Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki :-( <3 ale nie poddajemy się! ;-)

Ja.dzis mam wolne tylko Mój Mąż się już właśnie szykuje do pracy :-) cały dzień będę leniuchować :-)

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI (Klinika Gameta)
    18.09.2020- punkcja (15 kummulusow, 6 zaplodnionych)
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja muszę isc do pracy co oznacza płacz w samochodzie przez 8h i dopisanie sie dla czego jestem tak beznadziejna, Żr nie potrafię nawet zajść w ciaze... juz mam dość. Ten rok miał być inny a zaczął sie juz mega Chujowo. Po prostu straciłam nadzieje

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co jest najgorsze??? Ze serio miałam nadzieje Ze sie udało, sutki okropnie bolą, żyły na piersiach wyszły dokładnie tak jak wtedy gdy byłam w ciazy a ta rabana temp nie mogła dać nadzieji :/ No nic pewnie @sie dzis pojawi

• summer86 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, nie jesteś beznadziejna, nie wolno Ci tak myśleć. Jesteś młodziutka, na pewno w końcu Wam się uda. Jesteś pod dobrą opieką. Pamiętaj, że IUI zaleca się 4-6 prób, bardzo rzadko udaje się za pierwszym razem.
    Poza tym spadek jest jednodniowy, może jutro tempka odbije i wcale @ nie przyjdzie.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A wiecie co jest najgorsze??? Ze serio miałam nadzieje Ze sie udało, sutki okropnie bolą, żyły na piersiach wyszły dokładnie tak jak wtedy gdy byłam w ciazy a ta rabana temp nie mogła dać nadzieji :/ No nic pewnie @sie dzis pojawi

Aguś - a może u Ciebie to nie jest spadek na @? Poczekaj jeszcze ze smutaniem :) może to taki kaprys organizmu!

A ja się muszę do swojej ginekolog zapisać na luty. Pal licho z jej paskudną położną! Jakoś nie mam zaufania do innych ginekologów.. A mocno mnie rwie prawy jajnik. Muszę sprawdzić czy cholerna endometrioza się na nim nie rozsiadła :/

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, nie jesteś beznadziejna, nie wolno Ci tak myśleć. Jesteś młodziutka, na pewno w końcu Wam się uda. Jesteś pod dobrą opieką. Pamiętaj, że IUI zaleca się 4-6 prób, bardzo rzadko udaje się za pierwszym razem.
    Poza tym spadek jest jednodniowy, może jutro tempka odbije i wcale @ nie przyjdzie.

Sumer dzieki za dobre słowa ale jakos nie chce mi sie juz w to wszystko wierzyć, ilekroć uwierzę w cokolwiek to przekorny los daje mi kopa w tylek

• UlaFalka Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:41

Endometrioza
    Torbiel czekoladowa na lewym jajniku
    Niska rezerwa jajnikowa (AMH 0,7)

Luty 2020 - 1 IUI nieudane
    Czerwiec 2020 - 2 IUI nieudane
    Lipiec 2020 - 3 IUI nieudane

Wrzesień 2020 - start IVF (ICSI)
    16 września - transfer 2-dniowca
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aguś - a może u Ciebie to nie jest spadek na @? Poczekaj jeszcze ze smutaniem :) może to taki kaprys organizmu!

A ja się muszę do swojej ginekolog zapisać na luty. Pal licho z jej paskudną położną! Jakoś nie mam zaufania do innych ginekologów.. A mocno mnie rwie prawy jajnik. Muszę sprawdzić czy cholerna endometrioza się na nim nie rozsiadła :/

Kochana chciała bym, aż ze smutku mierzyłem teraz temp i jest 36,51... ale nie bede sie tym pocieszać. Myśle ze dzis ta zołza przejdzie

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana chciała bym, aż ze smutku mierzyłem teraz temp i jest 36,51... ale nie bede sie tym pocieszać. Myśle ze dzis ta zołza przejdzie

Aguś kochana, proszę się nie stresować! @ póki co się nie zapowiada i nie ma żadnych jej objawów. na niejednym wykresie dziewczyn, którym się udało widziałam spadki temp, ba nawet sama miałam spadki we wrześniu i nic to nie oznacza. przestałaś brać duphaston i temp może chwilowo wskoczyła na inny tor. trzeba być dobrej myśli kochana <3 tym razem to ja mam ochotę wskoczyć do pendolino! poza tym, jakoś mam wrażenie, że mierzenie temp w buzi jest takie jakieś niemiarodajne. inaczej się termometr ułoży i już inna temp. skarbie wiem, że będzie dobrze :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 07:22

zubii lubi tę wiadomość

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • melonek Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie już po wszystkim, dziś @ przyszła. Jakoś mi smutno.

thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • melonek Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, u Ciebie jeszcze nic nie przesądzone. Trzymam za Ciebie kciuki, nawet jeśli teraz się nie udało to nic, kolejny cykl już na pewno będzie nasz! musi :)

thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za slowa wsparcia, ale ja stracilam serio nadzieje :( moja fasol zgubil do mnie droge

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dzieki za slowa wsparcia, ale ja stracilam serio nadzieje :( moja fasol zgubil do mnie droge

Kochana nie mów takich rzeczy, ja wiem, że się uda <3 nie załamuj się jeszcze dobrze? spadki na prawdę się zdarzają...

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melonek - tule! Aale chwila przerwy i dalej do walki!

Agniechaaa ja juz Ci mowilam - widzialam wykresy ze spadkiem i zielonym kropkiem na tym spadku! Takze do momentu jak nie bedziesz miala @, to masz sie trzymac w kupie! Takze spokojnie kochana - to tylko powrot do pracy Cie tak zastraja.

Damy rade dziewczyny!

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki jestescie kochane!!! Staram sie zrbrac w calosc, trudno co mi pisane to mnie nie minie

• melonek Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha, dzięki :)

Ja może nie mam co się wypowiadać bo jestem jeszcze "swieża" ale no musi nam się wszystkim udać, nie ma innej opcji! Chociaż smutno mi dziś strasznie ;/

thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • zubii Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:

Zobacz na mój wykres co z tego że tempka jest wysoko jak dziś kolejny test negatywny...Tempka nic nie znaczy...

wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii jestem pewna ze u Ciebie bedzie kropek!!!

zubii lubi tę wiadomość

• mycha91 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allleee mi sie nie chce wracac do pracy... jeszcze dzisiaj siedzenie do pozna i rady pedagogiczne - ah.... a obok B. sobie tak slodko pochrapuje, cieplutki i zatopiony we snie, to lozko ma moc przyciagania.
    Juz mnie wkurza ten wykres i to wszystko. Niczego nie mozna wyczytac. Ani to spadek na @, ani wzrost na ciąże. Czekam juz na @, niech przyjdzie i przestanie mnie dreczyc. No i oczywiscie nie mam zadnego prezentu dla B....

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 08:16

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zrób test ciążowy i nie sugeruj się temperaturą.

mycha91, zubii lubią tę wiadomość

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego