Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Mada92 Ekspertka

Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Mada92 TSH masz w normie a w ciąży nie powinno przekroczyć 2,5. A takie najbardziej idealne w ciąży to 1-1,5

Starając się też powinno być koło 2?

Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • bertha Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Starając się też powinno być koło 2?
    W trakcie starań tez 1-1,5 jest idealnie.

Bella1412 lubi tę wiadomość

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • suri2016 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w weekendy jest zdecydowanie najmniej nadrabiania postów, frekwencja niższa niż w tygodniu;)
    ja z niecierpliwością ale i że strachem oczekuję kolejnych dni. strasznie boję się kolejnego rozczarowania, a z drugiej strony wiem, że szanse na ciazę w tym cyklu są marne. dobra, zbieram się do kupy i nie będę Wam tu jeczeć, w końcu taka mądra wcześniej byłam..
    czekam z niecierpliwością na wyniki kolejnych jutrzejszych testów, mam nadzieję, że pojawia się jakieś pozytywy;)

bertha lubi tę wiadomość

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    w weekendy jest zdecydowanie najmniej nadrabiania postów, frekwencja niższa niż w tygodniu;)
    ja z niecierpliwością ale i że strachem oczekuję kolejnych dni. strasznie boję się kolejnego rozczarowania, a z drugiej strony wiem, że szanse na ciazę w tym cyklu są marne. dobra, zbieram się do kupy i nie będę Wam tu jeczeć, w końcu taka mądra wcześniej byłam..
    czekam z niecierpliwością na wyniki kolejnych jutrzejszych testów, mam nadzieję, że pojawia się jakieś pozytywy;)

Mam to samo.... najchętniej bym zrobiła test, teraz zaraz, albo modlę się żeby nadszedł już wtorek... a z drugiej strony boję się rozczarowania...

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziecZyny po pierwsze jakie rozczarowanie jak ja wiem, ze Wam sie udało :) :)

Ja tez sie boje i juz czekam na temp o 4rano z radością i strachem... ale wiem, ze nawet jak sie nie uda to i tak to przeżyje, przepłucze cały dzien i zbiorę sie na nowo do kupy walcząc o kolejny cykl

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    DziecZyny po pierwsze jakie rozczarowanie jak ja wiem, ze Wam sie udało :) :)

Ja tez sie boje i juz czekam na temp o 4rano z radością i strachem... ale wiem, ze nawet jak sie nie uda to i tak to przeżyje, przepłucze cały dzien i zbiorę sie na nowo do kupy walcząc o kolejny cykl

Ja coś czuję, że mi może być ciężko się raz dwa zebrać do kupy...czeka mnie wtedy kolejna misja w grudniu w postaci histeroskopii i badań, które powinnam zrobić przed zabiegiem. Powiem Wam, że nie chce mi się już tego wszystkiego. Chciałabym po prostu, normalnie zajść w ciążę, a nie cały czas z czymś walczyć...a to hormony nie takie, a to polip, ciąża pozamaciczna, drożność jajowodów... masakra.. no ale nic, wiem przynajmniej, że jak będę w ciąży to na prawdę ją docenię:)

Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi Aga o Ciebie to ja nie mam jakoś wątpliwości:) wiem, że temperatura będzie jutro wysoko i @ nie przyjdzie!
    Jesteś już po terminie @, ja bym jutro zatestowała:)

Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja coś czuję, że mi może być ciężko się raz dwa zebrać do kupy...czeka mnie wtedy kolejna misja w grudniu w postaci histeroskopii i badań, które powinnam zrobić przed zabiegiem. Powiem Wam, że nie chce mi się już tego wszystkiego. Chciałabym po prostu, normalnie zajść w ciążę, a nie cały czas z czymś walczyć...a to hormony nie takie, a to polip, ciąża pozamaciczna, drożność jajowodów... masakra.. no ale nic, wiem przynajmniej, że jak będę w ciąży to na prawdę ją docenię:)

Znam to co cykl to walczę z wiatrakami. Ale i to ważne ale docenimy dzidzie 100000000x bardziej niż inni i bede miała dowód na cud mój własny mały cud :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A jeśli chodzi Aga o Ciebie to ja nie mam jakoś wątpliwości:) wiem, że temperatura będzie jutro wysoko i @ nie przyjdzie!
    Jesteś już po terminie @, ja bym jutro zatestowała:)

Nie mam testu wiec po problemie z testowaniem :D hihihi jutro kupie chyba ze temp spadnie

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie mam testu wiec po problemie z testowaniem :D hihihi jutro kupie chyba ze temp spadnie

Co jak co, ale napięcie potrafisz budować:)

Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Co jak co, ale napięcie potrafisz budować:)

A jaka wytrwala!

Ja widze u siebie i objawy @ i ciazy, walcze ze sobą zeby nie dac sie zdolowac.

B. mi odmawua serduszkowania, bo mowi ze to mi zawsze @ wywoluje....

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi staram sie dziewczyny być uparta i konsekwentna :)

<3 <3 <3 <3

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    A jaka wytrwala!

Ja widze u siebie i objawy @ i ciazy, walcze ze sobą zeby nie dac sie zdolowac.

B. mi odmawua serduszkowania, bo mowi ze to mi zawsze @ wywoluje....

Mycha u Ciebie również będzie zielony finał, wykres wygląda super!;) jutro testujesz?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 20:54

Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, Suri, Mycha trzyma za Was mocno kciuki :-P
    Powiem Wam ze to Wasze testowanie jest bardziej interesujące niż dobry film sensacyjny:-D takie emocjonujące. Ja się swoim tak nie emocjonuje, hehe (bo w sumie to nie ma czym :-D )
    Życzę Wam happy end'ow <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 21:05

kaha, suri2016, Flowwer lubią tę wiadomość

relgpx9idcwsnjby.png

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • Kaan Przyjaciółka

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri i Mycha mam to samo z jednej strony chce juz 10.12 a z drugiej strony jak ten dzień nadejdzie to będę się bała zrobić test. U mnie temp spada.zobaczymy jak jutro ale tak bardzo się boję że znowu nici. Ja wiem ze to dopiero 2 cs ale mam wrażenie że wszystko w życiu muszę wychodzić. Nie mam nic od razu i boję się ze w tej kwestii t3z tak będzie. A ja nie wiem czy dam radę tym razem :(

mycha91 lubi tę wiadomość

Kaan
  • Mada92 Ekspertka

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!
    Ja mam nadzieję, że lekarz da mi jutro jakieś leki i wszystko będzie tak jak należy. Ale czy uda się jeszcze w tym cyklu? Owulacja przewidziana za jakiś tydzień, więc chyba małe szanse :-(

Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Agniechaaa, Suri, Mycha trzyma za Was mocno kciuki :-P
    Powiem Wam ze to Wasze testowanie jest bardziej interesujące niż dobry film sensacyjny:-D takie emocjonujące. Ja się swoim tak nie emocjonuje, hehe (bo w sumie to nie ma czym :-D )
    Życzę Wam happy end'ow <3

Hahahahaha zajeviscie powiedziane :D

• Oluchna Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie mi ręce, bo jutro mam ochotę testować. No ale znając mnie pójdę grzecznie rano siku i zapomnę :)

bertha lubi tę wiadomość

5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mycha u Ciebie również będzie zielony finał, wykres wygląda super!;) jutro testujesz?

Nieee! Jutro biegne rano siku czym predzej nawet nie zachaczajac wzrokiem o kompde w sypialni (trzymam tam testy).
    Testuje we wtorek, albo jesli wytrzymam to w środę. Bo wtedy mam na 11 do roboty i zdazylabym moze jeszcze na bete podskoczyc. A popoludniu do gina.

Dziewczyny czy jak mialam owulke z lewego jajka,a boli mnie prawe to moge zalozyc ze z zielonego finiszu nici i organizm przygotowuje sie do kolejnej owulki? Czy to tak nie dziala?

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
  • bertha Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie mi ręce, bo jutro mam ochotę testować. No ale znając mnie pójdę grzecznie rano siku i zapomnę :)
    Testuj!!! Brakuje tu emocji, wszystkie takie twarde sztuki :):)

kaha lubi tę wiadomość

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego