X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancys i jak u Ciebie? Testowałas już? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Emi A powiedz proszę bo Ci umknęło chyba pytanie - czy bierzesz duphaston na wspomaganie endometrium przy clo? Jaka dawkę?

    Biorę lutkę od dziś ? jutra ? Bo OF dziś wyznaczył mi owulkę na 15 dc :D

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ancys i jak u Ciebie? Testowałas już? :-)[/QUOTE

    A nie, czekam jeszcze trochę. Myślę, że chyba nie wyszedł by jeszcze wiarygodny. Za to kupiłam sobie drugi o większej czułości bo 10mIU/ml i zastanawiam się, czy go nie zrobić przed terminem spodziewanej @ :) Korci mnie.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu27 przykro mi bardzo zwłaszcza, że tak długo trzymało Cie w niepewności :(
    Jak sie czujesz?

    Emi no pięknie :D z niecierpliwością czekam na dobre wieści :)

    Kamiszka jak u Ciebie? Lepiej Ci juz trochę :)? Ten cykl już będziesz mogla próbować?

    Ancys ojjj wiem jak te testy korcą :D nie dam złotej rady bo sama jak wariatka testowalam od 8dpo :P nie pamietam kiedy miałaś testowac :(

    Ibishka jak tam przygotowania i samopoczucie :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trochę stresa, bo jak w tym cyklu sie nie uda to musze zaczac organizować małemu żłobek, bo od czerwca musze do pracy wrócić :(
    Strasznie mnie to przeraza więc odwlekałam to ile sie dało

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 Oj korci jak cholera :D Ale jak człowiek uczy się cierpliwości! Ja jak już pójdę z rana do wc to mówię sobie później, że z drugiego moczu to już bez sensu robić test haha :D Nie ma co, tak leci mi z dnia na dzień ;)
    Testuję w zajączka, bo wtedy ma przyjść spodziewana @.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 to trzymam kciuki! Mocno, mocno.. :)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ja mam trochę stresa, bo jak w tym cyklu sie nie uda to musze zaczac organizować małemu żłobek, bo od czerwca musze do pracy wrócić :(
    Strasznie mnie to przeraza więc odwlekałam to ile sie dało
    Zuza zawsze możesz jakąś 'opieka' przeciągnąć o miesiąc :) ale ja uważam że niepotrzebnie się martwisz! Bo 29 kwietnia zobaczysz 2 krechy:-*

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Zuza_22 Oj korci jak cholera :D Ale jak człowiek uczy się cierpliwości! Ja jak już pójdę z rana do wc to mówię sobie później, że z drugiego moczu to już bez sensu robić test haha :D Nie ma co, tak leci mi z dnia na dzień ;)
    Testuję w zajączka, bo wtedy ma przyjść spodziewana @.
    Ancys jestem myślami z Tobą!zuch dziewczyna :-) już Ci niedługo zostało %-)

    He he mocny masz charakter, dla mnie argument że mocz powinien być poranny nie przeszkadza mi zrobić testu po południu :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ancys jestem myślami z Tobą!zuch dziewczyna :-) już Ci niedługo zostało %-)

    He he mocny masz charakter, dla mnie argument że mocz powinien być poranny nie przeszkadza mi zrobić testu po południu :-D

    Nie jest łatwo, ale trzymam gardę! :) Teraz będzie łatwiej, popołudniu nie będzie korcić, bo idę do pracy na drugą zmianę, więc nawet nie będzie kiedy, ale błąkających myśli nie uspokoję, niestety ;)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane jesteś, ale w tym miesiącu jakas taka obojętność mnie dopadla
    I cos okoliczności nie sprzyjają, bo plany byl przerwa 4-5 dni przed starankami, więc musiałabym dziś dorwać M., a on ok. 1 w nocy wraca :(
    W ogóle to go okłamałam, że ovu tydzień później mam ovu, żeby chociaż jedno z nas miało wolna głowę :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nam w domu testy to nie ma bata :) dlatego w tym cyklu postaram się nie kupować jak najdłużej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 09:09

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz zamieniam się w chodzący inkubator :D Fajnie że teraz święta idą to mi wypadnie prawie tydzień z pracy, zawsze to mniej trucia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 09:11

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    A teraz zamieniam się w chodzący inkubator :D Fajnie że teraz święta idą to mi wypadnie prawie tydzień z pracy, zawsze to mniej trucia :)

    Oj jak masz dobrze, ja do samiuteńkich świąt pracuję :( ale za to u mnie zawsze to mniej myślenia o jajku :D

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...a sprawdzałyście sobie może temperaturę ciała przed planowanym okresem? Czytam właśnie, że często objawem może być stan podgorączkowy. Prawda to?
    Sprawdziłam - temp. mierzona pod językiem - 37,3.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancys zazwyczaj przed @ temp spada zazwyczaj ok. 1-2 dnia przed, ale często utrzymuje się wysoka nawet w czasie okresu. Przyznam szczere, że nie widziałam zeby temp przed @ podskoczyła wyżej niż podczas owulacji, no chyba, że byl to ciążowy wykres :D

    Skok temp jest efektem poziomu progesteronu, który wytwarza ciałko żółte. Najwyższy jego poziom jest ok. 7-8, dnia po ovu więc w teorii temp nie powinna juz wzrastac znacząco po tym czasie, no chyba że zaciążymy- wowczas progesteron dalej rośnie wiec jak tamp mozer podskoczyc

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz przedczytałam i chyba pyt niezrozumialam. Pytasz czy temp podskskuje na okres czy wskazuje ciążę?

    No i ważne jest mierzenie po wstaniu po min 3-4h snu. Twoja temp jest ladna, bardzo wysoka, ale warto mierzyc codziennie bo tylko odnosząc sie do wszystkich temp można cos powiedziec :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w takim razie czy te temperatury nie powinny byc mniej wiecej jednakowe? A temp mierzona w pochwie jest niższa od temp mierzonej pod językiem. Pytam czy stan podgorączkowy to objaw wczesnej ciąży.. ?

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele dziewczyn opisuje jako objaw stan goraczkowy, bole glowy, kosci itp. Oprocz oczywiscie mierzenie temp w pochwie.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pochwie jest ciut wyższa, ale z tego co się orientuję nie są to duże różnice.

    Ogólnie faktycznie na początku ciąży czułam się jakby mnie grypa brała taka senność, znużenie.
    Ale np. ja przy ovu mam temp po ok. 36,6-36,7- więc domyślam się, ze w ciazy dużo wyzsza by nie była.

    Poczatkowe objawy ciazy wynikają gl. z wysokiego progesteronu pytanie czy zauwazasz duże zmiany u siebie po owulacji, bo jeśli poziom proga po ovu daje u ciebie duzo sygnałów to trudno może byc wylapac wczesna ciążę :(

    Bo objawy wynikajace z hcg pojawiaja sie o ile dobrze pamiętam ok. 6 tyg ciąży- czyli tydzień, dwa po planowanym okresie

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ