X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    to rzeczywiście wcześnie, hmm... a to on kazał Ci przyjść w tym terminie? może ma jakieś niecne plany wobec Ciebie ;)


    Tak i plan ma napewno dlatego kazał mi zrobić te badania powiedział, ze ma jakiś nowy pomysł :p zobaczymy

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tak i plan ma napewno dlatego kazał mi zrobić te badania powiedział, ze ma jakiś nowy pomysł :p zobaczymy

    Na którą godzinę jutro wizyta ??? o matko, ale jestem ciekawa co wymyśli :) jedno jest pewne, musisz zakończyć ten cykl z zieloną kropką kochana :) nie widzę innego wyjścia :)

    Bocianiątko, zubii lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Na którą godzinę jutro wizyta ??? o matko, ale jestem ciekawa co wymyśli :) jedno jest pewne, musisz zakończyć ten cykl z zieloną kropką kochana :) nie widzę innego wyjścia :)


    Dopiero na 19,45

    Sama jestem ciekawa :p zobaczymy czy bedzie cos nowego czy pójdziemy jednak stara droga :)
    Kochana tak bym chciała na walentynki bym M dała moze juz zdj usg ale nie chce sie nakrecac :) zreszta ja myśle ze luty to nareszcie Nasz miesiąc :)

    zubii lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dopiero na 19,45

    Sama jestem ciekawa :p zobaczymy czy bedzie cos nowego czy pójdziemy jednak stara droga :)
    Kochana tak bym chciała na walentynki bym M dała moze juz zdj usg ale nie chce sie nakrecac :) zreszta ja myśle ze luty to nareszcie Nasz miesiąc :)

    Daj koniecznie znać jestem ciekawa!!
    Walentynki muszą być fasolkowe ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej trenuje silną wolę jutro 13dpo i NIE Testowałam !!
    Macie też tak że duszek na prawym ramieniu szepcze do ucha " udało się idz na tą betę! Nadszedł twój czas" a ten po lewej (którego nienawidzę) szepcze "ty idiotko myslisz że zajdziesz, jak co miesiąc przyjdzie @ " Ten po lewej zawsze wygrywa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 20:11

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Daj koniecznie znać jestem ciekawa!!
    Walentynki muszą być fasolkowe ;)


    Pewno ze dam! :)

    Chciała bym taką walentynkowa fasolkę :D ILE JA BYM DAŁA ZEBY Sie pojawiła :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja dalej trenuje silną wolę jutro 13dpo i NIE Testowałam !!
    Macie też tak że duszek na prawym ramieniu szepcze do ucha " udało się idz na tą betę! Nadszedł twój czas" a ten po lewej (którego nienawidzę) szepcze "ty idiotko myslisz że zajdziesz, jak co miesiąc przyjdzie @ " Ten po lewej zawsze wygrywa ;)



    Oj znam te małe gremlinki :p

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ma ktoś do polecenia jakiegoś ginekologa w Olkuszu lub Dąbrowie Górniczej?

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Hej a ma ktoś do polecenia jakiegoś ginekologa w Olkuszu lub Dąbrowie Górniczej?
    Ja tylko w katowicach. Jak starasz się dłużej niż rok nie tracilam bym czasu na zwykłego ginekologa szkoda czasu i pieniędzy.

    Kasiulka03 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja dalej trenuje silną wolę jutro 13dpo i NIE Testowałam !!
    Macie też tak że duszek na prawym ramieniu szepcze do ucha " udało się idz na tą betę! Nadszedł twój czas" a ten po lewej (którego nienawidzę) szepcze "ty idiotko myslisz że zajdziesz, jak co miesiąc przyjdzie @ " Ten po lewej zawsze wygrywa ;)
    Kochana te myśli są że mna nonstop,masz silna wole dasz radę,powodzenia ci życzę;)

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się wam pożalić...dziś 2 dzień odnotowania pozytywnego testu owulacyjnego.A ja z moim husband przeginamy.Dzis 14dc a my już 5 dzień pod rząd sexy żeby ovu nieprzegapic...a czytałam żeby w trakcie starania sex uprawiać co 2 dzień aby plemniki zdążyły się zregenerować.A wy co myślicie?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja tylko w katowicach. Jak starasz się dłużej niż rok nie tracilam bym czasu na zwykłego ginekologa szkoda czasu i pieniędzy.

    A możesz podać namiary :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Muszę się wam pożalić...dziś 2 dzień odnotowania pozytywnego testu owulacyjnego.A ja z moim husband przeginamy.Dzis 14dc a my już 5 dzień pod rząd sexy żeby ovu nieprzegapic...a czytałam żeby w trakcie starania sex uprawiać co 2 dzień aby plemniki zdążyły się zregenerować.A wy co myślicie?
    Zazdroszczę :)my chwilowo mamy przesyt <3, a co do <3 nie ma reguły przynajmniej tak mój gin mówił

    madlene88 lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane moje
    GRATULUJE pozytywnych testow !!
    Ja na 90% mam pewnosc ze @ zbliza sie wielkimi krokami, przyjdzie przed testowaniem :/
    Dzieci mam chore na ospę ale najwazniejsze ze w domu a nie w szpitalu ;)
    Cycki jak bomby zegarowe :D bola jakby mialy za chwile wybuchnac :D

    Flowwer mam to samo z tymi głosami-nienawidze ich i zawsze ten z lewej musi miec racje eh ;( ile mozna...

    życzę Wam spokojnej nocy ;) i <3 co by owulki nie przegapic :)
    pojutrze wizyta u ginekolog wszystko wyjasni juz zaczynam sie bac ... :/

    Oluchna lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Muszę się wam pożalić...dziś 2 dzień odnotowania pozytywnego testu owulacyjnego.A ja z moim husband przeginamy.Dzis 14dc a my już 5 dzień pod rząd sexy żeby ovu nieprzegapic...a czytałam żeby w trakcie starania sex uprawiać co 2 dzień aby plemniki zdążyły się zregenerować.A wy co myślicie?
    Moja lekarka powiedziala ze jezeli dla Twojego meza raz dziennie to norma a nie wyczyn to plemniki zdarza sie zregenerowac gorzej ma sie sytuacja jezeli przez caly miesiac nic i nagle 5 dni pod rzad bo owulacja ... u nas tez jest duzo <3 ale u nas zawsze tak bylo, dopiero jak zaczelam to notowc i to widze to uswiadomilam sobie jak czesto <3 i nic, zero efektow od roku :(

    madlene88 lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, ja dzis rano zarestowalam i negatyw, ale skoro 11dpo to stwierdziłam, ze jeszcze poczekam natomiast właśnie przed chwila zaczął sie różowy śluz, wiec jak sie znam to zgłaszam ze to początki francy:/ także ten... styczeń na zmarnowanie... można sie było spodzieqac bo moj maz brał antybiotyk przed owulka i pewnie to swoje tez dało biednym żołnierzykom:/ ale jakos to przegryzam i jest Ok, głowa dobgoryvi do przodu:) kiedyś w końcu zaskoczy u każdej z nas:)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed chwilą przeglądałam i poukładałem nasza dokumentacje medyczna i uzupełniłam u siebie w info moze to komuś cos podpowie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Muszę się wam pożalić...dziś 2 dzień odnotowania pozytywnego testu owulacyjnego.A ja z moim husband przeginamy.Dzis 14dc a my już 5 dzień pod rząd sexy żeby ovu nieprzegapic...a czytałam żeby w trakcie starania sex uprawiać co 2 dzień aby plemniki zdążyły się zregenerować.A wy co myślicie?
    Ja zaszlam w ciaze przy codziennym serduszkowaniu :) ale tak jak OjMaryś napisala, jesli to jest norma dla Was to na luzie zdaza sie zregenerowac :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020, Pyratka4 – gratulacje!

    U mnie dzisiaj ten duszek, o którym pisała Flowwer, na prawym ramieniu, zaczął namawiać na betę. Bo okropnie zaczęły mnie boleć piersi. No więc wytłumaczyłam duszkowi, bo ma sklerozę, że zawsze na tydzień przed okresem bolą mnie mocno piersi i że to nie musi oznaczać ciąży. Na razie zrozumiał, ale na jak długo?

    Bocianiątko, Flowwer, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie ten duszek z prawej strony jakiś niemrawy jest, bo mało kiedy się odzywa :p bardziej intuicja działa ;) ta mnie rzadko zawodzi.

    Od wczoraj zaczął się u mnie rozciągliwy śluz. Czyli faktycznie owu - o ile będzie - pojawi się szybciej :) dzisiaj sobie pyknę owulacyjny, żeby sprawdzić postęp :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ