Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowy klub AA - vol. 2 ♥️
Odpowiedz

Styczniowy klub AA - vol. 2 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska, no to teraz czekamy, może zaczniesz luty dobrymi wiadomościami. 😊

    miska122 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Lukrecja1208 Ekspertka
    Postów: 215 223

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina, ekstra że wszystko idzie w dobrą stronę! 😘 Jak się czujesz, ustały Ci mdłości?

    Starania od października 2020
    Maj 2021: Puste jajo 💔
    IVF 2023: Brak zarodków 😭
    21.10.2023⏸ Naturalna niespodzianka 😮
    Beta 289/761/ 1611, wizyta ➡️ widać pęcherzyk 😊
    7.11 Mamy 4mm dzidzi z bijącym serduszkiem ❤😍
    29.11 9t2d ➡️Serduszko przestało bić w 6tyg 😭💔
    👼 Chłopczyk, trisomia 13 😪
  • niezapominajka_30 Ekspertka
    Postów: 250 200

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina super wiadomość😊 już trzymam kciuki za piękne jajeczka ✊

    Karola :) lubi tę wiadomość

    31 lat
    08.2018 - starania o pierwszy cud
    10.2021 - synek (ivf) <3
    05.2022 - poronienie
    09.2022 - starania o drugi cud

    20.05.2023 - II ♥️ (bhcg 72)
    09.06.2023 - CRL 7,7mm bijące ♥️
    01.09.2023 - 250g zdrowej dziewczynki 💗
    29.09.2023 - 465g gwiazdeczki ⭐
    27.10.2023 - 940g słodkości 💜
    24.11.2023 - 1490g cukiereczka🍬
    22.12.2023 - 2100g wiercipietki
    12.01.2024 - 3070g cudu 😍
    i dalej czekamy...

    age.png

    preg.png
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina świetne wieści!
    A mówił lekarz ilu pęcherzyków możecie się spodziewać?:)

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina jak już się tu pojawiłaś to gratulacje 🎊 ogromnie się cieszę że kropek pięknie rośnie 🍀

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2309 wrote:
    Paulina jak już się tu pojawiłaś to gratulacje 🎊 ogromnie się cieszę że kropek pięknie rośnie 🍀

    Dziękuję:)

    W sumie to tak głupio nawet byłoby nie wbić na wątek do Księgowej😉

    Zielone.Słońce lubi tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1106 wrote:
    Dziękuję:)

    W sumie to tak głupio nawet byłoby nie wbić na wątek do Księgowej😉

    Ja myślę! 😍

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te mdłości były na początku stymulacji, potem się wyciszyły, teraz wróciły z potrójna siła 🤢

    nie liczyliśmy pęcherzyków. choć mi potwornie trudno, to mu ufam, mam nadzieję, że wie, co robi 🥹

    przede mną najgorszy czas, byle to przetrwać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 15:03

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina, a moze te mdłości to stres?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Celina, a moze te mdłości to stres?

    na pewno trochę też, nie mam tu wątpliwości. po ovitrelle też reagowałam mdłościami, więc wszystko razem tworzy dość ciężki czas 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 15:32

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina, powodzenia! 😍

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do życzeń powodzenia! :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina również sie przyłączam powodzenia 🍀

  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 3071 3554

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina! 🍀

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina ✊🏻✊🏻 za Twoje jajeczka

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina, polecam dzis jogę i jakis film - zrelaksuj sie. 😊

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Celina, polecam dzis jogę i jakis film - zrelaksuj sie. 😊

    jestem jednym wielkim snem, za chwilę idę spać 🙈

    Księgowa, Simons_cat lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Niezapominajka95 Ekspertka
    Postów: 136 231

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina trzymam kciuki🍀

    👩‍💼 28 lat:
    - Hashimoto ( Euthyrox 25)
    - Choroba Von Willenbranda ( brak stałych leków)
    - LH-3,94
    -FSH- 4,77
    -PROLAKTYNA - 23, 98

    🧔34 lata
    - zdrowy
    - bardzo aktywny

    6 cykli z CLO i Duphastonem nieudanych

    7cs (CZERWIEC) - przerwa w stymulacji ---> zmiana lekarza ---> ostra infekcja, wdrożenie leków przerwa do lipca

    8cs (LIPIEC) - wyleczona infekcja-nowe suplementy- brak stymulacji ze względu na brak możliwości monitoringu ( urlop lekarza)- własna owulacja

    9cs (SIERPIEŃ) - brak stymulacji ze względu na brak dostępnego leku - monitoring 1.08 - cykl bezowulacyjny
    23.08 - wypadek rowerowy
    4.09- II
    11.09- pierwsze USG - 2 mm pęcherzyk ciążowy w macicy
    12.09- beta 1819
    14.09- beta 3460 - wzrost o 90,2%
    02.10 - kolejna wizyta
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    jestem jednym wielkim snem, za chwilę idę spać 🙈

    Sen jest dobry na wszystko!

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2890 2276

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina! 🍀✊

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ