X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka dziewczyny Ci tu mądrze prawią. Może da jakąś receptę, może zrobi usg, zawsze coś będzie mógł pomóc. trzymamy kciuki i na wieści czekamy.

    Sasanka5 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko trzymam kciuki! Sytuacja dziwna, ale wszystko będzie dobrze :) lekarz sprawdzi skąd krwawienie i na pewno coś doradzi, uspokoi a w razie tfu tfu czegokolwiek pokieruje jak trzeba.

    U mnie chyba 1 dpo i strasznie mnie @owo boli brzuch, takie to nieprzyjemne, bo w sumie nie wiem czy to bardziej macica czy jelita ;)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:

    U mnie chyba 1 dpo i strasznie mnie @owo boli brzuch, takie to nieprzyjemne, bo w sumie nie wiem czy to bardziej macica czy jelita ;)

    Oby to był ból po mega owu ekstra ładnego i żywotnego jajka, które lada moment zacznie pączkować;D

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu kciuki żeby z tego wysokiego estradiolu były ze trzy jajka.

    moyeu lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, krecha jak byk.. A podobno w tą stronę testy się nie mylą.. W cyklu przed rozpoczęciem starań byłam pewna że zaszłam w ciąże, nawet jak przyszedł okres to trudno mi było uwierzyć. Oczytałam się wtedy w temacie. Ja na początku ciąży miałam krwawienie ale było brązowe. Teraz było dużo czerwonej żywej krwi że skrzepami. I zwłaszcza te skrzepy i ilość krwi z tego co czytałam wykluczają ciąże. Endometrium może się zluszczac w części niezajetej przez fasola, ale nie w jakichś strasznych ilościach...

    Niemniej u ciebie krecha jest.
    U mnie nie było, także przestałam sobie wmawiać dziecko w brzuch ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 14:39

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, na Facebookowej grupie staraniowej wczoraj dziewczyna też napisała o podobnej sytuacji.

    Dostała okres ostatnio, a wczoraj po pięciu dniach od rozpoczęcia tego "okresu" zrobiła test i pozytywny. Dziś kreska jeszcze mocniejsza.
    Wczoraj beta 26,69. Jutro będzie powtarzać.

    Więc bądź dobrej myśli :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szona - kurcze no narobiłaś mi wczoraj nadziei na dwie kreski u Ciebie. mam nadzieję, ze może test mało czuły był i jeszcze jakaś niespodzianka jednak się wydarzy..

    Hehe :) test o czułości 25, zolty Bobotest, ten czarodziejski :D większość ma chyba jednak już jakieś ślady 12 dpo, wiec myśle, ze już po ptakach ;)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Hehe :) test o czułości 25, zolty Bobotest, ten czarodziejski :D większość ma chyba jednak już jakieś ślady 12 dpo, wiec myśle, ze już po ptakach ;)

    O tym Bobo różne krążą opinie. Również takie, że nie pokazał ciąży. Więc... wszystko jeszcze możliwe :)

    szona lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze raz dziekuje, zaraz ide do laboratorium, a o 17:30 wizyta u gina, ktory jest super fachowcem. Zawsze mowilyscie: "dopoki nie ma @, jest szansa" i co? ;)

    Emmainthegarden, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to teraz kupuje testy pink. Wczesne,o czułości 10 :-) 25,to sie robi w dniu okresu lub po. Rzadko kiedy pokazuja ciąże wcześniej

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka mam nadzieje,ze to nie poronienie,rylko jakis krwiak. Pamietam siebie. W 27dc robilam test,wyszla 1kreska. Potem dostalam niby okres. Plamiłam. Nie przyszlo mi do glowy zrobic test,bo przeciez trwa @. Po tyg stwierdzilam,ze zrobię,a tam 2wyrazne krechy. Nawet elektroniczny zrobilam i wyszla ciaza. Niestety,ale juz trwało poronienie. Moze gdybym.poszla szybciej do gina albo zrobila wcześniej test,to by sie uratowało. A tak,to poszlo.

    Nie mniej jednak,zycze Ci dobrych wiadomości

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo to dość szczególny test, ale ostatnio coś tam chyba się zmienił więc wiesz szona, ja tam jeszcze wierzę :P

    Sasanka już przebieram nóżkami razem z Tobą :)

    szona lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Sasanka mam nadzieje,ze to nie poronienie,rylko jakis krwiak. Pamietam siebie. W 27dc robilam test,wyszla 1kreska. Potem dostalam niby okres. Plamiłam. Nie przyszlo mi do glowy zrobic test,bo przeciez trwa @. Po tyg stwierdzilam,ze zrobię,a tam 2wyrazne krechy. Nawet elektroniczny zrobilam i wyszla ciaza. Niestety,ale juz trwało poronienie. Moze gdybym.poszla szybciej do gina albo zrobila wcześniej test,to by sie uratowało. A tak,to poszlo.

    Nie mniej jednak,zycze Ci dobrych wiadomości

    Bardzo Ci wspolczuje Twojej historii :( U mnie dziwne jest to, ze robilam bete, pozniej dzien w dzien testy, @ przyszla w czwartek, a w sobote na tescie 1 kreska, wiec tak naprawde nie bylo jeszcze ciazy, wiec co moglam poronic... Bardziej zagniezdzanie by sie nie udalo, ale jednak cos sie zadzialo, skoro dzis test jest pozytywny. No nic, mam nadzieje, ze lekarz szybko znajdzie wyjasnienie. W mojej straconej ciazy musialam dostac tabletki na wywolanie poronienia i bolalo tak, ze wylam z bolu nawet po kroplowkach. Ta @ byla wlasciwie bezbolesna i - co by nie mowic- mimo wszystko bardziej skapa niz zwykle

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    O tym Bobo różne krążą opinie. Również takie, że nie pokazał ciąży. Więc... wszystko jeszcze możliwe :)

    No to by były dobre jaja ;) mam jeszcze sporo tych o czułości 10. A sobie sprawdzę np pojutrze jeśli nie będzie okresu, co mi tam. Jakjuż worek z testami rozwiązany to hulaj dusza :D najstraszniejszy jest pierwszy, później yolo! ;)

    Emmainthegarden, agge, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka-oby to była implantacja. Życzę Ci naprawde wszystkiego dobrego. Czekamy na wiesci

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1228 947

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka trzymam kciuki! Fajnie że udało się umówić do dobrego gina i nawet jeśli to nie ciąża to dowiesz się co i jak. Ale trzymam bardzo mocno kciuki za małego wojownika w twoim brzuchu.

    Boniu miałam zluzować z forum, ale tu takie historie... żadne kino takich emocji nie dostarcza, aż zaszkliły mi się oczy jak wcześniejszy akapit pisałam, tak bardzo kibicuję wszystkim waszym fasolkom!

    U mnie jeszcze ponad tydzień do testowania, ale jakoś szybko ten czas leci, w tym cyklu nie nastawiam się kompletnie, po prostu czuję że przy takiej częstotliwości kp jak u mnie jeszcze kilka mcy starań przede mną.

    Emmainthegarden lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1228 947

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka oby to była jakaś wyjątkowo krwawa implantacja twardziela który bardzo mocno sobie mościł żeby się mocno wczepić ;)

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka, spokojnie. Mam 3conajmniej kolezanki,ktore rodziły ze mna w grudniu 2017r, cycuja sie dalej,a w ciąże pochodziły. Także,badz dobrej mysli

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Bardzo Ci wspolczuje Twojej historii :( U mnie dziwne jest to, ze robilam bete, pozniej dzien w dzien testy, @ przyszla w czwartek, a w sobote na tescie 1 kreska, wiec tak naprawde nie bylo jeszcze ciazy, wiec co moglam poronic... Bardziej zagniezdzanie by sie nie udalo, ale jednak cos sie zadzialo, skoro dzis test jest pozytywny. No nic, mam nadzieje, ze lekarz szybko znajdzie wyjasnienie. W mojej straconej ciazy musialam dostac tabletki na wywolanie poronienia i bolalo tak, ze wylam z bolu nawet po kroplowkach. Ta @ byla wlasciwie bezbolesna i - co by nie mowic- mimo wszystko bardziej skapa niz zwykle
    Sasanka, może to nie była @ tylko implantacja a kropek trafił w wyjątkowo duże naczynko. Krwiaki też mogą się robić od momentu wgryzania. Jak jest naruszenie endometrium to jest rana, a jak jest rana to organizm próbuje ją zasklepić, a jeśli dodatkowo kropek się wgryza to zasklepianie Jest utrudnione więc tworzą się krwiaki. Mam nadzieję, że lekarz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i sytuacja się zakończy szczęśliwie. Trzymam kciuki ✊✊✊

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • kaatarzyna1993 Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    katarzyna a powiedz te kreska na teście była długo przed tą betą? Może akurat trafiłaś na początek zagnieżdżenia. beta 3 świadczy o tym, że musiał zarodek trafić do macicy. Pytanie tylko czy uchwyciłaś początek czy już niestety koniec ciąży.

    Test robiłam w niedzielę rano. A bete e poniedziałek. Tylko tak jak pisałam...do miesiączki jeszcze 2 dni... Zobaczymy. Czekam cały czas i mam nadzieję na dzidzie. W czwartek zrobię test z rana.... może będzie bardziej wiarygodne.

    7 cykl starań o pierwszego maluszka
    Miovarian 2xdziennie, wit. D 4000 IU Witamina C 3g dziennie, DUPHASTON po owulacji przez 10 dni
    W trakcie Nowenny Pompejańskiej.
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ