Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim pozytywów i życzę spokojnych 9 miesięcy :)
    A ja melduję że @ przyszła więc zaczynamy wszystko od nowa :) .....znaczy miesiąc przerwy teraz ale w marcowym testowaniu napewno zawitam :)

    Gagarek, Princesska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Wiem Alisa :)
    Twoje AMH jest jak najbardziej w normie. Nie martw się, nie zawsze laparoskopia oznacza obniżenie poziomu AMH.

    Ja mam 33 lata, a AMH jak u kobiety przed menopauzą :D
    Zastanawiam się tylko czy jest sens w ogóle przechodzić przez stymulację i inseminację czy do razu prosto kierowac się na IVF.
    Kochana - szczerze: od razu ruszyłabym z ivf . Szkoda czasu na iui.
    Musisz też pamiętać że każda stymulacja zmniejsza rezerwę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie przez ta infekcję wykres zwariował a razem z nim testy owulacjne

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/abba7fbe7ae8.jpg

    ❤❤ dziekuje i trzymam za was kciuki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 10:39

    Kaczorka, smeg, Amy333, Bocianiątko, 100krotka30, Kasiulka03 lubią tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 15

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/abba7fbe7ae8.jpg

    ❤❤ dziekuje i trzymam za was kciuki !

    U Ciebie to jest widoczna krecha nie to co u mnie. Gratuluję.

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek32765 wrote:
    U Ciebie to jest widoczna krecha nie to co u mnie. Gratuluję.
    Ale ja jestem 4 dni po terminie @ :P a najlepsze jest to jak pytałam w sobotę czy testom z Allegro odznacza sie kreska kontrolna. A to juz wtedy był pozytywny. Ale to było tak okropnie blade a wzięłam to za negatyw :) i chyba nie ma sie co spieszyć bo to było 2 dni przed tsm. I ryczalam ze negatyw. A dzis ze pozytyw :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 10:44

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam 6 dni po spodziewanym zaplodnieniu bete i wyszedł mi wynik 2,00. Kiedy powtorzyć? Mam nadzieje że się udało. Spodziewana mięsiączkę mam na 20 stycznia ;) dziękuje z góry za odpowiedź

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Zrobiłam 6 dni po spodziewanym zaplodnieniu bete i wyszedł mi wynik 2,00. Kiedy powtorzyć? Mam nadzieje że się udało. Spodziewana mięsiączkę mam na 20 stycznia ;) dziękuje z góry za odpowiedź

    2 to brak ciązy. Najwcześniej powtórz ok 18-19 stycznia, wtedy bedziesz miała wiarygodny wynik. 6 dni po to nawet się mogło nie zagnieździć.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może być tak że coś już jest na rzeczy,bo od dwoch dni pojawiły się objawy jak na ciaze,a od dzisiaj zaczęły boleć mnie piersi i sutki są wrażliwe.

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam przed chwila test- tak dla swietego spokoju i.. nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :( widze druga kreseczke... zdecydowanie widze (dzis 12dpo, 11 dzien plamien ;()

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 11:27

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    A może być tak że coś już jest na rzeczy,bo od dwoch dni pojawiły się objawy jak na ciaze,a od dzisiaj zaczęły boleć mnie piersi i sutki są wrażliwe.

    Ja mam co miesiąc bolące piersi i wrażliwe sutki i w ciąży nie jestem :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam przed chwila test- tak dla swietego spokoju i.. nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :( widze druga kreseczke... zdecydowanie widze (dzis 12dpo, 11 dzien plamien ;()


    O Boże...:) ale się cieszę! bardzo się cieszę! :) nie martw się Kaha tylko leć szybciutko do lekarza! :) ja wiedziałam ze coś bedzie na rzeczy! :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam przed chwila test- tak dla swietego spokoju i.. nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :( widze druga kreseczke... zdecydowanie widze (dzis 12dpo, 11 dzien plamien ;()

    Zdecydowanie bym do lekarza poleciała!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i zarazem pędź do lekarza ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, ale dziś wysyp!! Aż Wam zazdroszczę :p

    nick nieaktualny, Princesska lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję,że my też pochwalimy się nie długo. Ja czekam teraz do 20 stycznia ;)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja mam co miesiąc bolące piersi i wrażliwe sutki i w ciąży nie jestem :)
    Tylko u mnie pojawiły się na sutkach żyły i one ciągną się do brodawki ;) jak to się mówi nadzieje umiera ostatnia

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Tylko u mnie pojawiły się na sutkach żyły i one ciągną się do brodawki ;) jak to się mówi nadzieje umiera ostatnia

    to wstrzymaj się i testuj! :) powodzenia. a jestes pewna kiedy miałaś dokłądnie owulację?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam przed chwila test- tak dla swietego spokoju i.. nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :( widze druga kreseczke... zdecydowanie widze (dzis 12dpo, 11 dzien plamien ;()

    Leć do lekarza i na betę :) czekamy na dobre wieści

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ