X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan, tylko nie wkurzaj się na to wszystko co tu dziewczyny napisały, bo jest to tylko i wyłącznie dla Twojego dobra i maja niestety rację. Musisz znaleźć dobrego lekarza, który wyreguluje Twoje cykle i będzie sprawdzał na co dobrze reagujesz a a na co nie. W międzyczasie możecie zbadać nasienie, czy już to robiliście?

    To forum to jest kopalnia wiedzy, każda z nas u której starania się wydłużają przechodzi załamania, ale musimy walczyć dalej i szukać drogi do celu.


    Gdziejestmieszko, gratulacje! Pięknie z suri otworzyłyście nam tu 2017 rok :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakoś dziwnie, dalej nie mam śladów okresu, z reguły 2 dni przed jakieś plamienia się już pojawiały, szczególnie po <3.
    Termin @ mam jutro, mam nadzieję, że skoro już ma przyjść to przyjdzie o czasie, bo inaczej się wkurzę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 20:34

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś ból lewego jajnika, tak mnie co raz ćmi, ale w tym cyklu olałam obserwację i nie wiem czy to owu czy nie :) jakoś szybko mi ten cykl mija :P

    Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!! <3

    summer86, kaha lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90, czasem się przydaje taki cykl odpoczynku od testów i termometru :) Jeśli <3 często to nie szans, żebyście przegapili dni płodne. Powodzenia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusku jak mnie cyciuchy nawalaja dzis. Spuchly mi tak ze zaraz sie w stanik nie zmieszcze! Wczoraj jeszcze z rana nie bolaly a dzisiaj jak dwie bomby zegarowe...

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha to witaj w klubie, co prawda mnie bolą sutki ale tez mnie to wkurza chyba, ze to fasol :p to wtedy bardzo podoba mi sie ten ból wręcz go uwielbiam moze nie mijać przez najbliższe 9mc :D musimy czekać o co kaman

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu boje sie mierzenia temp bo jak spadnie to ja sie załamie :/

    malka lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nigdy nie miałam plamień przed @ a w tym cyklu to już były łącznie 3 takie razy. No ale biorę pod uwagę fakt, że ten cykl ma prawo być inny.

    mycha - nie chcę Cię dołować, ale zauważyłam, że u mnie takie nagłe i mocne bóle i puchnięcie piersi po kilku dniach kończy się @.
    Mam nadzieję, że u Ciebie ta durna @ jednak nie przyjdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 20:57

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolą jakniki i tak sie zastanawiam dlaczego ?! Bo to cykl bez stymulacji dziś 21 dc myślałam ze odpoczne dwa cykle od tych męczących boleści. A zagadka to kiedy dostanę @

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja nigdy nie miałam plamień przed @ a w tym cyklu to już były łącznie 3 takie razy. No ale biorę pod uwagę fakt, że ten cykl ma prawo być inny.

    mycha - nie chcę Cię dołować, ale zauważyłam, że u mnie takie nagłe i mocne bóle i puchnięcie piersi po kilku dniach kończy się @.
    Mam nadzieję, że u Ciebie ta durna @ jednak nie przyjdzie :)

    Zobacze jak jutro tempka, bo u mnie zazwyczaj skokowo przychodzi bol, a ta obnizka temperatury po calonocnym bolu jaknika mnie napawa nadzieja ze moze implementacja czy cos xD.
    Ale jest duze prawdopodobienstwo ze jest tak jak mowisz - @ wysyla pewnie zawiadomienie o swym rychlym przybyciu. Ciekawe o ile sie przesunie przez ta pozna owulacje... eh kurcze no niektore to z palca zachodza, a u Nas serduszka na kilka godzin przed owulka i nici...
    A szyjka to mi się zaczyna zaraz za wejsciem do pochwy - policzyłam - równe 2 cm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 21:06

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha tez mnie to dziwi, ze ja nie moge zaliczyć wpadki :p wszyscy do około wpadka na wpadce a my wszystko jak trzeba i tylko tego maleństwa brak

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety musze sie z Wami porzegnac.Maz powiedzial ,ze na dzien dzisiejszy nie chce sie starac o kolejnego dzidziusia.moze za kilka lat :/
    Wylalam morze łez ale niestety sama soboe go nie zrobie i musze liczyc sie z tym ,ze on poki co nie czuje sie gotowy na kolejne. Nie wiem jak moj instynkt to wytrzyma ,czuje sie fatalnie .Tym bardziej ,ze dobrze wie jak bardzo mi na tym zalezalo :( moj instynkt maciezynski wariuje i jest coraz wiekszy .
    Zycze Wam pieknych i zdrowych dzidziusiow.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Ja niestety musze sie z Wami porzegnac.Maz powiedzial ,ze na dzien dzisiejszy nie chce sie starac o kolejnego dzidziusia.moze za kilka lat :/
    Wylalam morze łez ale niestety sama soboe go nie zrobie i musze liczyc sie z tym ,ze on poki co nie czuje sie gotowy na kolejne. Nie wiem jak moj instynkt to wytrzyma ,czuje sie fatalnie .Tym bardziej ,ze dobrze wie jak bardzo mi na tym zalezalo :( moj instynkt maciezynski wariuje i jest coraz wiekszy .
    Zycze Wam pieknych i zdrowych dzidziusiow.


    Kochana moZe to jego taktyka zeby trochę odpuścić na psychice :) wierze ze jednak szybko spełnia sie twoje marzenia <3

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana moZe to jego taktyka zeby trochę odpuścić na psychice :) wierze ze jednak szybko spełnia sie twoje marzenia <3
    Sama nie wiem.Powiedzial ,ze boi sie.Mysli ,ze jak pojawi sie kolejne dziecko.Dojdzie wiecej obowiazkow,wiecej krzykow i klotni dzieci miedzy soba to ja psychicznie nie wytrzymam tego.Powiedzial ,ze obawia sie ,ze moglibysmy sie wtedy rozstac a tego by nie chcial. nie wytlumaczysz. Juz kilka mies temu odposcilismy i liczylismy na los. a teraz toz przy owu on woli sie kochac przerywanym..bo noe chce doposcic do ciazy.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    eh kurcze no niektore to z palca zachodza, a u Nas serduszka na kilka godzin przed owulka i nici....

    Ja milion razy sie zastanawiam jakie to uczucie mieć pod sercem dzidzie. Niektore zachodzą z "jednego plemnika "

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah wierze w Was <3 bedzie dobrze!!


    Flowwer ja tak bardzo marze o ciąż z happy endem ze ie ma godziny zeby kilka razy ta myśl nie zawitał w mojej głowie :/ to przykre dla Nas :(

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri gratuluję! Chyba wymarzony początek roku. Myślę, że jutro zobaczysz już mocniejsza kreseczke.

    Trzymam kciuki za testujące ;)

    f5b59272af.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Channah wierze w Was <3 bedzie dobrze!!


    Flowwer ja tak bardzo marze o ciąż z happy endem ze ie ma godziny zeby kilka razy ta myśl nie zawitał w mojej głowie :/ to przykre dla Nas :(
    Ja mam dokładnie to samo

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Wy mi pomożecie? Czy któraś z Was mogłaby zerknąć na mój wykres? Ten dziwny spadek temperatury mnie niepokoi i ten dodatni test owu po raz drugi. Nie nakręcam się bo co ma być to będzie, ale nie powiem dziwnie to wygląda. I jeszcze jedno pytanko. Bo z tym też jest dość dziwnie, śluz niby rozciągliwy, ale i kleisty. Niby przeźroczysty, ale zdarzają się dziś i białe odbarwienia i nie wiem co wpisać do wykresu.
    23a1ffb6dfad7ef595e95cc500b7be51.png


    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Sama nie wiem.Powiedzial ,ze boi sie.Mysli ,ze jak pojawi sie kolejne dziecko.Dojdzie wiecej obowiazkow,wiecej krzykow i klotni dzieci miedzy soba to ja psychicznie nie wytrzymam tego.Powiedzial ,ze obawia sie ,ze moglibysmy sie wtedy rozstac a tego by nie chcial. nie wytlumaczysz. Juz kilka mies temu odposcilismy i liczylismy na los. a teraz toz przy owu on woli sie kochac przerywanym..bo noe chce doposcic do ciazy.
    Moze przyda sie wam, a bardziej jemu przerwa. Wróćcie do tematu za jakis czas, porozmawiacie. Szczęścia nie buduje sie na cudzym nieszczęściu. W życiu sa rożne trudne sytuacje ale nawet tęczy potrzebny jest deszcz :) głowa do góry :)

    zubii lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ