X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna- byc może to ciąża biochemiczna. Oby nie. Aczkolwiek na to wszystko wskazuje. Ja po ciazy biochemicznej,zaszłam w ciaze od razu w nastepnym mcu. Tylko niestety poronilam. Prog za niski,endometrium za cieniutkie. Wiec dobrze go zbadac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zglupialam... Dzis jest 29dc albo 7dc... W czwartek dostalam @ byl dosc intensywny, ze skrzepami. Jako ze czasami wkrecam sobie rozne zle rzeczy, mimo wszystko zrobilam test w sobote. Byl negatywny, wiec odetchnelam, ze to zwykla @ a nie bardzo wczesne poronienie. Dzis czulam sie byle jak, mdlosci, bolaca glowa, wzielam urlop na zadanie i spalam do 11:30. Jakies sily nieczyste pokusily mnie o test, 2 testy.. Jest druga kreska, a jeszcze wczoraj szalala @. Wieczorem jakby ktos zakrecil korek i po @ . Fuck, co to wg Was?

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Dziewczyny, zglupialam... Dzis jest 29dc albo 7dc... W czwartek dostalam @ byl dosc intensywny, ze skrzepami. Jako ze czasami wkrecam sobie rozne zle rzeczy, mimo wszystko zrobilam test w sobote. Byl negatywny, wiec odetchnelam, ze to zwykla @ a nie bardzo wczesne poronienie. Dzis czulam sie byle jak, mdlosci, bolaca glowa, wzielam urlop na zadanie i spalam do 11:30. Jakies sily nieczyste pokusily mnie o test, 2 testy.. Jest druga kreska, a jeszcze wczoraj szalala @. Wieczorem jakby ktos zakrecil korek i po @ . Fuck, co to wg Was?

    Wow! Pokaż test

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/677d456364ba5.jpg.html

    Na zywo oba testy wyrazne.. Kurcze, siedze i rycze, bo tak strasznie sie boje.. Skad ten okres, skrzepy, ciemny kolor krwi? To nijak sie ma do implantacji... Z drugiej strony przeciez testowalam w sb i bylo bielutkoz te same testy, a wtrdy @ szalala, wiec to nie moglo byc rozpoczete poronienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm...a moze jest krwiak i stad ta niby miesiaczka.

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona - kurcze no narobiłaś mi wczoraj nadziei na dwie kreski u Ciebie. mam nadzieję, ze może test mało czuły był i jeszcze jakaś niespodzianka jednak się wydarzy.

    katarzyna a powiedz te kreska na teście była długo przed tą betą? Może akurat trafiłaś na początek zagnieżdżenia. beta 3 świadczy o tym, że musiał zarodek trafić do macicy. Pytanie tylko czy uchwyciłaś początek czy już niestety koniec ciąży.

    Szczęśliwa mamusia - mam nadzieję, ze badania dadzą odpowiedź na Twoje pytania. A powiedz ty bierzesz luteinę czy dupka?

    Nuśka - nie jesteś sama. uwierz, ze dziewczyn z takimi problemami jak Twój jest tu dużo. Nam zajęło ponad pół roku dojście do takiego poziomu, ze starania nie są dla nas gehenną i stresem. Po pierwsze musisz ze swoim chłopem pogadać. najlepiej na spokojnie, bez wyrzutów, zapytać co się dzieję. Czy jest tak zestresowany staraniami, czy po prostu nie ma ochoty na seks. A jeśli ja ma to kiedy. Wiadomo, ze owulacja nie poczeka, ale chociaż znajdziecie jakiś punkt zaczepienia skąd jego problemy wynikają.
    U nas po wielu próbach i rożnych wspomaganiach najlepiej podziałała rozmowa z lekarzem. Wytłumaczył mu, że jeśli jego problem z potencją nie jest ciągły, to zapewne ma podłoże w zmęczeniu i stresie. I że inni faceci też tak mają - uwierz dla facetów to bardzo ważne. Ale, żeby nie było tak cukierkowo to uświadomił mu też, że jeśli chcemy mieć dzieci to musimy ten seks ze sobą uprawiać i ze musi swoją aktywność przede wszystkim ukierunkować na łóżko. Więc seks ze mną ma być na pierwszym miejscu a dopiero potem siłownie, biegania i różne takie.
    Metoda prób i błędów doszliśmy do tego, że nie mamy problemu z seksem w weekendy i że generalnie większą ochotę ma mój maż rano niż wieczorem. i zaczęliśmy się po prostu do tego rytmu dostosowywać. Nie zmuszałam go do seksu codziennie, bo to bez sensu by było, ale za to staramy się ten seks uprawiać regularnie w każdy weekend i raz w środku tygodnia. I w zależności jak wypada owulacje to te dni czasem przesuwa się w jedna a czasem w drugą stronę.
    Druga rzecz, która nas ratowała to maxiga i inne tego typu specyfiki (tylko te na bazie wiagry a nie suplementy). To dawało nam pewien psychiczny komfort, ze nie zabraknie mu sił nim skończy. Bo 90% tych problemów to psychika.

    szona lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Hm...a moze jest krwiak i stad ta niby miesiaczka.

    Ale tak szybko by sie pojawil, jeszcze tak naprawde przed zagniezdzeniem? Jezu.. Tak strasznie sie boje :(

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Ale tak szybko by sie pojawil, jeszcze tak naprawde przed zagniezdzeniem? Jezu.. Tak strasznie sie boje :(
    Kreskę widać . W masz możliwość pójścia do lekarza ?

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem,roznie moze byc Sasanka. Jak bylam w ciazy,to w 9t5d bylam na wizycie k bylo wszystko dobrze,a 5dni ponziej krwiak ,ktory pokrywal pol pecherzyka. Wiec roznie moze byc.

    Malgonia- biore luteine dowcipnie. No,ale zobaczymy. Jeszcze nie testowałam. Zyje mała nadzieja. A jak nie,to plan b :-)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka,tak jak pisze MamaStasia,ja byn poszla do gina jak najszybciej. Zawsze dobrze skpnsultwoac nieprawidlowe krwawienie,a tym bardziej,ze starasz sie o dzidziusia

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    Kreskę widać . W masz możliwość pójścia do lekarza ?

    Zaraz sie uspokoje i podzwonie. Nastepna ciaza miala byc normalna. Bete dzis zrobie, ale tak naprawde niewiele mi ona da. Prog mysle, ze ladny, bo od kilku dni mam buzie gladka i bez zadnych niedoskonalosci, jakbym sie dopiero co urodzila, ale tez wykonam. Boje sie, ze to pozamaciczna

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka nie stresuj się na zapas bo nic Ci to nie pomoże. Weź trzy głębsze wdechy. może miałaś owulacje w innym momencie niż myślałaś i może to początek ciąży jest.
    zrób betę idź do lekarza i trzymaj kciuki żeby się wszystko dobrze skończyło.

    Sasanka5 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanka nie stresuj się na zapas bo nic Ci to nie pomoże. Weź trzy głębsze wdechy. może miałaś owulacje w innym momencie niż myślałaś i może to początek ciąży jest.
    zrób betę idź do lekarza i trzymaj kciuki żeby się wszystko dobrze skończyło.

    No owu byla dosc pozno jak na mnie.. Powinnam testowac wczoraj, ale ta glupia @... Teraz w toalecie troche krwi :( Dziekuje w kazdym razie :*

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Zaraz sie uspokoje i podzwonie. Nastepna ciaza miala byc normalna. Bete dzis zrobie, ale tak naprawde niewiele mi ona da. Prog mysle, ze ladny, bo od kilku dni mam buzie gladka i bez zadnych niedoskonalosci, jakbym sie dopiero co urodzila, ale tez wykonam. Boje sie, ze to pozamaciczna
    Sasanka spokojnie, stres nic nie da. Wiem że łatwo się mówi ale musisz się zmobilizować. I leć Kochana do lekarza! Kciukasy

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Sasanka spokojnie, stres nic nie da. Wiem że łatwo się mówi ale musisz się zmobilizować. I leć Kochana do lekarza! Kciukasy

    Obdzwonilam wszystkie przychodnie... Dzis moze mnie przyjac tylko jeden, ktory niestety jest kretynem...Zaraz umowie sobie na dzis wizyte z ginem na czacie medicoveru, a wieczorem, jak wroci maz, pojezdze po przychodniach, moze ktorys mnie przyjmie, choc mysle, ze w 29 dniu cyklu to jak wrozenie z fusow nawet dla lekarza

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka koniecznie umów się do lekarza. Trzymam kciuki

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka,moze ciazy nie zobaczy,ale przynajmniej może sprawdzi skad krwawienie,czy z macicy,czy z samej szyjki. Takze spokojnie. I zrób bete.

    Sasanka5, agge lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróżenie czy nie, niech sprawdzi. Zrób betę na cito i miej nadzieję że trafisz dziś do kogoś. W razie W, nawet receptę to lekarz musi napisać. Powodzenia

    Sasanka5, agge lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka na pocieszenie powiem Ci, ze moja mama 2 Msc miała, nie plamienie, a okres w terminie miesiączki, dlatego nie wiedziała o ciąży, która miała się dobrze i teraz ma 30 lat :P

    Sasanka5, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziekuje :* zaraz lece na badania i szukac gina, ktory mnie przyjmie.

    agge, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ