X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka przyznam szczerze myślałam, że u 1 kobiety wykres jest podobny, ale ja też miałam tak jak Ty jedn cykl powolny wzrost, a drugi nagły więc to może nie ma reguły :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście kiedy taki nagły, dziwny ból jakby macicy i pochwy? Kurde Teraz jak wstałam to mnie trochę brzuch pobolewal, ale po chwili się rozkręcilo niemiłosiernie, centralnie na środku. Taki ból który ami nie przypomina okresowego ami owulacyjnego, takie uczucie jakby ktoś obcegami chwytal i wyrywal fragmenty macicy.. Dziś 8 dc..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Miałyście kiedy taki nagły, dziwny ból jakby macicy i pochwy? Kurde Teraz jak wstałam to mnie trochę brzuch pobolewal, ale po chwili się rozkręcilo niemiłosiernie, centralnie na środku. Taki ból który ami nie przypomina okresowego ami owulacyjnego, takie uczucie jakby ktoś obcegami chwytal i wyrywal fragmenty macicy.. Dziś 8 dc..
    Ja tak miałam w 10 dc, mogłam przypuszczać, że to była owulacja, bo zdarza mi się cykle mam 24dniowe, więc by wychodziło akurat w tym czasie. U mnie to było takie 3krotne bolesne skurcze, że aż się zwijałam z bólu, nie mogłam się ruszyć z miejsca. Dokładnie tak jak piszesz, jakby ktoś chwytał i wyrywał.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka też miałam tak w tym cyklu, myślałam dosłownie, że umieram, aż na sor chciałam jechać. Okazało się, że to owulacja przeszła mi przed nosem :/ Nie był to ból jajnika typu kłocie jak zwykle tylko wszystko, macica, jajniki, pochwa, kłucie w szyjce, rozpychanie i skurcze aż po plecach ciągnęło.

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Ibishka też miałam tak w tym cyklu, myślałam dosłownie, że umieram, aż na sor chciałam jechać. Okazało się, że to owulacja przeszła mi przed nosem :/ Nie był to ból jajnika typu kłocie jak zwykle tylko wszystko, macica, jajniki, pochwa, kłucie w szyjce, rozpychanie i skurcze aż po plecach ciągnęło.
    Dokładnie. Czyli skutek owulacji. Ja przyznam, że w tym cyklu po raz pierwszy mi się tak boleśnie objawiła, też byłam w szoku.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam usg to się dowiem co to się wyrabia. Dziś 8 dc wczoraj dopiero skończyłam clo więc to raczej za wcześnie na owu. Może to kwestia grypy? Dziś znowu temp wysoka. A teraz to w ogóle mam gorączkę. Udało mi się zwolnić z pracy, po 11 idę do domu, a po południu do lekarza po l4 na kilka dni..

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka współczuję :(
    Kurcze chyba na ovu za wczesnie, może się wszystko szykuje?
    Trzymam kciuki za dobre wieści jutro od dr :)

    Widze, że nie jest są nam pisane cykle bez cyrkow, u mnie ovu za rogiem, szyjka otwarta i ....kremowy śluz? Paranoja :/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na która do lekarza idziesz :)?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie sie czy można gdzieś stacjonarnie kupić ten żel?
    Czy tylko internet?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Dziewczyny orientujecie sie czy można gdzieś stacjonarnie kupić ten żel?
    Czy tylko internet?

    Pytasz o conceive? Nie wiem. Chyba najlepiej podzwonić po aptekach żeby nie łazić bez sensu. Jest też jakiś inny, chyba proseed(?) się nazywa, to jak nie jeden to może drugi będzie.

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zaczal sie spadek temperatury. Tez juz liste zakupow robie. Owu testy facelle i conceive juz wpisane :D

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza dzwoniłam do mojego gin bi zaczęłam krwawic.. Na 14 mam się zgłosić na usg i jak coś to szpital :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh w aptekach nawet nie wiedzą o czym mówię :( Pozostaję mi się modlić :/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka mocno :(? Coś podejrzewasz?
    Jeju trzymam mocno kciuki, żeby to była błahostka!
    Napewno wszystko będzie dobrze!

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza - przez internet kup :) Taniej wyjdzie i na pewno znajdziesz !

    Ibishka - daj znać jak po USG !

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi wkłasnie nie zdążę przez internet bo obv myślę bedzie w weekend :(
    W ogóle na śluz chyba faktycznie stres wpływa, bo nigdy z tym problemu nie miałam, a tu drugi cykl taki cyrk :/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    A u mnie zaczal sie spadek temperatury. Tez juz liste zakupow robie. Owu testy facelle i conceive juz wpisane :D

    Jeszcze nic straconego takie imponujace spadki to na implantacje lubia byc - i za to trzymam kciu :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ovu, znowu prawie pozytywny , ja już nic nie ogarniam. Temperatury dajej niskie, wygląda na to ze owulacji jeszcze nie było. Żeby mi się tylko chłopak nie rozłożył bo będą nici z <3

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem załamana :-( byłam na usg. Torbiel i brak, tam gdzie ból (środek i lewa strona) nie jest to kwestia przestymulowania bo na lewym jajniku nawet nie ma pęcherzyka dominującego. Na prawym jest 12 mm, endometrium 9 mm.. Ale.. Jest krwawienie i to spore i nie wiadomo skąd.. Wysłał mnie lekarz na bete z podejrzeniem pozamacznicznej:-( temperatura podwyzszona, tętno szybkie, i niemiłosierny ból :-(czekam na wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 15:09

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka nawet nie wiesz jak mi przykro :(
    Kurcze czyli faktycznie ovu mogła być z lewego teraz?
    Modle się, żeby jednak podejrzenia sie nie sprawdzily! Daj znać
    Wiem, że nie wiele Cie teraz pocieszy, ale będzie dobrze! Jesteś fajna dziewczyną,- to da się odczuć, a dobrych ludzi zło nie spotyka :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ