X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam dziś badanie progesteronu bo nie wiem czy miałam owulację, śluź i testy LH były pozytywne ale temperatura nie wzrosła. W 21 dniu cyklu progesteron 4.50 ng/ml czyli 14.31 nmol/l. Czy owulacja się odbyła?

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie mi, normalnie czuję się jakbym zaraz miała dostać @. Wprawdzie ból nie jest jakiś straszny, ale tak jakby "czuję" moją macicę. Normalnie płakać mi się zachciało :( Ale z drugiej strony czuję, ze temperatura mi idzie w górę, bo oczy mnie pieką i w nosie mam ciepło (taki mój niestandardowy objaw). :) Ja chyba do 10.01. nie wytrzymam. No nie wytrzymam :)
    Do tego chodzę do WC jak szalona, bo zazwyczaj w pracy to max 2 razy, a dzisiaj już byłam chyba z 4, a gdzie tam do 18:00 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 15:19

    kaha lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś szalejecie dziewczyny!! A ja wkręciłam się w pracę i nie miałam weny zaglądać :p

    Gratuluję wszystkim zaciążonym!! Rośnijcie zdrowo!! :) i mnie też zaraźcie! :)

    Jak wrócę do domu to uzupełnię listę :)

    A miałam się Was zapytać - czy Wy też w trakcie @ macie krew pomieszaną ze śluzem? Bo normalnie jak się podcieram to z takim poślizgiem..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie mi, normalnie czuję się jakbym zaraz miała dostać @. Wprawdzie ból nie jest jakiś straszny, ale tak jakby "czuję" moją macicę. Normalnie płakać mi się zachciało :( Ale z drugiej strony czuję, ze temperatura mi idzie w górę, bo oczy mnie pieką i w nosie mam ciepło (taki mój niestandardowy objaw). :) Ja chyba do 10.01. nie wytrzymam. No nie wytrzymam :)
    Do tego chodzę do WC jak szalona, bo zazwyczaj w pracy to max 2 razy, a dzisiaj już byłam chyba z 4, a gdzie tam do 18:00 :)

    Moze to jakies nietypowe przygotowania do przyjecia fasolki? Na bank bedzie dobrze kochana! Wytrzymasz wytrzymasz z tym testowaniem! Po co sie rozczarowac biela vizira jesli mozesz zobaczyc II kreski?

    Wy mi powiedzcie lepiej czy testowac jutro ta AMLI co kupilam dzis? Jutro jest dzien spodziewanej @. Czy czekac do 5.01 rano?

    Kaczorka ja tak mam w 1 dzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 15:43

    Oluchna lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie mi, normalnie czuję się jakbym zaraz miała dostać @. Wprawdzie ból nie jest jakiś straszny, ale tak jakby "czuję" moją macicę. Normalnie płakać mi się zachciało :( Ale z drugiej strony czuję, ze temperatura mi idzie w górę, bo oczy mnie pieką i w nosie mam ciepło (taki mój niestandardowy objaw). :) Ja chyba do 10.01. nie wytrzymam. No nie wytrzymam :)
    Do tego chodzę do WC jak szalona, bo zazwyczaj w pracy to max 2 razy, a dzisiaj już byłam chyba z 4, a gdzie tam do 18:00 :)
    Nie szalej! Żadnego @ nie będzie! Ja ci powiem wiesz kiedy ostatni raz czułam dokładnie swoją macicę kilka lat temu :P teraz nie mam żadnych z tych objawów które czułam w poprzedniej ciąży z Asia(moją córką) wiedziałam od razu nawet nie wiem z kąd i też czułam macice i mialam tak ze latalam do kibelka i z przerazeniem zagladalam na majtki czy bron Boze @ nie zawitała :) Będzie dobrze zobaczysz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 15:44

    Oluchna lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ale tu dziś szalejecie dziewczyny!! A ja wkręciłam się w pracę i nie miałam weny zaglądać :p

    Gratuluję wszystkim zaciążonym!! Rośnijcie zdrowo!! :) i mnie też zaraźcie! :)

    Jak wrócę do domu to uzupełnię listę :)

    A miałam się Was zapytać - czy Wy też w trakcie @ macie krew pomieszaną ze śluzem? Bo normalnie jak się podcieram to z takim poślizgiem..
    ja tak mam ... myslalam ze to norma :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moge juz podsymowac aktualny cykl...
    ŚWIZDU GWIZDU I 600STÓWEK POSZŁO W PIZDU...

    @ dotarła....
    Nie pocieszajcie, juz się z tym pogodziłam, jest jak jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 15:46

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ale tu dziś szalejecie dziewczyny!! A ja wkręciłam się w pracę i nie miałam weny zaglądać :p

    Gratuluję wszystkim zaciążonym!! Rośnijcie zdrowo!! :) i mnie też zaraźcie! :)

    Jak wrócę do domu to uzupełnię listę :)

    A miałam się Was zapytać - czy Wy też w trakcie @ macie krew pomieszaną ze śluzem? Bo normalnie jak się podcieram to z takim poślizgiem..
    Ja ostatnio miałam tak z poślizgiem. Nawet @ zaczynała mi sie brązowym śluzem. Wiec myśle, że to normalne :)

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A miałam się Was zapytać - czy Wy też w trakcie @ macie krew pomieszaną ze śluzem? Bo normalnie jak się podcieram to z takim poślizgiem..

    Ja w tym cyklu tak mialam, niby okres a trwal jeden dzien i to byl sluz zabarwiony krwia. Az sie zastanawiam co sie dzieje i czekalam nastepnego dnia na rozwoj wydarzen ale sie nie doczekalam.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny moge juz podsymowac aktualny cykl...
    ŚWIZDU GWIZDU I 600STÓWEK POSZŁO W PIZDU...

    @ dotarła....
    Nie pocieszajcie, juz się z tym pogodziłam, jest jak jest

    Aguś nie pocieszam, jestem z Tobą po prostu <3 nie ma słów na pocieszenie... :(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny moge juz podsymowac aktualny cykl...
    ŚWIZDU GWIZDU I 600STÓWEK POSZŁO W PIZDU...

    @ dotarła....
    Nie pocieszajcie, juz się z tym pogodziłam, jest jak jest
    Aga mogę się tylko domyślać jak się czujesz, współczuję i zarazem z okazji Twoich urodzin życzę Tobie z całego serca żeby los się do Ciebie uśmiechnął. Słyszałam żę w ciężkich przypadkach pomaga Nowenna Pompejska, może ten różaniec nie był przypadkiem :-*

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny moge juz podsymowac aktualny cykl...
    ŚWIZDU GWIZDU I 600STÓWEK POSZŁO W PIZDU...

    @ dotarła....
    Nie pocieszajcie, juz się z tym pogodziłam, jest jak jest
    Agunia <3 tyle mogę ci dzisiaj od siebie dać. Jakbyś miała ochotę, to pisz, wyżal się a ja ci zawsze pomogę :) I pamiętaj, jestem twoim rejonem i zaproszenie na kawę jest cały czas aktualne <3

    Dziewczyny, dziękuję za dobre słowa :* <3 na was zawsze mogę liczyć :*
    @ z poślizgiem to u mnie standard. Nawet się ostatnio zaczęłam zastanawiać, czy przypadkiem wtedy mi się dni płodne nie zaczynają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 16:02

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak przynajmniej część też tak ma to ok :p przestaję się tym przejmować :)

    Aguś - tylko nie odpuszczaj!
    Jak odpuścisz to nigdy się nie doczekasz. Trzeba działać :) pisałam wczoraj, że koleżanka z pracy 10 lat się starała o pierwszą córkę. I ma :) nawet dwie :p

    A ja jakaś spokojna się w końcu zrobiłam :) i stwierdziłam, że będzie dobrze. I tak ma zostać :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka no u mnie to nie do konca jest tak fajnie. Lekarz gin zauwazyl w macicy jakis pęcherzyk. I teraz jest pytanie co to za pęcherzyk? Nie dal gwarancji ze to ciaza ale jej tez nie wykluczyl. Czekam ze zrobieniem testu bo sie boje rozczarowania.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Kaczorka no u mnie to nie do konca jest tak fajnie. Lekarz gin zauwazyl w macicy jakis pęcherzyk. I teraz jest pytanie co to za pęcherzyk? Nie dal gwarancji ze to ciaza ale jej tez nie wykluczyl. Czekam ze zrobieniem testu bo sie boje rozczarowania.

    Zrobisz test i wszystko będzie dobrze :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, moniks dziekuje, kilka łez poleciało ale już się ogarniam ;)

    Oluchna mój Ty aniolku jak tylko sniegi zejda to musimy sie spotkac bo teraz na tej slizgawicy staram sie nie ofjezdzaccza dakeko od krakowa :) jestes kochana!!!


    Kaczorka zadzeonilam do M tez mu smutno ale odrazu zapytal kiedy ide di gin, wiec umowilam sie jak zawsse na 3dc ide w czwartek na 19,45 pidejscie do IUI nr 2

    Oluchna, Klaudiia87, suri2016 lubią tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Kaczorka no u mnie to nie do konca jest tak fajnie. Lekarz gin zauwazyl w macicy jakis pęcherzyk. I teraz jest pytanie co to za pęcherzyk? Nie dal gwarancji ze to ciaza ale jej tez nie wykluczyl. Czekam ze zrobieniem testu bo sie boje rozczarowania.
    Za wcześnie moim zdaniem. Gdzieś w 6 tyg lekarz jest w stanie dojrzeć zarodek czy ciałko żółtkowe. Jeśli widzi pęcherzyk to moim zdaniem dobrze.. Zrób test jak kazał, betę 2 x i za tydz na usg.

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego cyklu zmieniam tez miejsce mierzenia temp zobaczymy jak to teraz bedzie

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie momentami ciągnie szyjka macicy.. takie bolesne to jest. I trochę się boję, że mój stan zapalny mógł nie minąć.. jak będę w lutym u ginekologa to muszę poprosić o kolejną cytologię :/

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri, moniks dziekuje, kilka łez poleciało ale już się ogarniam ;)

    Oluchna mój Ty aniolku jak tylko sniegi zejda to musimy sie spotkac bo teraz na tej slizgawicy staram sie nie ofjezdzaccza dakeko od krakowa :) jestes kochana!!!


    Kaczorka zadzeonilam do M tez mu smutno ale odrazu zapytal kiedy ide di gin, wiec umowilam sie jak zawsse na 3dc ide w czwartek na 19,45 pidejscie do IUI nr 2
    <3 Zawsze do usług :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ