X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    A ja mam dzis termin na okres i okresu nie ma :) jutro do lekarza
    Może po prostu zrób bęte?lekarz nie rozpozna tak wczesej ciązy i pewnie zaproponuje Tobie to badanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Aga, Oluchna :)
    jak już kiedyś wspominałam urządzamy nowy domek i mam salon: 3 sciany białe, jedna szara, na scianie szarej jest tv, szafka rtv i barek, w przyszłym roku planujemy dobudowac kominek. po drugiej stronie na białej scianie mam szary narożnik. I jakie dodatki do tego? nie mam jeszcze stolika kawowego, dywnów, mam zasłony ale jakoś mi nie pasują i chce wymienić...tylko jaki kolor?! Ja lubie takie eleagnckie, ale nie przesadzone wnętrza :)
    Biały kamień Polecam. Ociepla wnętrze. A co do dodatków nie lubie ich dużo według mnie jest czysto i schludnie mniej kurzu itp.

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć wczoraj@ ewentualnie jutro. Zobaczymy może uda mi się jutro zrobić badanie krwi beta hcg. :-)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Biały kamień Polecam. Ociepla wnętrze. A co do dodatków nie lubie ich dużo według mnie jest czysto i schludnie mniej kurzu itp.

    Ja mam doslownie 5 dadatkow w tym 1 duza ramke na zdj a w niej czarne biale zdj ze slubu :D

  • Nowezycie Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Od terminu ostatniej miesiączki. A że wiesz kiedy miałaś, to już łatwo możesz sprawdzić, czy się mieści w któreś widełki :)

    To juz sporo wyjaśnia :) w widełki się mieszcze teraz żeby tylko jutro pokazało ten przyrost!!

    Klaudiaa87 wiem co czujesz ja tak wcześniej testowalam ju sporo przed okresem a potem już tylko w dzień spodziewanego okresu :) ale ciężko sie czeka ;(

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Oluchna poszło w góre o 0,04 :P

    Dziewczyny powiem Wam ze u mnie u naewno już była...bo szyjka wysoko, twarda i zamknięta
    śluz lepki i biały
    jak zignoruje temp z 01.01 to nie wyznacza mi owu a jak nie zignoruje to wyznacza na 13 dc i to by się zgadzało :P
    a pozatym temp. po owu utrzymuje się ponad kreską więc chyba jest ok :)
    WYglada na to ze rzeczywiście juz po owu! Teraz odliczanie. Kciuki! :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie same wnętrze i np na kanapę kładę 2-3 kolorowe poduszki. Najczęściej zielone a gdy jest wiosna to w kwiaty itp. Fajnie dopełnia mdłe wnętrze. Możesz też postawić na prostotę i jedynie ożywić wnętrze ciekawym obrazem. Zasłony ew. szare. Ja u siebie mam szary prosty kominek z szarego matowego kamienia, szarą sofę i zasłony- bez firan. Jeśli lubisz dywany to możesz gdzieś jakiś fajny wzór dobrać. Ogólnie nowoczesne wnętrza są banalne..przede wszystkim dla osób, które cenią sobie ład i poczucie symetrii, porządek itp. Ja np lubię oryginalne pamiątki typu ręcznie robione rzeczy, starocie, abstrakcyjne rzeźby czy obrazy. Fajnie mieć coś na co zwrócą uwagę np goście. Dużo fajnych dodatków można zrobić samemu. Ja np maluję obrazy i nie muszę wydawać tony złota za parę kresek na białym tle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 11:24

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Aga, Oluchna :)
    jak już kiedyś wspominałam urządzamy nowy domek i mam salon: 3 sciany białe, jedna szara, na scianie szarej jest tv, szafka rtv i barek, w przyszłym roku planujemy dobudowac kominek. po drugiej stronie na białej scianie mam szary narożnik. I jakie dodatki do tego? nie mam jeszcze stolika kawowego, dywnów, mam zasłony ale jakoś mi nie pasują i chce wymienić...tylko jaki kolor?! Ja lubie takie eleagnckie, ale nie przesadzone wnętrza :)
    Ja mam szaro biały salon ale mam jedna ścianę w kolorze limonki. Wnętrze ociepla ci na pewno drewniane elementy, jakieś ramki. Może np. taki stolik kawowy w kolorze "dąb husky" czyli blat taki niby drewniany, albo drewniany, a nogi np. metalowe w kolorze czarnym, np. takie nogi: http://allegro.pl/stolik-kawowy-loft-industrialny-od-producenta-i5642029077.html

    Nie mam zasłon, tylko szare rolety, ale ostatnio poluję na rzymska roletę z ikei w białym kolorze. :) a na sofę szarą rzucam poduszki w różne wzory, zazwyczaj takie dość kolorowe. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 11:26

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4708 3471

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :) właśnie ja mam na barku 2 ramki: jedna biała druga czarna i nasze czarno białe zdjęcia, ale nad narożnikiem mam ogromną wolną ścianę i nie wiem co tam dać, czy jakieś półeczki czy obraz czy sama nie wiem co :P

    Kurde za godzinę mam tą wizytę standardowo mam stracha, a poza tym tak się wstydzę, bo ja ogólnie chodzę na wosk i muszę najpierw zapuścić włosy i idę tam taka zarośnięta - no wstyd mi jak nie wiem :D :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wykminilam ze jak dostane dzis @ to znowu w srode. Biedne te moje srodowe pierwszaki! ^^ ]:->

    Se zakupilam 10 testow ciazowych kasetowych, czulych (10) na przyszly miesiac ^^ a co ^^ Bede sikac od 10 dnia ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 11:37

    zubii lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dzięki Dziewczyny :) właśnie ja mam na barku 2 ramki: jedna biała druga czarna i nasze czarno białe zdjęcia, ale nad narożnikiem mam ogromną wolną ścianę i nie wiem co tam dać, czy jakieś półeczki czy obraz czy sama nie wiem co :P

    Kurde za godzinę mam tą wizytę standardowo mam stracha, a poza tym tak się wstydzę, bo ja ogólnie chodzę na wosk i muszę najpierw zapuścić włosy i idę tam taka zarośnięta - no wstyd mi jak nie wiem :D :D
    Nad sofą w salonie mamy nasze zdjęcia ze ślubu wszystkich naszych gości z instaxa, literki takie drewniane (co się na stół kładzie) przyklejone i tablicę rejestracyjną z samochodu weselnego :) Ale my mamy duży sentyment do takich pamiątek :)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zawisł obraz namalowany specjalnie dla nas przez naszego kolegę na prezent ślubny. Kolory raczej rdzawe i szare. Przed remontem jesteśmy, mam nadzieję, że pojawi się motywacja do jego zrobienia:)Jeszcze sporo mnie czeka z wybieraniem wszystkiego. Już się doczekać nie mogę.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    U nas zawisł obraz namalowany specjalnie dla nas przez naszego kolegę na prezent ślubny. Kolory raczej rdzawe i szare. Przed remontem jesteśmy, mam nadzieję, że pojawi się motywacja do jego zrobienia:)Jeszcze sporo mnie czeka z wybieraniem wszystkiego. Już się doczekać nie mogę.
    U mnie motywacja do remontu pojawiła się przy myciu okien na wiosnę w 2015 roku. Jak zobaczyłam stare meble w kuchni (jeszcze moich rodziców) i meble w salonie (każdy z innej parafii), to powiedziałam mojemu jeszcze wtedy nie mężowi: "Ja tak mieszkać nie będę. Musimy zrobić remont, bo nie dam rady tu funkcjonować." I tak od słowa do czyny w lipcu byliśmy już po remoncie :D
    Jak babcia przyjechała zobaczyć mieszkanie, to pierwsze co się zapytała: "a gdzie miejsce na łóżeczko i pokój dla dziecka?" Więc się dowiedziała, że miejsce się znajdzie.
    Mamy dwa pokoje, w tym jeden naszą sypialnię dosyć dużą bo ponad 20 m2, i salon z wejściem do kuchni poszerzonym. Więc jak coś to na razie Tic-Tac będzie spał z nami :) O ile raczy się w końcu pojawić :)
    Mieszkałyśmy z siostrą i rodzicami w tym mieszkaniu i każdy miał swoje miejsce, więc ja nie widzę problemu. Inni mają gorzej i nie narzekają, a ta zawsze jakiś problem znajdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 12:13

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    U mnie motywacja do remontu pojawiła się przy myciu okien na wiosnę w 2015 roku. Jak zobaczyłam stare meble w kuchni (jeszcze moich rodziców) i meble w salonie (każdy z innej parafii), to powiedziałam mojemu jeszcze wtedy nie mężowi: "Ja tak mieszkać nie będę. Musimy zrobić remont, bo nie dam rady tu funkcjonować." I tak od słowa do czyny w lipcu byliśmy już po remoncie :D
    Jak babcia przyjechała zobaczyć mieszkanie, to pierwsze co się zapytała: "a gdzie miejsce na łóżeczko i pokój dla dziecka?" Więc się dowiedziała, że miejsce się znajdzie.
    Mamy dwa pokoje, w tym jeden naszą sypialnię dosyć dużą bo ponad 20 m2, i salon z wejściem do kuchni poszerzonym. Więc jak coś to na razie Tic-Tac będzie spał z nami :) O ile raczy się w końcu pojawić :)
    U nas to tak łatwo nie jest. Stare budownictwo się ciężko remontuje. Zrobiliśmy podstawę (wymiana drzwi i okien) żeby dało się mieszkać. Czekamy na MOTYWACJĘ:)

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    U nas to tak łatwo nie jest. Stare budownictwo się ciężko remontuje. Zrobiliśmy podstawę (wymiana drzwi i okien) żeby dało się mieszkać. Czekamy na MOTYWACJĘ:)
    U nas blok taki z lat ja wiem 60tych. Więc jak nam chłopaki podwieszali sufit, to najpierw 10 dziur zrobili i nie mogli trafić dobrze w cegły, bo to tzw. cegła dziurawka, po prostu pusta w środku :) Na dodatek sąsiedzi średnio grzeją, bo nie ma centralnego, w niektórych mieszkaniach są jeszcze piece kaflowe i palą węglem, i wychodził u nas grzyb, bo u nas ciepło, a wszędzie naokoło zimno. My mamy na prąd teraz wszystko i póki co przyjaciel grzyb się nie pojawił i niech tak zostanie.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    U nas blok taki z lat ja wiem 60tych. Więc jak nam chłopaki podwieszali sufit, to najpierw 10 dziur zrobili i nie mogli trafić dobrze w cegły, bo to tzw. cegła dziurawka, po prostu pusta w środku :) Na dodatek sąsiedzi średnio grzeją, bo nie ma centralnego, w niektórych mieszkaniach są jeszcze piece kaflowe i palą węglem, i wychodził u nas grzyb, bo u nas ciepło, a wszędzie naokoło zimno. My mamy na prąd teraz wszystko i póki co przyjaciel grzyb się nie pojawił i niech tak zostanie.
    Jak macie ciepło i nie tworzą się mostki termiczne to powinno być ok. u nas jest masa środka antygrzybowego, w farbach, gruntach i innych. Na szczęście nigdzie nic.
    U nas grzanie to też kaflowy ale z grzałką elektryczną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 12:22

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam i stwierdzam ze tylko ja mam dom urzadzany bez zadnego motywu przewodniego byle jak aby bylo milo i sie mieszkalo tylko moja sypialnia mi sie podoba(ła) do czasu jak mąż nie wniósł tam biurka z komputerem i tv ... mąż chyba mocno przeżywa negatyw siedzi od rana w garazu nawet kawy nie chciał

    Oluchna, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Jak macie ciepło i nie tworzą się mostki termiczne to powinno być ok. u nas jest masa środka antygrzybowego, w farbach, gruntach i innych. Na szczęście nigdzie nic.
    U nas grzanie to też kaflowy ale z grzałką elektryczną.
    Nas też chłopaki zabezpieczyły wszystko :) Więc mam nadzieję, ze nic ni wyjdzie :)
    OjMaryś wrote:
    czytam i stwierdzam ze tylko ja mam dom urzadzany bez zadnego motywu przewodniego byle jak aby bylo milo i sie mieszkalo tylko moja sypialnia mi sie podoba(ła) do czasu jak mąż nie wniósł tam biurka z komputerem i tv ... mąż chyba mocno przeżywa negatyw siedzi od rana w garazu nawet kawy nie chciał
    Ja też mam tak urządzone, żeby mi i małżowi pasowało, a wiem, że wielu osobom się nie podoba, bo ne jest tak jak w katalogu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 12:54

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4708 3471

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku wyobraźcie sobie, że mój lekarz ma 20 minut opóźnienia i czekam tu jak głupek :-P a jestem w czasie pracy :-D dobrze, że mam wyrozumiała szefowa :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam remont w kwietniu 2014 skończyliśmy dopiero w sierpniu 2014 ale trzeba było zrobić ściany, podłogi, wymienić okna, wymienić cała łazienkę oraz kuchnie a mieszkanie też z lat 60 - tych. Zaraz po zakończeniu remontu dowiedziałam się że jestem w ciąży w maju skończy 3 lata. Na szczęście mieszkanie mam tak urządzone jak chciałam.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ