X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowepaznokcie toż to to żadne rozregulowanie! Dzidziuś się zadomawia :)
    Kamiszka kurcze ja sie stresuje z wami :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kant tyłka rozbić te testy...
    Naprawde lepiej wydać te 20-25zl w miesiącu i robić tylko 5 dni te testy, poniżej dowód....
    Jestem zła i szczęśliwa za razem, że jednak ciało w konia mnie nie robi, jajniki kłują jak szalone chyba przesadzilam z inofemem

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d52a7a1cd950.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 20:00

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 no niebo a ziemia, jaka różnica. Dlatego ja ze swoich z allegro, tych samych co i Ty masz różowych (niebieskich) nie byłam zadowolona. Jak dobrze znać swoje ciało. :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszylyscie mnie ze te testy sa kijowe:-) przynajmniej nie będę bzikowac że mam bezowulacyjne.. Bo na Boga jak by to było możliwe przy clo?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie ma co im wierzyć:(
    Ibishka ovu napewno będzie! Zwłaszcza jeśli wszystko inne krzyczy, że tak ma być:)

    A wy dziewczyny wysikać mi tu w końcu dwie kreski:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się zadomawiał. Rok temu 19.03 właśnie dowiedziałam się, że będę mamą dlatego tak "leję" na te testy :D

    Kurcze, i po co ja te 100 ovu brałam jak to tak mało skuteczne :/ ee będę miała co robić :D trza będzie rossmanowe brać w odpowiednim czasie.

    Zuza działaj! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka jak masz możliwość to zaopatrz się w apteczne, i będziesz miała porównanie :) bo niektórym osoba i te z allegro dobrze wskazują.

    Różowepaznokcie paznokcie jutro z niecierpliwością będę czekać na Twoja betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 20:48

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie napewno będzie powtórka ubiegłego roku:) trzymam mocno kciuki za jutrzejszy wynik!
    A testy sie przydadza mi w ubiegłym miesiącu pięknie wyszły allegrowe :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, mój Mąż namawia mnie żeby jeszcze poczekać, ale ja chyba jednak pojadę, najwyżej 20zł zmarnuję i z zawodu może ten okres dostanę :D

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Wiecie co, mój Mąż namawia mnie żeby jeszcze poczekać, ale ja chyba jednak pojadę, najwyżej 20zł zmarnuję i z zawodu może ten okres dostanę :D

    Mężowie ahh co oni tam widzą:D
    Czekanie fajne nie jest :/
    To leć i wróć z dobrymi informacjami :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    No niestety nie ma co im wierzyć:(
    Ibishka ovu napewno będzie! Zwłaszcza jeśli wszystko inne krzyczy, że tak ma być:)

    A wy dziewczyny wysikać mi tu w końcu dwie kreski:)
    No wiem wiem że musi :-) Chociaz póki co to zupełnie jakby nic nie krzyczało w porównaniu z poprzednimi cyklami :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze w okolicach 9-10dc czułam mega ból i klucie jednego jajnika.. W tym cyklu jest inaczej czułam wtedy delikatne pokluwanie i cmienie i teraz też tak cmi ale bez szaleństw
    No ale zobaczymy dziś 11.dc - nie pije i nie sikam do wieczora %-)

    No bo przecież to raczej niemożliwe żeby clo mi zatrzymało ovu naturalne nie? Bo clo tylko i wyłącznie stymuluje produkcję jajeczek-hmm..

    Dziewczyny jak Dziś samopoczucia? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 07:05

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka piękny masz ten wykres temp :-) tak myślę że jeśli ten spadek to był implantacja to już 2 dni mija więc powinno stężenie zacząć rosnąć :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Ibishka jak masz możliwość to zaopatrz się w apteczne, i będziesz miała porównanie :) bo niektórym osoba i te z allegro dobrze wskazują.

    Różowepaznokcie paznokcie jutro z niecierpliwością będę czekać na Twoja betę :)
    A jakąś konkretną nazwa testu??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja oczywiście biel aż razi, nie będę już robila testu bo już mam nerwy jak cholera. Poczekam do przyszłego wtorku, o ile @ się nie zjawi, jak nie przyjdzie to idę do gine żeby dał coś na wywołanie

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka kurcze chyba nie możliwe, żeby clo hamowało :)
    Myślę, że każdy apteczny test będzie ok najwyżej zapytaj pani może, ja miałam facell z rosmana w sumie już rozumiem czemu sa tak wychwalane ( test o 19, a piłam wcześniej).

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Dziewczyny ja oczywiście biel aż razi, nie będę już robila testu bo już mam nerwy jak cholera. Poczekam do przyszłego wtorku, o ile @ się nie zjawi, jak nie przyjdzie to idę do gine żeby dał coś na wywołanie
    Kurde nie dziwie się że cię szlag trafia :-/

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Dziewczyny ja oczywiście biel aż razi, nie będę już robila testu bo już mam nerwy jak cholera. Poczekam do przyszłego wtorku, o ile @ się nie zjawi, jak nie przyjdzie to idę do gine żeby dał coś na wywołanie

    Kamiszka trzymaj się:(
    Kurczę no nie rozumiem, po prostu nie rozumiem... natura naprawde lubi z nas kupić :/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też biel arktyczna i tym razem nawet kontrola wyszła jakaś słaba. Temperatura mi znacznie spadła, więc myślę że nie ma co bety robić :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka ja też konkretnego nie polecę, w aptece zapytaj tak jak Zuza mówi :)

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ