X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam wynik bety. 5430!<3 także przyrost piękny. Kilka dni poleze to mam nadzieję że przejdzie ten ból!

    Jadranka, KaMiszka, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka tez mialam taki silny bol jajnika i no spa nie dzialala, ale gin zmienil mi na Buscopan i bole jak reka odjal i w koncu moge normalnie funkcjonowac :) bierzesz cos na te bole?

    Beta super :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie, położna w szpitalu mówiła mi żebym nospe brała. A pewnie resztę leków to moja gin jak wróci. Wiem że nospa jest nieszkodliwa, ale zawsze to tabletka i mam opory :)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez tabletek rozkurczowych nie mialabym dzieci. Mam silne skurcze macicy i w kazdej ciazy mam tez Relanium przepisane.

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta! Nic się nie martw, będzie dobrze :D

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazylam nospe, 2 te małe, średnio cokolwiek to daje, strasznie boli z tej lewej strony. Podbrzusze to kij, ale to jak z tył boli to masakra, aż mi do łydki promieniuje. Aż się zaczęłam zastanawiać czy to nie od kręgosłupa. No nic pozostaje cierpliwie czekać aż przejdzie :) ale coś mi się wydaje że moja wizja pracy do października się oddala..

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka to też trafiłaś, to był lekarz zdecydowanie bez powołania.
    A beta piękna :)
    Teraz dużo odpoczywaj, będzie wszystko dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2017, 20:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Miałam, miałam :)
    Maluszek śliczny prawie 7cm :)
    ale wizyta bardzo chaotyczna :( bylam u lekarza, ktory robił wszystkie moje prenatalne w 1 ciąży, ale tym razem coś mi nie pasowało w tej wizycie

    Najpierw mały tak fikal, że nic nie mozna było zmierzyć, potem moich przepływów bo niby macica mocno rozciągnięta, a gdy w końcu coś można było zmierzyc lekarz oznajmil mi, że kość nosowa jest niedostatecznie mocno zwapniona co w wyliczeniach ryzyka trisomi 21 jest liczone jakby tej kości w cale nie było. Wszystko inne ok, kazali mi zrobic test pappa i czekam :(

    Naczytalam sie duzo, raczej takie historie koncza sie happy endem, ale postawa lekarza poniżej jakich kolwiek kryteriów...
    Mój lekarz twierdzi, że kość jest nosek slicznu, ale moj lekarz nie ma certfikatu fmf jak tamten
    To już duży dzidziuś :) i zobaczysz wyniki będą ok, ale pewnie do czasu kiedy sama nie zobaczysz że jest ok będziesz się stresować :( długo się na te wyniki czeka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś byłam na wizycie i usłyszałam pięknie bijące serduszko :) kolejna wizyta za 2 tygodnie :)

    PodwojnaMama, ibishka lubią tę wiadomość

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kamiszka! Gratuluję :)
    A ja właśnie pusciłam pierwszego pawia :) Eh, mdłości miały być poranne...

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka dobrze, że poszlas teraz bez stresu możesz spac spokojnie :)
    Beta cudna :)

    Kamiszka czeka sie do 5dni no i lekarz jeszcze musi to nanieść na raport z usg i na nowo wyliczyć ryzyko, trochę sie uspokoilam najgorsze myśli chyba za mna staram sie wyciszyć i spokojnie czekac, jedyne co mnie martwi to to, że to badanie dość czesto wychodzi falszywie złe, wtedy to już tylko badanie inwazyjne trzeba zrobić.

    Kamiszka bijace serduszko <3 najpiękniejszy odglos na swiecie :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka - mamy całą nową kadrę, jestem jedynym nauczycielem który został i zna dzieci. Nuszę wdrożyć dziewczyny. Do tego zajmuję się też papierkową robotą, a w październiku dużo z tym roboty i nie zostawię dyrektorki samej bo żyjemy ze sobą bardzo dobrze, a wiem że będzie miała duży problem żeby znaleźć za mnie zasstępstwo. Chcę kiedyś wrócić do tej pravy dlatego nie mogła im tak od razi zniknąć mając to wszystko gdzieś...
    Ale nie mam co się zastanawiać. Idę jutro na badania krwi, we wtorek mam wizytę. Okaże się jak endo, mam obawy ż kiepsko bo teraz mam 3dc a krwawienia prawie nic. Do tego prawie w ogole skrzepów nie było więc w tym cyklu też słabo było :(. Możliwe że i tak dostanę leki i karze nam odczekać jeszcze cykl czy dwa... za tydzień się dowiem na czym stoję.
    A Tobie dużo spokoju! Najważniejsze że pęcherzyk jest tam gdzie powinien!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik trzymam mocno kciuki za zielone światło!
    Agu rozkręcilo się?

    Ja dostałam l4 do przyszłego piątku więc będę odpoczywać i dbać o babla:)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, robiłam dziś badania i progesteron wzrósł tylko nieznacznie pomimo brania dupka 2x1 - 14.05 z 12.72... Dupka biorę pełne dwa tygodnie..
    Glukoza na czczo 4.60 (norma 3.90-5.50), więc chyba ok?
    TSH i beta w trakcie wykonywania, zaraz zniosę jajko :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co na to gin Jadranka na poprzedni progesteron?? O której wyniki pozostale? Trzymam kciuki! Dawaj znać od razu

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednio powiedziała że jest ok ale można trochę podnieść. Myślałam że po dupka skoczy w górę a tu prawie nic.
    Chyba lada moment, cały czas odświeżam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 14:27

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam!
    TSH 1.1, dwa tygodnie temu 3.29! Chyba trzeba będzie zmniejszyć dawkę Letroxu żebym nie weszłam w nadczynność :)
    I uwaga, beta wg obliczeń miała być min 67 tys, a jest ponad 100 tysięcy!!!!!!!!! :D
    <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 14:33

    ibishka, PodwojnaMama, KaMiszka lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka cudowne wieści! Piękne wyniki <3

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więcej bety nie robię bo mnie to za bardzo stresuje :)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka piękne wyniki :) A tę glukoze na czczo z krwi się robi?

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ