X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel wizira i temp. 36.10.
    Takze czekam na @.

    Co oznacza ze nie ma znaczenia czy cycki bola od owulki czy na kilka dni przed @, ani czy boli jaknik czy cala macica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 08:13

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha przykro mi :( nie poddawaj się jednak, @ minie szybko i rozpoczniesz nowe starania. wiem, że to żadne pocieszenie, ale jednak. tulę <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Kobiety melduje posłusznie że temperatura poszła do góry o całe 0,4 :) wieje u mnie tak, że jak pójdę do pracy to, mi głowę chyba urwie.
    OjMaryś <3 dla ciebie. Marribell dla ciebie też <3

    Trzymam kciuki z tego co piszesz obiecująco to wygląda.

    A resztę przytulam :* w końcu i na was przyjdzie pora !

    Co nas nie zabije to nas wzmocni !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna bedzie fasolek i podjade na herbatke bo kawki Ci nie bedzie wolno :p

    Mycha tule <3 walczymy dalej :)

    Suri jak tam dzis???

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Heej :-)

    Suri jestem myślami z Tobą :-) trzymaj się!

    Ja to chyba mam cykl bezowulacyjny :-( wcale ta temp.nie skacze do góry co prawda mierze ja jak mi się zechce ale to nie zmienia faktu, że to takie dolujace :-(
    A dziś rano tak mnie ciągnęło podbrzusze jakieś dobre 20 min - no myślałam że z bolu zejdę

    Karola, dziękuję <3
    wiesz, u Ciebie to wygląda jakby owu miała dopiero być. a nie możesz pójść do ginekologa na monitoring? wtedy wszystko będzie jasne.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:42

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna bedzie fasolek i podjade na herbatke bo kawki Ci nie bedzie wolno :p

    Mycha tule <3 walczymy dalej :)

    Suri jak tam dzis???

    Pisałam Ci kochana wiadomość :) nastrój lepszy, musiałam sobie wszystko ułożyć w głowie i zaopatrzeć się w tonę cierpliwości i pokory. pojadę później na betę, dobrze, że napisałaś o tej diagnostyce, bo akurat jest niedaleko mnie i wyniki do 2 h, także super :) z plusów mam jeszcze taki, że zaoszczędziłam 1000 zł, które bym wydała na HSG ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Trzymam kciuki z tego co piszesz obiecująco to wygląda.

    A resztę przytulam :* w końcu i na was przyjdzie pora !

    Co nas nie zabije to nas wzmocni !

    zubii jak kreska u Ciebie? ciemniejsza? kiedy zrobisz betę?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Pisałam Ci kochana wiadomość :) nastrój lepszy, musiałam sobie wszystko ułożyć w głowie i zaopatrzeć się w tonę cierpliwości i pokory. pojadę później na betę, dobrze, że napisałaś o tej diagnostyce, bo akurat jest niedaleko mnie i wyniki do 2 h, także super :) z plusów mam jeszcze taki, że zaoszczędziłam 1000 zł, które bym wydała na HSG ;)


    Odpisalam Ci kochana <3


    A z innych tematow zallada ktos watek lutowy??

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Keszcze tli sie malutenka nadzieja, jak zawsze do momentu kiedy nie dostane @. Zwlaszcza ze dzis nadal nie boli miesiaczkowo tylko ten cholerny jajnik mnie az pali!
    Az mi zal bo widz ze moj organizm czekal z owulka na mojego meza w tym miesiacu ^^

    Tak sie zastanawialam. Czesto podrozuje miedzy miejscem zamieszkania mojego taty, a swoim. To ok. 120 km. Owulacje mam w miare regularne ( w tym wyjatkowa anomalia) czyli mam rozumiec ze tak krotkie podroze nie wplywaja w zaden sposob na moje cykle?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, przykro mi :(

    A ja dziś byłam na pobraniu krwi, zrobiłam sobie wszystko na tarczyce, bo jakoś czuję, że mogę coś mieć tam nie tak i to może mi blokować zajście w ciąże ;/

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Odpisalam Ci kochana <3


    A z innych tematow zallada ktos watek lutowy??
    Tak, jest juz i trwaja zapisy

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    zubii jak kreska u Ciebie? ciemniejsza? kiedy zrobisz betę?

    Jutro z rana zrobię test na bete w tym tygodniu nie pójdę bo nie mam z kim zostawić dziecka.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Kobiety melduje posłusznie że temperatura poszła do góry o całe 0,4 :) wieje u mnie tak, że jak pójdę do pracy to, mi głowę chyba urwie.
    OjMaryś <3 dla ciebie. Marribell dla ciebie też <3
    Oluchna poszło w góre o 0,04 :P

    Dziewczyny powiem Wam ze u mnie u naewno już była...bo szyjka wysoko, twarda i zamknięta
    śluz lepki i biały
    jak zignoruje temp z 01.01 to nie wyznacza mi owu a jak nie zignoruje to wyznacza na 13 dc i to by się zgadzało :P
    a pozatym temp. po owu utrzymuje się ponad kreską więc chyba jest ok :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Oluchna poszło w góre o 0,04 :P

    Dziewczyny powiem Wam ze u mnie u naewno już była...bo szyjka wysoko, twarda i zamknięta
    śluz lepki i biały
    jak zignoruje temp z 01.01 to nie wyznacza mi owu a jak nie zignoruje to wyznacza na 13 dc i to by się zgadzało :P
    a pozatym temp. po owu utrzymuje się ponad kreską więc chyba jest ok :)

    kotek trzymam kciuki żeby to był ten cykl :) teraz tylko czekać, kiedy testujesz?

    kotek87 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj znowu test sikany, 10-tka i to samo co wczoraj, albo negatyw albo cień cienia pod światło. Na tym etapie to już powinno być widać kreskę normalnie. Wczoraj brzuch bolał jak na @ i plecy nawet, ale wciąż ni widu ni słychu. Szyjka bardzo wysoko, ledwo sięgam, trochę się rozpulchniła. Czekam więc na @ skoro testy nic nie pokazują. Może stres mi ją opóźnia, odnalazłam rodzinę ze strony ojca i w piątek jadę na spotkanie :) Bardzo się stresuję i cieszę. Testów już nie robię. Czekam spokojnie ;) Sikańce odbierają rozum! :)

    bertha lubi tę wiadomość

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    kotek trzymam kciuki żeby to był ten cykl :) teraz tylko czekać, kiedy testujesz?
    myslę że zatestuje 14-15.01
    jeżeli owu była faktycznie 31.12 to będzie już 14 dni po owu
    zobaczę tez jak temp będzie się utrzymywać to zatestuje a jak będzie spadać to wiadomo że nie :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek. Dzięki za poprawę :) jak tak wstaje rano, to nie ogarniam rzeczywistości, więc z matematyka tym bardziej nie jestem w parze. :)
    Dzięki za dobre słowa moje kochane. :* tule was wszystko niezafasolkowane <3
    Dzwoniła właśnie koleżanka z pracy ze nam wodę zakrecili, bo wypaliło coś i zalała cały dół w pracy. Hahaha. No ale my na drugim piętrze więc nie ma co, trzeba iść :)

    kotek87, bertha lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się poważnie nad prolaktyną zastanawiam.. Okres 3 dzień i już koniec praktycznie, cycki cały czas wrażliwe, jak chodzę to wręcz bolą, żyły nie znikają - nawet się pojawiają mocniejsze.
    Tylko jak zwykle pojawia się pytanie - kiedy ją sprawdzać?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jestem tu nowa ale od kilku miesięcy podczytuję ovufr.
    Moja historia pokrótce wygląda tak, że przez 9 lat brałam tabletki anty, po odstawieniu (w sierpniu 2016r.) cykle mam nieregularne od 30 do 36 dni, przy pierwszym pęcherzyk pękł w jajniku przez co troszkę się nacierpiałam. Owulacje wyznaczam tylko mniej więcej - za pomocą kalendarzyka, w poprzednim cyklu próbowałam testów owulacyjnych (wychodziły w 3 światy najpierw pozytywny w dacie kiedy rzeczywiście mniej więcej miała pojawić się owulacja a później pozytywny kilka dni przed okresem) ale w tym grudniowym już tego zaniechałam w zasadzie z braku czasu, praca itp. Zamówiłam je jednak na allegro niedawno z myślą o kolejnym cyklu bo ten mimo, że było przytulanko to bez patrzenia w kalendarz i objawy więc uznałam, że z dzidziusia nici. W związku z tym, że z miesiąca na miesiąc cykl mi się wydłuża, jak przyszły do mnie testy stwierdziłam, że zrobię test owulacyjny przed wczoraj i ku mojemu zaskoczeniu wyszedł pozytywny mimo, że był to 28 dc. Następnego dnia też postanowiłam go wykonać i przez przypadek otworzyłam najpierw ciążowy zamiast owu więc zrobiłam jeden i drugi. Owulacyjny pozytywny, ciążowy z delikatnym cieniem. Oczywiście nie wytrzymałam za długo i po pracy zrobiłam kolejny ciążowy, kreska wyraźniejsza. Dziś z rana (30dc) druga kreska podobna do tej popołudniowej. I mam mętlik w głowie. Naczytałam się wcześniej o tych testach z allegro różnych opinii, w ogóle o samych testach, nawet w zasadzie nie wiem czy te kreski to jakiś zwid ;-) Co o tym myślicie? Na krew nie pójdę do 11.01, nie mogę pójść sama bo mdleję ;p a mężowi jeszcze nic nie mówiłam, nie chcę żeby był rozczarowany a poza tym ma za kilka dni 30te urodziny i mogłabym mu podarować bezcenny prezent :) Co myślicie o tych testach https://zapodaj.net/163a71073c7a6.jpg.html

    j.34bwdqk3op08o95j.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ