X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdarzyło się wam przed ovu mieć śluz podbarwiony krwią?
    Wczoraj wydawało mi się, że taki był, ale teraz to już napewno- nigdy tak nie mialam. Mało tego bo na bieliźnie bym tego nie zauważyła, ale przy sprawdzaniu szyjki już tak

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza jak najbardziej. Mi gin powiedział że to objaw owu że to czasem jak pęcherzyk pęka to się tak dzieje i to jest tzw plamienie okoloowulacyjne. Ja tak miałam że 3 x w życiu

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm kurcze, ale ja jestem przed ovu to wcześniej też się tak moze być?

    Ogólnie juz cos zaczyna sie dziac, ale myślę że to tak jeszcze z 4-5 dni mam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 13:15

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być przed bo to jest okoloowu :-) ale od wypadku mecz męża żeby nie przegapić :-) ja miałam raz w dniu owu, a raz 2 dni przed a raz t tylko tyle pamiętam że w okolicach.. Za 1 razem telefon zlapalam i do gin szybko co się dzieje, to mnie uspokoił że jajniki pracują i że zamiast panikowac to się mam brać do roboty ;-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny jak mnie 'ćmią' jajniki to jest jakaś masakra! Clo chyba się wzięło konkretnie do roboty. :-D jutro ostatnia tabletka i zobaczymy czy coś będzie w piątek :-(
    Tak się boję że gin powie że pęcherzyk dominujący znowu na prawym :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to mnie uspokoilas :)
    Testy narazie negatywne, ale kreska już ciemnieje, ale mąż i tak dziś zostanie zagoniony do roboty :P

    Napewno na lewym!!!
    Ja w ogóle nie widze innej możliwości :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 liczę że kolejny cykl wrócę do starań, ale na 100% dowiem się po świętach, będę miala wtedy wszystkie wyniki.
    A co do takiego śluzu to raz mi sie zdarzyło, ale było to bardzo dawno temu.

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, na pewno będzie na lewym. Trzeba myśleć pozytywnie :) A mnie coś chyba przeziębienie rozkłada, powinna mi jutro temperatura skoczyć i nie będę wiedziała czy to owu czy gorączka :/

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie układam sie do snu, prosto w okno świeci księżyc- duży, okrąglutki czyżby pełnia?

    I tak pół-żartem, pół-serio pomyślałam czy to może pomóc (tonący brzytwy sie chwyta:) )
    I co? I jest potrzeba, jest pomysł
    Tak dla fun-u, jeśli lubicie troche pozytywnej magii

    http://magia.onet.pl/artykuly/ksiezyc,745/ksiezyc-i-ciaza,46882.html

    Edit: Urodziłam się w dniu Nowiu. Dziś pełnia- nici z rozmnażania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 00:13

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza dobre %-)


    Jadranka witam w klubie, też mnie chyba coś bierze bo mam temp jak po owu :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny co to sie wyrabia! Mnie też boli gardło jak przy anginie :/
    No rychło w czas nas rozbiera...

    Ibisjka Ty yor naprawdę "ciepłokrwista" jesteś :P ja przy ovu takich ładnych temp nie mam

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masakra.. Mam tak kiepski humor że to jest szok jakiś. Jeszcze mnie wczoraj M. Zezlil. Miał kiepski humor ale jak wróciłam wieczorem z pracy to go wzięło na <3.. Dobra zabrałam się w sobie, ale potem już byłam tak padnięta po parunastu godzinach pracy że tylko marzyłam o tym żeby iść spać.. A jemu się zbieralo na drugi Raz no i oczywiście się obraził, że on musi zawsze kiedy są płodne, a mnie nie obchodzi kiedy on chce.. No ale kurde bez jaj, dostał co chciał raz to mimo to obraża :-( mam dość tego wszystkiego.. Po 3 cyklu z clo chyba odpuszcze:_(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 10:45

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inishka rozchmurz sie :) przejdzie mu-ten typ rozpłodowy tak ma :P
    Mój się obraża, że ja rano nie chcę, ale rano to ja sie nadaję jedynie do siedzenia na kanapie pół przytomna pijac kawe..

    Żadne odpuszcze! Może spróbuj jak ja pow, że masz płodne w inny dzień?
    Powiem Ci, że pierwszybraz robimy takie dlugie przerwy bez przytulanek i naprawdę na dobre nam to wychodzi-wrocila ta chemia co sprzed starań

    emi2016 lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mamnerwa, bo coś sie walnelam w obliczeniach i zamiast przerwy ok.5 dni to mi wyjedzie max.3 :/:/:/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 to i tak nieźle :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Inishka rozchmurz sie :) przejdzie mu-ten typ rozpłodowy tak ma :P
    Mój się obraża, że ja rano nie chcę, ale rano to ja sie nadaję jedynie do siedzenia na kanapie pół przytomna pijac kawe..

    Żadne odpuszcze! Może spróbuj jak ja pow, że masz płodne w inny dzień?
    Powiem Ci, że pierwszybraz robimy takie dlugie przerwy bez przytulanek i naprawdę na dobre nam to wychodzi-wrocila ta chemia co sprzed starań

    Mam to samo ;P

    Jak Wam mija dzień dziewczyny ? :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beznadzieja. Rozłozyło mnie totalnie, w gardle żyletka. A temperatura coś nie rośnie (mimo przeziebienia) a dodatni test owu był w poniedziałek... Czyżby failstart?

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie humor super, Pani Dr strasznie podniosła mnie na duchu i dała dużo pozytywnej energii :)

    Pow., de endometrium super 11mm (akurat na tym się nie znam) i śliczny okraglutki pęcherzy 19mm :)
    Swoją droga po raz 4 się potwierdziła teoria, że boli mnie ten jajnik, ktory nie ma jajeczka :P

    Ptogesteronu kazała się nie czepiać. Śmiała się tylko trochę, że martwi się, żebym w kolejnym cyklu nie kupiła sobie aparatu do usg, żeby oglądać jajeczka w domu :P

    Wiec wychodzi na to, że nawet z 3 dniowej przerwy nici

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka, a to pierwszy wykres jaki obserwujesz? Ponoć czasem temp z opóźnieniem podskakuje :)
    Widziałam też płaskie wykresy, a owulacja potwierdzona monitoringiem :)
    Masz jeszcze jakies "objawy" dni plodnych czy już nie?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Jadranka, a to pierwszy wykres jaki obserwujesz? Ponoć czasem temp z opóźnieniem podskakuje :)
    Widziałam też płaskie wykresy, a owulacja potwierdzona monitoringiem :)
    Masz jeszcze jakies "objawy" dni plodnych czy już nie?

    W sumie jak teraz analizuję to nie zawsze mam taki ostry wzrost temperatury. Czasem tak ładnie rosła zwykle drugi dzień po pozytywnym teście, a np. w lutym rosła powoli i urosła dopiero w 6. dniu po pozytywie..
    Śluzu trochę mam, ale nie dużo.
    Martwi mnie szyjka. Badam dopiero pierwszy cykl, ale wydaje mi się że dalej jest twarda, albo "średnia" :/
    No i pobolewa mnie lewy jajnik od paru dni. Testy wczoraj i dziś negatywne, więc jednak myślę że owu już była. Przynajmniej taką mam nadzieję bo czuję się tak beznadziejnie że <3 raczej nie będzie.

    Ibishka - ja miałam ostatnio odwrotnie - w poniedziałek zaplanowana "akcja", test był rano pozytywny, nogi wydepilowane, najładniejsza koszulka nocna założona, a mój mi się wieczorem za książkę zabiera bo zmęczony... o.O
    A ja mu na to "nie po to się tak ładnie ubrałam, żebyś czytał" :D



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 15:12

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ