X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Kochanaaaa gratuluję i trzymam kciuki :) Będzie dobrze :) Będzie świąteczny syndrom odstawienia alkoholowego po tych naszych staraniach :D


    Daj Boże :p wsumie pecherzyki mnie martwią, że takie malutkie. Chociaż lekarz sie cieszył i mówił, ze jest ok. No nic muszę czekać nic więcej nie wymyślę :p

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja rownież bede testować w grudniu, zaczełam dziś nowy, 10 cykl starań :)

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Dawno mnie nie było - jakoś postanowiłam spasować od myślenia, nakręcania się i świrowania. Wzięłam się za ćwiczenia i codziennie, naprzemiennie, mam albo basen albo siłownię. Pomogło mi to zrelaksować się i mieć inne sprawy na głowie ;-)
    Wczoraj byłam u gina na monitoringu - jeden 23 mm, drugi 21 mm, dziś test owulacyjny pozytywny, więc wiecie, napięcie rośnie ;-)

    Pozdrawiam Was serdecznie! <3

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Agniecha super:) to pije dalej:) nie martw się ja jak byłam na monitoringu to mnie lekarz nastraszył że nie ma szans na owu bo za małe pęcherzyki nie ma dominującego itp itp okazało się za tydzień że jest po owulacji, jest ciałko żółte (owulka była 3 dni po pierwszym monit) tylko nie wiem ile miały te pęcherzyki. Trzymam kciuki:) ja idę dopiero do gina 6.12 po bromek bo mi się kończy, data ciulowa bo 12.12 mam mieć @ więc i tak nic nie zobaczy, ale w sumie chyba zobaczy czy owulka była?i jakie endo ew.?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha super ze picie wina tak skutkowało. Mamy powód by pić dalej. Eksploatować mężów będziemy w tym samym czasie. Ja trochę wcześniej zacznę bo chyba już koło piątku. Niech wie chłopak, że ma obowiązki :) zobaczę tylko do którego dnia bo to zależy jak mi test wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 14:56

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Agniecha super ze picie wina tak skutkowało. Mamy powód by pić dalej. Eksploatować mężów będziemy w tym samym czasie. Ja trochę wcześniej zacznę bo chyba już koło piątku. Niech wie chłopak, że ma obowiązki :) zobaczę tylko do którego dnia bo to zależy jak mi test wyjdzie.


    Ja mojego tez juz w sobotę wykorzystam :) w niedziele rano mam podać pregnyl wiec niech żołnierze juz sobie czekają :)

    A może by... lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I fakt. Jajo jak prawdziwa kobieta... czekać nie będzie :D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - ja też i w piątek i w sobote :) Weekend starań :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    I fakt. Jajo jak prawdziwa kobieta... czekać nie będzie :D
    Dokładnie :D w tym cyklu bede go wykorzystywać 2x dziennie minimum od sb do sr :D bedzie miał mnie dość ! A co mi tam ostatni miesiąc przed lUl to możemy szaleć :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczyny melduje testowanie na 10go. Grudzien będzie nasz:)
    Ja tak samo będę testować jak będzie owulka ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dokładnie :D w tym cyklu bede go wykorzystywać 2x dziennie minimum od sb do sr :D bedzie miał mnie dość ! A co mi tam ostatni miesiąc przed lUl to możemy szaleć :D

    To brzmi wszystko jak miesiąc rozpusty wino kobiety iiiii no śpiew :D

    Ja rano po kawie i wieczorem przed snem. Jak już się sprawdzą panowie to potem będą odpoczywać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 17:16

    Oluchna lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :p ja mojego bede musiała budzić po mierzeniu rannej temp bo o 6 wstaje do pracu :D oj bedzie chodził zmęczony ale ile lżejszy Hahahahaha :D dobrze ze robimy to z uśmiechem na ustach


    MusZe Wam powiedzieć najlepszym tekst mojego M po tym jak mu oznajmiłam ze w grudniu jak cos to robimy inseminacje! Cytuje: "nieważne jak byle by moje było" :D typowy mężczyzna

    Ewcia88, Oluchna lubią tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D:D instynkty pierwotne :D! My całe szczęście mamy cały weekend dla nas więc relaks na całego i spanie do oporu:) dawno nie było okazji wypocząć

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, super wieści od gina :) Pęcherzyki urosną, nic się nie martw!

    W ogóle tak patrzę jak nas tu przybywa z dnia na dzień, i wcale się nie cieszę :( Liczyłam, że większość zakończy na wątku listopadowym.. Wiadomo - "w kupie raźniej", ale takiej kupy jak ta nasza mimo wszystko nikomu nie życzę.. no ale dajemy razem do przodu, walczymy! :)

    Kurczę, nie wiem czy dziś zrobić test owu. One się u mnie zawsze sprawdzają - no i jeśli by wyszedł dziś pozytyw to się załamię, bo w piątek będzie już po wszystkim, bez szans w tym cyklu, a dopiero w piątek w nocy wróci mąż.. No ale z drugiej strony - chyba wolę wiedzieć, i nie nastawiać się na piątek, jeśli okaże się, że owulka będzie powiedzmy jutro.

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza "kupa" mam nadzieje nie pojawi sie juz w wątku styczniowym ;D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to super wieści, gratuluję! Endo dobre, a o pęcherzyki nie ma co się martwić. Jak zaszłam we wrześniu w ciążę to w środę byłam na monitoringu, ginekolog powiedziała, że do owulacji jeszcze daleko po pecherzyki malutkie, pamiętam, że największy miał 11, a jak byłam w poniedziałek rano to już było po owulce. Także spokojnie, zaopatrz się w wino na najbliższe dni i działaj:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi no to jedziemy na tym samym wózku:) U nas ogólnie to 4cs, ale pierwszy po laparoskopii, a u Ciebie to 6 po laparoskopii czy ogółem? Jak wyglądają u Ciebie owulacje? Naprzemiennie z lewego i prawego jajnika czy różnie?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak. Również liczę na to że ewentualnie nasza kupa będzie już tylko w wątku sierpniowym na termin porodu

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam z winkiem :) tylko do domu wrócę i otwieram butelkę :D

    Ewcia88, suri2016, Oluchna lubią tę wiadomość

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 16 listopada 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza "kupa" w styczniu założy swój wątek na BellyBestFriend :)
    Będziemy w styczniu narzekać, że nas M denerwują, że zapach kawy przeszkadza, a na pomidory to patrzeć nie możemy... i że z chęcią to byśmy nawet wina się napiły, ale nie ma jak :) ZOBACZYCIE! amen!

    Oluchna, A może by..., labamba lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ