X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakariki wrote:
    Nadia83 chyba zimne piwko też nie szkodzi w końcu to głównie chodzi o alkohol który dobroczynnie wpływa na krążenie :)

    W sumie dziewczyny tak jakoś kojarzy mi się, że my to taką trochę homeopatię z tym winkiem uskuteczniamy. W kocu alkohol w dużych ilościach szkodliwy a w małych jak widać zbawienny i to w takich problemach :)
    Mam nadzieję, ale co do jego dobroczynności to mam wątpliwości ;-)
    Tyle lat prób i efektów brak

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trzeba go zacząć traktować poważnie (wino) :) i zadziała jak placebo. :D
    Co do termometru, to mam taki z dwoma miejscami po przecinku, ale jakiej firmy, to nie wiem, bo opakowanie wyrzuciłam. Nie kupowałam jakiegoś specjalnego, bo wyhaczyłam go w Rossmannie. Na razie działa :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kończę gotować obiad a obok lampka wina :D ja tak w to winko wierze ze jak jutro endo nie bedzie miało 8mm to bede w szoku ;D hihihi
    Efekt placebo musi zadziałać

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od jutra zaczynam mierzyc nowym termometrem, dzisiaj odebrałam;) u mnie początek cyklu dopiero, więc zignoruję poprzednie dwa pomiary. nie wiem czy to nie za wcześnie, ale zaczynam już czuć lewy jajnik(niestety ten bez jajowodu), więc chyba w tym cyklu marne szanse, ale nie poddaję się, różne cuda się zdarzają;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja kończę gotować obiad a obok lampka wina :D ja tak w to winko wierze ze jak jutro endo nie bedzie miało 8mm to bede w szoku ;D hihihi
    Efekt placebo musi zadziałać

    Agnieszka, winko przewija się w większości Twoich postów, więc byłabym zdziwiona gdyby nie podziałało, haha;) będzie dobrze zobaczysz!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa dawaj jutro zanc co z tym endo...az sama jestem ciekawa tego wyniku :)

    Ja mam w domu microlife, jak go uzywalam, to byl ok...teraz nie mierze temp, bo mi sie zwyczajnie nie chce:p

    A winko czerwone wytrawne kiedyś prawie tylko z lidla...teraz ze sklepu z owadem jak to ladnie ktos ujal ;-) ale to tylko i wylacznie ze wzgledow logistycznych. i tu i tu sa i tanie i dobre ;-)

    Inaczej zbankrutowalybysmy biorac pod uwage ilosc wypitych win i zakupionych testow ciazowych :p


    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aż dzisiaj sobie też kupiłam winko wytrawne w lidlu i teścik owulacyjny wyszedł pozytywny wiec w ogóle bardzo dobry humorek mi dopisuje, ja poczułam sie jak w święta jak tylko zjadłam pierwsza mandarynkę :D teeen zapach to jest to:D a do tego dzisiaj postanowiliśmy sobie z mężem na małą rozpustę i w piekarniku piecze sie pyszne ciasto marchewkowe z migdałami (musiałam je jakoś przemycić xD) żurawiną suszoną i orzechami:D Dziewczyny musi nam się udać przecież to święta nie !! :D

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuunia wrote:
    Ja aż dzisiaj sobie też kupiłam winko wytrawne w lidlu i teścik owulacyjny
    haha jak doczytalam do tego momentu zrozumialam,ze w lidlu zaczeli sprzedawac testy owulacyjne :D i pomyslalm, ze w sumie super, ida z duchem czasu, ciekawe czy pomysleli o ciazowych:p

    Szyszuunia lubi tę wiadomość

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha ha...A mogli by:D Może były by chociaż tanie xD fajnie i wszystko było by w jednym sklepie..:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 19:22

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie z winem muszę poczekać ponieważ infekcja nie chce mnie opuścić poza tym naprawdę nie lubię wina ah szkoda że piwo tak dobroczynnie nie dziala
    co do termometru to używam kardiologa i jestem bardzo zadowolona ogólnie polecam prowadzenie pomiarów bo wtedy wyraźnie widać owulacje

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być kardioline :)

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI po 13 bede juz wszystko wiedzieć :) ale juz dzis zaczynamy serduszkowac a co mi tam tem spadła wiec moze obędzie sie bez zastrzyku a jak sie jednak bedzie trzeba sie kłuć to wcześniej nie zaszkodzi moze żołnierze poczekają na jajco :D

  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj winko to i ja bardzo lubię, półwytrawne najbardziej. Może dlatego moje endometrium chyba zawsze było dobre, bo nigdy żaden lekarz nie zwracał mi na nie uwagi, a na wszystkich USG jakie odnalazłam (5 różnych w przeciągu 2 lat) moje endo wynosiło ok 11mm (11-13), tylko ostatnie, 2 tyg po poronieniu było 7mm. Mam nadzieję, że już teraz wszystko wróciło do normy. Co do mierzenia temperatury, zaczynałam kilka razy, ale niestety nie mogę sobie wyrobić nawyku, wstaję o 4 rano, i zrywam się z łóżka, i robiąc śniadanie przypomina mi się o pomiarze. Oby w tym cyklu testy owulacyjne mnie nie zawiodły :) Trzymam kciuki za nasze endo :)

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje testowanie na 10go. Grudzien będzie nasz:)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    Oj winko to i ja bardzo lubię, półwytrawne najbardziej. Może dlatego moje endometrium chyba zawsze było dobre, bo nigdy żaden lekarz nie zwracał mi na nie uwagi, a na wszystkich USG jakie odnalazłam (5 różnych w przeciągu 2 lat) moje endo wynosiło ok 11mm (11-13), tylko ostatnie, 2 tyg po poronieniu było 7mm. Mam nadzieję, że już teraz wszystko wróciło do normy. Co do mierzenia temperatury, zaczynałam kilka razy, ale niestety nie mogę sobie wyrobić nawyku, wstaję o 4 rano, i zrywam się z łóżka, i robiąc śniadanie przypomina mi się o pomiarze. Oby w tym cyklu testy owulacyjne mnie nie zawiodły :) Trzymam kciuki za nasze endo :)


    Ojej zazdroszczę takiego endo ja tam sie modlę o 8mm :D hahahah
    Ja mierze o 4 mam budzik nastawiony potem jeszcze dosypiam z 2h i do pracy :) dobrze ze mój termometr pika po zmierzeniu bo niby trwa to krótko a i tak idą mi sie w tym czasie zasnąć :D

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mierze temperatury, nie robię testów owulacyjnych.... de facto nie wiem czy owulacje w ogóle mam... chyba muszę to zbadać :o

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 16 listopada 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja chyba padne z tym (winem) wspomagaczem, czasem lubiałam piwko sobie walnąć i mi nic nie było ale po lampce wina normalnie mam faze taką że przed dzieckiem usypiam :P właśnie wstałam i biorę się za robote hehe:) lobidy... ale się trzeba poświęcać...
    Agniecha czekam i ja z niecierpliwością na Twoje wyniki bo nie wiem czy mam codziennie być na fazie z wieczora :P
    Ja mam 3 dzień @ więc jeszcze troche do owulacji, zamówiłam testy owu (no i nie mogłam się oprzeć testom ciążowym za 1zł to se zamówiłam 20:)) i czekam aż przyjdą:) dobranoc:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wszystkim

    Ja dzisiaj idę do lekarza, pewnie przepisze mi antybiotyk na tą moja infekcję, mam nadzieję że to nie zakłóci owulacji :(

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym winem to jest tak, że 3 ranek z rzędu nie słyszę budzika :o :D więc działa hahahaha :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki i doczekałam sie dnia monitoringu :) ale na wszelki wypadek juz wczoraj wykorzystałam M :p dzis tempreaturka poszła w góry i ciekawa jestem co mi gin powie :D po 13 bedzie juz wszystko jasne i oczywiście bede Was wtedy informować ;) mam nadzieje, ze winna kuracja Nam wszystkiem doda kilka mm.

    P.s mam dzis wolne YUPI

    MamaFabianka, Ewcia88, Szyszuunia lubią tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ