X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to bardzo roznie, po porodzie miesiaczki sie zmienily na dluzsze i bardziej bolesne, zmienil sie bol, bo teraz mam skurcze jak przy rodzeniu,az lzy naplywaja do oczu.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, kamiszka tak mi przykro :(
    Dużo sily i optymizmu na nowy cykl! Marzec coś mało laskawy dla nas, a kwietniowi nie dopuścimy!

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowepaznokcie współczuję, ja m dość bolesną ovu to jak @ by taka była to umarł w butach!
    U mnie po ciąży na odwrót cykle (odpukac) podrecznikowe, a wczesniej to tak po 38 dni

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha mnie w sumie nie zawsze cos boli :)
    Trzymam kciuki, żeby ta uparta ovu dala o sobie znać!

    U mnie coś podskoczylo, ale 1 raz od ponad roku spałam 6h bez wstawania, a to też ma wpływ:/

    Sama nie wiem co robić M. dopadla wiosenna alergia oczy zaplakane, zasmarkany chodzi - ledwo to dycha, chyba mu dzis odpuszcze

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszalyscie o teorii że w okresie płodnym przed owulacja następuje obniżenie temperatury podstawowej spowodowane tym że plemniki wola niższe temp? Ja miałam takie w okolicach 36.5-36.6, a teraz drugi dzień okolice 36.3-4..
    Zauzwazylyscie coś takiego u siebie? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ibisha mnie w sumie nie zawsze cos boli :)
    Trzymam kciuki, żeby ta uparta ovu dala o sobie znać!

    U mnie coś podskoczylo, ale 1 raz od ponad roku spałam 6h bez wstawania, a to też ma wpływ:/

    Sama nie wiem co robić M. dopadla wiosenna alergia oczy zaplakane, zasmarkany chodzi - ledwo to dycha, chyba mu dzis odpuszcze


    Ale to jest złośliwość natury że akurat na dni płodne ich coś zawsze łapie..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę o teorii z plemnikami nie słyszałam :) ale faktycznie gdzieś kiedyś czy. że temp przed ovu spada choć to podobno nie jest reguła. Umnie też spadła, ale w poprzednim cyklu byl dużo drastyczniejszy spadek.
    A wczoraj własnie patrzyłam na twój wykres i też sobie mtslslam, że ovu musi być za rogiem skoro tak spada :)
    Myślę, że jutro max po jutrze podskoczy :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby! Bo inaczej się obrażę na Mende :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza a Twoja dzisiejszą temp to myślisz że to już skok??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same cykle byly 27 dni. Teraz mamy wyjatek. Z wydlyzrniem mialam na mysli same miesiaczki z 3 do 5 dni. Z godzine temu cos mi strzelilo w brzuchu az sie zdziwiłam i juz mam pierwsze plamki na papierze, wiec @ witamy.

    Ibishka wspueram w maratonie :)

    Zuza inne czesci moze alergii nie mają hihihi :D

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Zuza a Twoja dzisiejszą temp to myślisz że to już skok??

    Ogólnie w zeszlym cyklu nie miałam takiego jednorazowego skoku tylko przez 2-3 dni rosła i tak mniej wiecej została. Wiec mysle, że to już początek
    Gdzies wyczytalam że tak może byc-pomalu rosnac bo niby organizm różnie reaguje, ale ja to bym wolała taki skok do sufitu na raz :/
    Staram sie nie swirowac ale tez sie zastanawiam czy poziom progesteronu ma wplyw tzn. ze jak masz go duzo to czy znacznej rośnie itp w tym cyklu tez zbadam

    Czarna magia poprostu

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo trochę zawodu jest, ale wiedziałam że tak to się skończy, teraz się cieszę że zaczynam nowy cykl i oby w nim się udało. Ale cykl zaczął mi się bardzo boleśnie i siedzę w pracy na ketonalu.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Same cykle byly 27 dni. Teraz mamy wyjatek. Z wydlyzrniem mialam na mysli same miesiaczki z 3 do 5 dni. Z godzine temu cos mi strzelilo w brzuchu az sie zdziwiłam i juz mam pierwsze plamki na papierze, wiec @ witamy.

    Ibishka wspueram w maratonie :)

    Zuza inne czesci moze alergii nie mają hihihi :D

    Aaaa to źle zrozumiałam :P
    Marcowa fala nam nie wyszla, ale spokojnie kwiecień będzie masz :)

    Hahaha pewnie reszta zdrowa, ale mój to klasyczny przypadek umierajacego na katar :P straszenie chodzi zły jak jest chory i wczoraj pierwszy raz pow. że taki sex na hura jest dziwny :P i dodał, że stary się chyba robi (co mnie zmartwiło troche :P)
    Ale też tesknie za normalnością, bo nawet bez płodnych dni nie potrafie nie myśleć i zaprzatam głowę pierdołami :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a im się człowiek bardziej zaczyna interesować tym jest gorzej!

    Ja też czekam z wyteskmieniem na ten skok %-)

    Tylko ta suchość mnie zastanawia :-/ na przyszły cykl chyba sobie kupię ten żel o którym dziewczyny pisaly parę stron wcześniej bo Masakra.. Mecz się tu człowieku :-/

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha rozumiem Cie z tym katarem. Mój w wieku 27l przechodzil ospe i uwierzcie mi że hsg przy tym to był pikuś :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Aaaa to źle zrozumiałam :P
    Marcowa fala nam nie wyszla, ale spokojnie kwiecień będzie masz :)

    Hahaha pewnie reszta zdrowa, ale mój to klasyczny przypadek umierajacego na katar :P straszenie chodzi zły jak jest chory i wczoraj pierwszy raz pow. że taki sex na hura jest dziwny :P i dodał, że stary się chyba robi (co mnie zmartwiło troche :P)
    Ale też tesknie za normalnością, bo nawet bez płodnych dni nie potrafie nie myśleć i zaprzatam głowę pierdołami :P

    No żebyś wiedziała. Ostatnio w trakcie dzialan się zlapalam ma tym że się zastanawiałam czy mam otwarta szyjke i czy plemniki przejdą i miałam obraz ten z linku przed oczami i wtedy stwierdziłam o niee to już przesada i się szybko ogarnelam..

    Ale czasem myślę że chec zostania mama robi ze mnie straszna wariatke..heh

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    No żebyś wiedziała. Ostatnio w trakcie dzialan się zlapalam ma tym że się zastanawiałam czy mam otwarta szyjke i czy plemniki przejdą i miałam obraz ten z linku przed oczami i wtedy stwierdziłam o niee to już przesada i się szybko ogarnelam..

    Ale czasem myślę że chec zostania mama robi ze mnie straszna wariatke..heh

    Boże mam to samo! A mówią, że wizualizacja dziala:P ja to sie tylko martwie, że tak już zostanie
    Na szczęście <3 w ciąży nam to wynagradzą :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyyyy! Haha Jezu jak mi ulzylo że to nie tylko ja tak mam %-D a już myślałam że jestem straszna żona, a to po prostu taka nasza natura że wszystko podporzadkowujemy:-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka dokladnie z naszymi glowami jest ok, jak na okoliczności oczywiście :P

    Kamiszka, biedna- kuruj się tam i uciekaj z roboty, termofor, ciastka i przeleci jskos ta @.

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka trzymasz się jakoś tam??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ