X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis termin na okres i okresu nie ma :) jutro do lekarza

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    . Testów już nie robię. Czekam spokojnie ;) Sikańce odbierają rozum! :)

    Tez stwierdzilam ze jak do jutra nie dostane @ to sie nie bawie w osikiwanie sobie rak znowu tylko lece na krew.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Karola, dziękuję <3
    wiesz, u Ciebie to wygląda jakby owu miała dopiero być. a nie możesz pójść do ginekologa na monitoring? wtedy wszystko będzie jasne.

    Idę właśnie dzisiaj na 12:30 - już nie mogę wytrzymać :P

    kotek87, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolka pozytywy jak byk ! :) Gratulacje ! :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha91 ja to nie wiem nawet kiedy mam termin @, cykle trwają od 31 do 36 dni nawet, dzisiaj właśnie 36 dc, ale test negatywny i nie wiadomo co ... nienawidzę takich cykli nieregularnych, raz tak raz srak! Nie wiadomo czy juz pieluchę zakładać czy jeszcze nie trzeba ... to utrudnia życie :) Jakby była ciąża to test już by wyszedł, co? Nawet jak na dzisiaj mam termin @, to już jasna kreska przynajmniej powinna być ... no nic. " Nie frustruj się, nie denerwuj się, tylko spokojnie ! " :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Nowezycie Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki test zrobiony w zasadzie w sylwestra dwie kreski pokazał w poniedziałek robiłam z krwi i wynik pokazał 505. Ostatnia miesiączkę miałam 30.11 kolejna beta jutro i tak sie stresuje że będzie mały przyrost :(

    Karolina90, Kasiulka03 lubią tę wiadomość

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolka15 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Jestem tu nowa ale od kilku miesięcy podczytuję ovufr.
    Moja historia pokrótce wygląda tak, że przez 9 lat brałam tabletki anty, po odstawieniu (w sierpniu 2016r.) cykle mam nieregularne od 30 do 36 dni, przy pierwszym pęcherzyk pękł w jajniku przez co troszkę się nacierpiałam. Owulacje wyznaczam tylko mniej więcej - za pomocą kalendarzyka, w poprzednim cyklu próbowałam testów owulacyjnych (wychodziły w 3 światy najpierw pozytywny w dacie kiedy rzeczywiście mniej więcej miała pojawić się owulacja a później pozytywny kilka dni przed okresem) ale w tym grudniowym już tego zaniechałam w zasadzie z braku czasu, praca itp. Zamówiłam je jednak na allegro niedawno z myślą o kolejnym cyklu bo ten mimo, że było przytulanko to bez patrzenia w kalendarz i objawy więc uznałam, że z dzidziusia nici. W związku z tym, że z miesiąca na miesiąc cykl mi się wydłuża, jak przyszły do mnie testy stwierdziłam, że zrobię test owulacyjny przed wczoraj i ku mojemu zaskoczeniu wyszedł pozytywny mimo, że był to 28 dc. Następnego dnia też postanowiłam go wykonać i przez przypadek otworzyłam najpierw ciążowy zamiast owu więc zrobiłam jeden i drugi. Owulacyjny pozytywny, ciążowy z delikatnym cieniem. Oczywiście nie wytrzymałam za długo i po pracy zrobiłam kolejny ciążowy, kreska wyraźniejsza. Dziś z rana (30dc) druga kreska podobna do tej popołudniowej. I mam mętlik w głowie. Naczytałam się wcześniej o tych testach z allegro różnych opinii, w ogóle o samych testach, nawet w zasadzie nie wiem czy te kreski to jakiś zwid ;-) Co o tym myślicie? Na krew nie pójdę do 11.01, nie mogę pójść sama bo mdleję ;p a mężowi jeszcze nic nie mówiłam, nie chcę żeby był rozczarowany a poza tym ma za kilka dni 30te urodziny i mogłabym mu podarować bezcenny prezent :) Co myślicie o tych testach https://zapodaj.net/163a71073c7a6.jpg.html


    Hej.

    Gratuluję jesteś w ciąży :)

    Ja miałam identyczną sytuację - test owu pozytywny, a na ciążowym bardzo jasna kreska (jeszcze jaśniejsza od Twojej, też testy z allegro). Z każdym dniem kreska wyraźniejsza, aż beta 14dpo 248, a dwa dni później 733 :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Nowezycie Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka jestem tu nowa więc jeszcxe nie potrafię tak ładnie cytować innych odpowiedzi ale powiedz te dni co wyliczalas przy becie to są dni od owulacji prawda?

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie Panie, a która jest dobra w aranżacji wnętrz? :) ma któras jakiś zmysł dekoratorki? :D potrzebuje kila porad nie za miliony monet :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Moje Drogie Panie, a która jest dobra w aranżacji wnętrz? :) ma któras jakiś zmysł dekoratorki? :D potrzebuje kila porad nie za miliony monet :)
    Co tam potrzebujesz? :) Może wspólnymi siłami jakoś coś ogarniemy :)
    Jolka, toż to ciąża! gratulacje :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowezycie wrote:
    Karolka jestem tu nowa więc jeszcxe nie potrafię tak ładnie cytować innych odpowiedzi ale powiedz te dni co wyliczalas przy becie to są dni od owulacji prawda?


    jak chcesz cytować jakąś wypowiedż to w jej prawym górnym roku masz "cytuj" i potem ta wypowiedź wkleja się do Twojej :)

    Tak to były dni po owulacji :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Moje Drogie Panie, a która jest dobra w aranżacji wnętrz? :) ma któras jakiś zmysł dekoratorki? :D potrzebuje kila porad nie za miliony monet :)

    Ja chetnie pomoge tylko najlepiej mi ida nowoczesne surowe wnetrza :D

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Oluchna :)
    jak już kiedyś wspominałam urządzamy nowy domek i mam salon: 3 sciany białe, jedna szara, na scianie szarej jest tv, szafka rtv i barek, w przyszłym roku planujemy dobudowac kominek. po drugiej stronie na białej scianie mam szary narożnik. I jakie dodatki do tego? nie mam jeszcze stolika kawowego, dywnów, mam zasłony ale jakoś mi nie pasują i chce wymienić...tylko jaki kolor?! Ja lubie takie eleagnckie, ale nie przesadzone wnętrza :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Nowezycie Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    jak chcesz cytować jakąś wypowiedż to w jej prawym górnym roku masz "cytuj" i potem ta wypowiedź wkleja się do Twojej :)

    Tak to były dni po owulacji :)

    O super małymi krokami może się tu odnajdę :)
    Powiem wam szczerze że ciężko wogole było mi odczytać wynik bety bo te normy sie na siebie nakładają. Tak samo nie wiem czy te tygodnie na wyniku to laboratorium liczy od poczęcia? Bo wychdzi mi niby początek 5 tyg według wyniku jeśli dobrze odczytuje a tyle właśnie minęło od ostatniego okresu

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja chetnie pomoge tylko najlepiej mi ida nowoczesne surowe wnetrza :D

    to jak u mnie :D

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowezycie wrote:
    O super małymi krokami może się tu odnajdę :)
    Powiem wam szczerze że ciężko wogole było mi odczytać wynik bety bo te normy sie na siebie nakładają. Tak samo nie wiem czy te tygodnie na wyniku to laboratorium liczy od poczęcia? Bo wychdzi mi niby początek 5 tyg według wyniku jeśli dobrze odczytuje a tyle właśnie minęło od ostatniego okresu

    Od terminu ostatniej miesiączki. A że wiesz kiedy miałaś, to już łatwo możesz sprawdzić, czy się mieści w któreś widełki :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Aga, Oluchna :)
    jak już kiedyś wspominałam urządzamy nowy domek i mam salon: 3 sciany białe, jedna szara, na scianie szarej jest tv, szafka rtv i barek, w przyszłym roku planujemy dobudowac kominek. po drugiej stronie na białej scianie mam szary narożnik. I jakie dodatki do tego? nie mam jeszcze stolika kawowego, dywnów, mam zasłony ale jakoś mi nie pasują i chce wymienić...tylko jaki kolor?! Ja lubie takie eleagnckie, ale nie przesadzone wnętrza :)

    Ja mam szaro bialą sypialnue i dodatki mam klasyczne czarne. Wyglada elegacko :)

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Aga, Oluchna :)
    jak już kiedyś wspominałam urządzamy nowy domek i mam salon: 3 sciany białe, jedna szara, na scianie szarej jest tv, szafka rtv i barek, w przyszłym roku planujemy dobudowac kominek. po drugiej stronie na białej scianie mam szary narożnik. I jakie dodatki do tego? nie mam jeszcze stolika kawowego, dywnów, mam zasłony ale jakoś mi nie pasują i chce wymienić...tylko jaki kolor?! Ja lubie takie eleagnckie, ale nie przesadzone wnętrza :)

    Do tych kolorów wszystko pasuje ;) Czerń, biel + musztardowy żółty, albo fuksja, albo turkus, albo ciemny fiolet... Szary + biały jest bazą pod niemal wszystko ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochane jestescie wiecie zw zasnelam jak sie polozylam jeszcze brzuch mnie boli jak nigdy cofa mi sie. odstawiam leki albo przyjdzie @ albo isw szybciej do lekarza bo ostatni raz mialam taka sytuacje to wyladowalam w szpitalu z cala lista schorzeń... bo ja mam tak ze poki nogami ruszam to chodze mimo ze boli

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie dzisiaj korciło, żeby test zrobić, ale kalkulator ciąży czy jak to się tam zwie daje mi dzisiaj tylko 18% na pozytywny test, i jeszcze młody dzisiaj do szkoły poszedł pierwszy dzień po świętach, a że trochę za długo w łóżkach zaległiśmy to nie zdążyłam. Do 8 jeszcze cztery dni, muszę wytrzymać ;-)

    p19ucsqvnm5skatr.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ