X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb to super że się wyregulowalo. To teraz nic tylko czekać na Twoje testowanie :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 2 marca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha musi byc:) !!!
    Niestety, albo i stety mój biust jest detektorem progesteronu :D i juz dzis czuje, że mój bius przypomna raczej woreczki z piaskiem hehe

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Bejbi szybko zorientowalas się, że masz problemy z hormonami?
    w miare szybko.
    od poczatku mierzyłam temp i wychodziło słabo i cykle bardzo długie więc gin skierował mnie do Endo.
    Endo wysłał na prolaktyne i wyszło. Leki stosuje od listopada i teraz jestem w trakcie drugiego normalnego cyklu gdzie OvyFriend wykrył mi owulacje.

    Mam nadzieje na extra prezent 09.03. na spóźniony dzień kobiet :D

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb to super przynajmniej nie stracilas czasu, a to zawsze powoduje niepotrzebną frustrację :(
    Czyli znasz sie na wykresach:D? Mogłabyś do mnie zerkac? Teraz badała progesteron wyszło niecale 12ng prolaktyny nie zbadalam, ale wydaje mi się że slabo temp przyrasta :(

    Dzis wstalam o 2 do dziecka, o 5 z budzikiem zmierzylam 36,5 a po wstaniu o 7 37,00 spora różnica.

    bejb lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo miały byśmy piękny prezent :) Mój synek urodził się 6 marca wiec za chwile roczek :) rodzeństwo w prezencie to byloby coś:D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka,
    mogę looknąć ale nie wiem za bardzo jak mogę zobaczyć Twój ostatni wykres? nie ogarniam tego jeszcze :D

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij na mój avatar i tam jest inf o wykresie na tablicy- trzeba kliknac tak :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę! dziekuję:)
    Ja bym się nie martwiła tylko testowała już wkrótce ;) nieraz przeglądam wykresy na OvuFriend i dziewczyny z miejszym przyrostem maja dwie kreski.

    Życzę Ci powodzenia! :) :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wczoraj byłam na wizycie.

    Więc serduszko bije <3 dzidziuś ma 4mm (6tydz. 1d.)

    Ale jak zawsze jest jakieś ale.
    Mam krwiak 1cm. Przez najbliższe 3 tyg. jestem przytwierdzona do łóżka :(
    Oby wszystko się skończyło dobrze, boję się ale cóż muszę się stosować do zaleceń i zobaczymy za 3 tyg co będzie.

    Buziaki :*
    Trzymam za Wasz wszystkie kciuki :)

    bejb, Zuza_22 lubią tę wiadomość

    0f5280f6c7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W_nika cudownie że bije <3 teraz dużo wypoczywaj a będzie wszystko dobrze.
    Moja kuzynka równiez na początku ciąży dowiedziała się że na krwiaka, fakt była tydzień w szpitalu, później musiała 2tygodnie leżeć w domu, ale krwiak się wchlonal i teraz jest wszystko w porządku, obecnie jest w 8mc ciąży.
    Życzę by i u Ciebie krwiak się wchlonal. A dzidziuś rozwijał się prawidłowo.

    w_nika lubi tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 3 marca 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W_ nika super, niech maluszek rośnie w siłę:) Nie martw się tylko dużo wypoczywaj :)

    w_nika lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 3 marca 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie chyba już pozamiatane 12 dpo 1 kreska, więc już nadzieji nie mam zwlaszcza, że brzuch boli okresowo.

    W was cała nadzieja, żeby pokazały sie tu zielone kropeczki:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Dopóki się @nie pojawi to musisz mieć nadzieję. Nieraz dziewczyny mówiły że brzuch bolał jak na @ a okazywało się że były w ciązy.. Jeszcze czekamy! :-*


    Mnie dziś zaczął znów pobolewac brzuch i tak mnie bolą cycki że to ludzkie pojęcie przechodzi ale ból piersi to już od kilku cykli się pojawia. W ogóle jakieś takie zniechęcenie mnie ogarnia. Wczoraj było mi z tego wszystkiego niedobrze i nie miałam siły na nich, dziś od rana mam wrażenie że zaraz kogoś w pracy rozszarpie.. A to dopiero 18 dc.. Gdzie tam do 11-12.03 ehhh

    Zamiast wiosenna poprawa humoru to chyba jakaś depresja mnie łapie :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza po za tym są też przypadki że pomimo ciąży testy wykrywaly dopiero kilka dni po terminie @!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny z małym test wyszedł mi po 2 dniach po @, ale wtedy to byla inna bajka całkiem inne cykle.

    Ibishka doskonale Cie rozumiem, wiem że 2cs to nic, ale z móją głową dobrze nie jest z tyłu głowy jest myśl, że musi byc cos nie tak skoro z pierwszym szybko sie udalo- wiem ze nawet rok to nic strasznego, ale głową dziala tylko w swój niezrozumiały sposób i logiczne argumentu nie docierają. Mam też presje czasu, bo jak w najbliższym czasie sie nie uda to starania bede musiala odłożyć na rok- półtorej ze wzgledu na prace i to też mnie dołuje :( dobrze ze ten weekend bede miala zalatany to może jakos zleci...

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie :*
    Oczywiście nie wstaje z łóżka chociaż jest to bardzo bardzo trudne :D

    Zuza_22 mi test wyszedł ledwo pozytywny w 13dpo także jest szansa dopóki nie ma @ jest nadzieja ! :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    0f5280f6c7.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W_nika dziekuje dajesz nadzieje:* już trochę ochlonelam i powoli humor wraca:)

    Wcale Ci sie nie dziwie takie leżenie tez potrafi zmęczyc:) duzo książek i seriali i jakos ten czas ci szybko zleci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 11:03

    bejb, w_nika lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest straszne odleżyn dostane za niedługo :D

    trzymaj sie :* czekamy na dobre wieści od Ciebie ;)

    0f5280f6c7.png
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do wątku :) staramy się z mężem 5 cykl. Dziś mam 9 dpo i idę do gina , w poniedziałek robiłam wyniki i moje tsh 2.92 (przy euthyroxie 23) progesteron 14 a prolakyyna 35!:((( co prawda mam w tym miesiącu najlepszy wykres ale te wyniki mnie załamaly :(

    Paula
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ