynik może być załamany ze powinnam powtórzyć ale kolo godz 10 -12 :/ i jak dalej będzie ponad normę to do endokrynologa na konsultacje, progesteron 14 to wg niej super dobry i ze jakby doszło do ciąży to powinna się utrzymać. .. czyli nie powiedziała nic co wiedziałam... n usg powiedziała ze widzi chyba ciałko żółte i skoro taki ładny progesteron to owulacja była. Wspomniałam tez o ziołach ojca sroki ze chce zacząć pić to udała głupa i powiedziala nic nie wiem nie mam zdania na ten temat i głupi uśmiech :/ także ogólnie miałam wrażenie ze nie potraktowala mnie poważnie bo 27 lat to jestem bardzo młoda a do tego wyglądam może na 18 to patrzyła na mnie jak na małolate... I dodała proszę jechać n wakacje i o tym nie myśleć <wnerw >
    Także niczego się nie dowiedziałam a wyszłam lżejsza o 170 zl :[[[

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 21:55

    Paula
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prolaktyne nic nie brałam a o teście na razie nie myślę chyba że okres nie przyjdzie to może wtorek środa :(

    Paula
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 marca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja Ci radzę zmień gin! Ja dostałam bromergon na unormowanie prolaktyny a miałam 25 bodajże! Zrób też jak masz możliwość prolaktyne z obciążeniem. I bzdura z tą pora. Prolaktyne się powinno robić po min 8 godzinach snu, i max 2 h od wstania wtedy wynik jest najbardziej miarodajny. Powtórzę! Zmień gin!!! Szkoda kasy i czasu...
    Mój mi najpierw dał bromergon i dał 3 miesiące na zaciazenie na nim. Potem żeby przejść na stymulacje owulacji to wysłał na badanie droznosci i sprawa jasna.
    Grunt to lekarz który nie złeje Cie.. Bo dla niego to kolejna pacjentka,kolejne zwykle usg.. A dla Ciebie każdy cykl to kolejny miesiąc straty..

    Mnie już zaczyna pobolewac brzuch jak na @ czyli standardowo tak jak zwykle tydzień przed.. :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam sobie termometr elektroniczny :-) od następnego cyklu zaczynam mierzyć temp :-) może się skończy wieczna rozkmina czy już po ovu? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Na prolaktyne nic nie brałam a o teście na razie nie myślę chyba że okres nie przyjdzie to może wtorek środa :(

    Hej fajnie, że do nas dolaczylas :)
    Jeśli chodzi o lekarza myślę, że najważniejsze jest, żebyś swojemu lekarzowi ufała. Jest wiele teorii i założeń odnośnie ciąży więc i poglady lekarzy różne:( jeśli jego filozofia nie jest zgodna z Twoja to faktycznie może rozważ zmiane. A póki co trzymam kciuki, bo być może w "szaleństwie" Twojej lekarki jeste metoda :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha super!
    Ja tez pierwszy cykl mierzylam i u mnie faktycznie potwierdził moje "wyliczenia", ale prawdą jest że wyznaczona owu przez wykres daje spokoj ducha i tu radość się kończy, bo mnie po ovu temperatury w obłęd wpędzają- patrze sie na nie rano codziennie jak zaczarowana :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale może nocne wstawanie je zaburza?

    Ja już się chwytam wszystkiego.. Co chwile mnie dopadaja myśli że nigdy nie znajdę w ciążę.. Jak dostanę okres za tydzień to już zapowiedziała mojemu M. Ze się chyba schleje jak dzika świnia.. :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ma to duży wplyw, ale np dzis jest 13 dpo termin @, ale nie przyszła normalnie miałabym jeszcze nadzieję, ale temp rozwiała wątpliwości :) dlatego w przyszłym cykly będę mierzyć tylko di 8-10dpo :)

    Chciałabym żeby się wyjaśniło, bo jutro mój mały ma roczek okazja do picia jak nic :D a tobie życzę żebyś przez najbliższe 9 miesięcy napić się nie mogła:D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Hej fajnie, że do nas dolaczylas :)
    Jeśli chodzi o lekarza myślę, że najważniejsze jest, żebyś swojemu lekarzowi ufała. Jest wiele teorii i założeń odnośnie ciąży więc i poglady lekarzy różne:( jeśli jego filozofia nie jest zgodna z Twoja to faktycznie może rozważ zmiane. A póki co trzymam kciuki, bo być może w "szaleństwie" Twojej lekarki jeste metoda :)


    dokładnie!
    mi ginekolog nie był w stanie pomoc bo nie każdy ginekolog jest tez endokrynologiem.
    wiec jesli tylko masz możliwość to zapisz sie do endokrynologa, opowiedzi mu o swoich przypuszczeniach z prolaktyna.
    jak bedzie spoko to na pewno Ci pomoże.

    ja mam hiperprolaktynemię którą odkrył wlansie endokronolog ( dla gina "wszystko było ok" ale nie potrafił powiedzieć dlaczego nie mam owulacji i cykle po 50dni...). teraz leczę sie norprolakiem na zbicie prolaktyny i w końcu mam w miarę normalne cykle i OvuFriend wyznacza mi na wykresach owulacje.

    zycze powodzenia!
    jesli jesteś z okolic Wawy to mogę doradzić lekarza.
    pozdrawiam :) i głowa do góry :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 4 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trudno raczej czekam na @ bo szyjka wysoko i otwarta jak do porodu prawie hahah, zacznę pić zioła i zobaczę za po następnej owulacji jak sytuacja wygląda :) musze odpocząć od lekarzy :/

    Paula
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka też mam zamiar nabyć termometr owulacyjny na przyszły cykl. Bo ten czuje że będzie cyklem straconym, od początku cyklu przeciebiona byłam i 2tygodnie na lekach, wg testów owulacyjnych chyba owulacji nie miałam, niby 2 dni miałam mini cień cienia na teście i na wykresie zaznaczyłam + ale to chyba żebym miała mini nadzieję że jednak owulka była. W ogóle ten cykl czuje ze jest dziwny, dzisiaj 16dc a od śluzu rozciagliwego jakby przezroczystego tonę. Licze że przyszły cykl będzie normalny.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam i rano jadąc do sklepu zrobilam bete ( labolatorium obok spożywczego to kiepski pomysł).
    Wynik - 15,6
    Ciesze się jak głupia, a z drugiej strony taki wynik to żadna pewność powinni zakazać robic takie testy

    bejb, KaMiszka, w_nika lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Zuza_22 jak się cieszę ☺ gratuluję! <3
    W poniedziałek powtórka bety? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 19:11

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam i rano jadąc do sklepu zrobilam bete ( labolatorium obok spożywczego to kiepski pomysł).
    Wynik - 15,6
    Ciesze się jak głupia, a z drugiej strony taki wynik to żadna pewność powinni zakazać robic takie testy

    woow! trzymam kciuki! :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    O matko Zuza_22 jak się cieszę ☺ gratuluję! <3
    W poniedziałek powtórka bety? :)
    Dziękuję:) tak, tak napewno powtórka bo narazie cieszę sie ale tak jeszcze z dystansem :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb dziekuje :*
    Na lutowkach rozpoczęłam fale jednych kresek.. Wiec mam nadzieje, że tu u nas to bedzie początek samych dobrych wieści:)

    bejb lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ