X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Mada92 TSH masz w normie a w ciąży nie powinno przekroczyć 2,5. A takie najbardziej idealne w ciąży to 1-1,5

    Starając się też powinno być koło 2?

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Starając się też powinno być koło 2?
    W trakcie starań tez 1-1,5 jest idealnie.

    Bella1412 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w weekendy jest zdecydowanie najmniej nadrabiania postów, frekwencja niższa niż w tygodniu;)
    ja z niecierpliwością ale i że strachem oczekuję kolejnych dni. strasznie boję się kolejnego rozczarowania, a z drugiej strony wiem, że szanse na ciazę w tym cyklu są marne. dobra, zbieram się do kupy i nie będę Wam tu jeczeć, w końcu taka mądra wcześniej byłam..
    czekam z niecierpliwością na wyniki kolejnych jutrzejszych testów, mam nadzieję, że pojawia się jakieś pozytywy;)

    bertha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    w weekendy jest zdecydowanie najmniej nadrabiania postów, frekwencja niższa niż w tygodniu;)
    ja z niecierpliwością ale i że strachem oczekuję kolejnych dni. strasznie boję się kolejnego rozczarowania, a z drugiej strony wiem, że szanse na ciazę w tym cyklu są marne. dobra, zbieram się do kupy i nie będę Wam tu jeczeć, w końcu taka mądra wcześniej byłam..
    czekam z niecierpliwością na wyniki kolejnych jutrzejszych testów, mam nadzieję, że pojawia się jakieś pozytywy;)

    Mam to samo.... najchętniej bym zrobiła test, teraz zaraz, albo modlę się żeby nadszedł już wtorek... a z drugiej strony boję się rozczarowania...

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziecZyny po pierwsze jakie rozczarowanie jak ja wiem, ze Wam sie udało :) :)

    Ja tez sie boje i juz czekam na temp o 4rano z radością i strachem... ale wiem, ze nawet jak sie nie uda to i tak to przeżyje, przepłucze cały dzien i zbiorę sie na nowo do kupy walcząc o kolejny cykl

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    DziecZyny po pierwsze jakie rozczarowanie jak ja wiem, ze Wam sie udało :) :)

    Ja tez sie boje i juz czekam na temp o 4rano z radością i strachem... ale wiem, ze nawet jak sie nie uda to i tak to przeżyje, przepłucze cały dzien i zbiorę sie na nowo do kupy walcząc o kolejny cykl

    Ja coś czuję, że mi może być ciężko się raz dwa zebrać do kupy...czeka mnie wtedy kolejna misja w grudniu w postaci histeroskopii i badań, które powinnam zrobić przed zabiegiem. Powiem Wam, że nie chce mi się już tego wszystkiego. Chciałabym po prostu, normalnie zajść w ciążę, a nie cały czas z czymś walczyć...a to hormony nie takie, a to polip, ciąża pozamaciczna, drożność jajowodów... masakra.. no ale nic, wiem przynajmniej, że jak będę w ciąży to na prawdę ją docenię:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi Aga o Ciebie to ja nie mam jakoś wątpliwości:) wiem, że temperatura będzie jutro wysoko i @ nie przyjdzie!
    Jesteś już po terminie @, ja bym jutro zatestowała:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja coś czuję, że mi może być ciężko się raz dwa zebrać do kupy...czeka mnie wtedy kolejna misja w grudniu w postaci histeroskopii i badań, które powinnam zrobić przed zabiegiem. Powiem Wam, że nie chce mi się już tego wszystkiego. Chciałabym po prostu, normalnie zajść w ciążę, a nie cały czas z czymś walczyć...a to hormony nie takie, a to polip, ciąża pozamaciczna, drożność jajowodów... masakra.. no ale nic, wiem przynajmniej, że jak będę w ciąży to na prawdę ją docenię:)



    Znam to co cykl to walczę z wiatrakami. Ale i to ważne ale docenimy dzidzie 100000000x bardziej niż inni i bede miała dowód na cud mój własny mały cud :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A jeśli chodzi Aga o Ciebie to ja nie mam jakoś wątpliwości:) wiem, że temperatura będzie jutro wysoko i @ nie przyjdzie!
    Jesteś już po terminie @, ja bym jutro zatestowała:)


    Nie mam testu wiec po problemie z testowaniem :D hihihi jutro kupie chyba ze temp spadnie

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie mam testu wiec po problemie z testowaniem :D hihihi jutro kupie chyba ze temp spadnie

    Co jak co, ale napięcie potrafisz budować:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Co jak co, ale napięcie potrafisz budować:)

    A jaka wytrwala!

    Ja widze u siebie i objawy @ i ciazy, walcze ze sobą zeby nie dac sie zdolowac.

    B. mi odmawua serduszkowania, bo mowi ze to mi zawsze @ wywoluje....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi staram sie dziewczyny być uparta i konsekwentna :)

    <3 <3 <3 <3

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    A jaka wytrwala!

    Ja widze u siebie i objawy @ i ciazy, walcze ze sobą zeby nie dac sie zdolowac.

    B. mi odmawua serduszkowania, bo mowi ze to mi zawsze @ wywoluje....

    Mycha u Ciebie również będzie zielony finał, wykres wygląda super!;) jutro testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 20:54

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, Suri, Mycha trzyma za Was mocno kciuki :-P
    Powiem Wam ze to Wasze testowanie jest bardziej interesujące niż dobry film sensacyjny:-D takie emocjonujące. Ja się swoim tak nie emocjonuje, hehe (bo w sumie to nie ma czym :-D )
    Życzę Wam happy end'ow <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 21:05

    kaha, suri2016, Flowwer lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri i Mycha mam to samo z jednej strony chce juz 10.12 a z drugiej strony jak ten dzień nadejdzie to będę się bała zrobić test. U mnie temp spada.zobaczymy jak jutro ale tak bardzo się boję że znowu nici. Ja wiem ze to dopiero 2 cs ale mam wrażenie że wszystko w życiu muszę wychodzić. Nie mam nic od razu i boję się ze w tej kwestii t3z tak będzie. A ja nie wiem czy dam radę tym razem :(

    mycha91 lubi tę wiadomość

    Kaan
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!
    Ja mam nadzieję, że lekarz da mi jutro jakieś leki i wszystko będzie tak jak należy. Ale czy uda się jeszcze w tym cyklu? Owulacja przewidziana za jakiś tydzień, więc chyba małe szanse :-(

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Agniechaaa, Suri, Mycha trzyma za Was mocno kciuki :-P
    Powiem Wam ze to Wasze testowanie jest bardziej interesujące niż dobry film sensacyjny:-D takie emocjonujące. Ja się swoim tak nie emocjonuje, hehe (bo w sumie to nie ma czym :-D )
    Życzę Wam happy end'ow <3


    Hahahahaha zajeviscie powiedziane :D

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie mi ręce, bo jutro mam ochotę testować. No ale znając mnie pójdę grzecznie rano siku i zapomnę :)

    bertha lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mycha u Ciebie również będzie zielony finał, wykres wygląda super!;) jutro testujesz?

    Nieee! Jutro biegne rano siku czym predzej nawet nie zachaczajac wzrokiem o kompde w sypialni (trzymam tam testy).
    Testuje we wtorek, albo jesli wytrzymam to w środę. Bo wtedy mam na 11 do roboty i zdazylabym moze jeszcze na bete podskoczyc. A popoludniu do gina.

    Dziewczyny czy jak mialam owulke z lewego jajka,a boli mnie prawe to moge zalozyc ze z zielonego finiszu nici i organizm przygotowuje sie do kolejnej owulki? Czy to tak nie dziala?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie mi ręce, bo jutro mam ochotę testować. No ale znając mnie pójdę grzecznie rano siku i zapomnę :)
    Testuj!!! Brakuje tu emocji, wszystkie takie twarde sztuki :):)

    kaha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ