X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Właśnie, miałam zapytać Was o Waszą strategię. \w dni płodne kochacie się codziennie czy co drugi dzień? Słyszałam, że najlepiej co drugi dzień, ale jakoś tak mi nie wychodzi.. raczej prawie codziennie w tym czasie

    Ewcia, nie wiem ile w tym prawdy, ale czytałam, że to zależy od jakości nasienia. Jeśli z nasieniem wszystko ok, to nie ma przeszkód żeby starania były codziennie w dni płodne, a przy słabszym lepiej co dwa dni. Ale to pewnie tylko teoria.. Jeśli jest ochota to ja bym działała codziennie i się nie przejmowała :) Co dwa dni też powinno być wystarczająco, bo przecież plemniki potrafią przetrwać 2-3 dni.

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja (przy lampce wina:)) :) przenoszę się do Was z listopadowanego testowania, niestety @ przyszła 13.11 więc proszę o wpisanie mnie na 10.12. ja wzięłam się za wspomagacze typu wiesiołek (bo ostatnio mało śluzu płodnego widziałam), acard, wiiiinooo:) orzechy brazylijskie (w promocji są teraz w rossmanie), migdały myślę jeszcze nad wit B. My pierwszą córe poczeliśmy "metodą" co dwa dni więc i taką zastosuje ;) zakupilam testy owu bo przy pierwszej mi pomogły.
    Krótkie podsumowanie:
    wiek: 31 l.
    cs: 2
    dzieci: jedna córa prawie 4 letnia
    choroby: hashimoto

    pozdrawiam :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy ;) O ranyscie! Ale mamy wątek alkoholiczek hihi;) melduję posluznie zjedzone 2 kawałki i wypite 3 kieliszki;P jak w tym miesiącu się nie uda- przechodze na dietę ;P a właściwie to powinnam przejść od zaraz..;p

    Uparciuszek, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 14 listopada 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo alkoholiczek :) jakie wino pijecie :P ? poważnie pytam, które Wam smakuje bo ja dopiero zaczynam :P

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 14 listopada 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do klubu winopijców! Dzisiaj lampka wieczorem do kolacji, męża nie ma do piątku, trzymajcie proszę kciuki, żeby ta owulacja się przesunęła i wypadła bliżej weekendu... choć w piątek 13 dc, a owulacje mam zwykle właśnie 13go... choć raz trafiła się 12, i ze dwa 14. No nic, czekać trzeba :)

    Arleta lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 15 listopada 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja właśnie odebrałam wyniki hormonów. Stosunek LH do FSH mam 0,8, nie wiem, czy to ok? Niestety testosteron powyżej normy... więc jakoś nie nastawiam się na ten cykl:(
    Jestem zdania ze lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć, na badaniach się nie znam , ale lekarz na pewno ci pomoże, ja też w grudniu się wybieram porobić, trzymaj się kochaną

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 15 listopada 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę pijacym , hehe ja nie mogę na tygodniu sobie pozwolić hehe , wesołe jesteście, wyobrazilam sobie konferencję na Skype z lampkami wina hihi, dobranoc

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 15 listopada 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do winek..hmm mi nawet kiedyś GINEKOLOG polecił takie z Lidla pół wytrawne a żeby owulacyjka doszła do skutku to trzeba zrobić "mieszankę wybuchową" (haha) podgrzać dodać imbir,gozdziki i jeszcze coś ale nie pamiętam niestety..
    ale nazwę tego specyfiku jak sobie przypomnę to oczywiście ujawnię

    ja od przyszłej środy idę na monitoring..a co..i chyba skuszę się dodatkowo na Duphaston,tylko mam nadzieję że pęcherzyk będzie piękny

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana bardzo zaspana. Mój M nie dał sie wczoraj na nic namówić :/ szczególny powód to taki ze wrócił do Domu po 23 bonppmagal koledze lawetowac auto :p a ja juz można rzecz spałam :p

    Dzis tem pięknie spadła wiec ideolo ze jutro monitoring :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 07:37

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, rano jakoś wszystko wydaje się prostsze:)

    Agniecha nowy dzień, nowe możliwości:) owu dopiero przyjdzie więc nic straconego. Wykres ładnie u Ciebie wygląda, także pewnie owu za pasem:) ja zamówiłam w weekend termometr owulacyjny ( z dwoma miejscami po przecinku), bo do tej pory mierzyłam takim z jednym miejscem, a czasami jak widzę u innych ważne są nawet takie malutkie wahania.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Witajcie dziewczyny, rano jakoś wszystko wydaje się prostsze:)

    Agniecha nowy dzień, nowe możliwości:) owu dopiero przyjdzie więc nic straconego. Wykres ładnie u Ciebie wygląda, także pewnie owu za pasem:) ja zamówiłam w weekend termometr owulacyjny ( z dwoma miejscami po przecinku), bo do tej pory mierzyłam takim z jednym miejscem, a czasami jak widzę u innych ważne są nawet takie malutkie wahania.


    No muszę czekać dobjuta i wszystko bedzie jasne :)
    Tak termometr musi miec dwa miejsca po przecinku :) ja mam taki uroczy różowy :D

  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ja w tym cyklu wprowadzam wiesiołka i chyba tez zacznę popijać to wino, chociaż bardzo nie lubię, po prostu uwielbiam piwo. Napiszcie tylko proszę jakie to musi być wino białe czy czerwone, wytrawne, półwytrawne półsłodkie?

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie też zamówiłam różowy, hihi, z gerathermu:) od razu lepiej będzie się mierzyć takim ładnym :P

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Ja w tym cyklu wprowadzam wiesiołka i chyba tez zacznę popijać to wino, chociaż bardzo nie lubię, po prostu uwielbiam piwo. Napiszcie tylko proszę jakie to musi być wino białe czy czerwone, wytrawne, półwytrawne półsłodkie?

    Czerwone wytrawne :) tez kocham piwko ale juz go nie pije teraz tylko winko

    SURI żebyś wiedziała, przyjemniej takim ładnym hihihi

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Ja w tym cyklu wprowadzam wiesiołka i chyba tez zacznę popijać to wino, chociaż bardzo nie lubię, po prostu uwielbiam piwo. Napiszcie tylko proszę jakie to musi być wino białe czy czerwone, wytrawne, półwytrawne półsłodkie?

    no ale czego się nie robi.... ja też nie lubie wina, dopiero zaczynam pić :P uwielbiam piwo ale jak nic nie daje to trzeba się przerzucić i tyle:)

    TOTO mąż przyjeżdża idealnie więc nie ma wymówki że zmęczony :P

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czerwone wytrawne :) tez kocham piwko ale juz go nie pije teraz tylko winko

    SURI żebyś wiedziała, przyjemniej takim ładnym hihihi

    Dziewczyny gdzie kupiłyście termometry? Nie chce zamawiać. Wolałabym gdzieś kupić od ręki. W superpharmie nie dostanę pewnie?

    Co do wina to mnie metoda bardzo odpowiada bo wino wytrawne bardzo lubię. Ja takie terapie mogę stosować ☺.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Dziewczyny gdzie kupiłyście termometry? Nie chce zamawiać. Wolałabym gdzieś kupić od ręki. W superpharmie nie dostanę pewnie?

    Co do wina to mnie metoda bardzo odpowiada bo wino wytrawne bardzo lubię. Ja takie terapie mogę stosować ☺.


    Ja zamawiałam w doz.pl i na drugi dzien miałam do odebrania w aptece :)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    powoli witam sie z grudniem! wczoraj 12dpo, beta ujemna, takze czekam na wredotę i działamy! Mam nadzieje, ze środowisko bedzie w tym cyklu dobre na zrobienie w końcu IUI i dostane piekny prezent urodzinowy w grudniu!
    Jesli @ sie nie przesunie, to termin następnej ok 16.12. (moje 35. urodziny)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 09:46

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Hejka,
    powoli witam sie z grudniem! wczoraj 12dpo, beta ujemna, takze czekam na wredotę i działamy! Mam nadzieje, ze środowisko bedzie w tym cyklu dobre na zrobienie w końcu IUI i dostane piekny prezent urodzinowy w grudniu!
    Jesli @ sie nie przesunie, to termin następnej ok 16.12. (moje 35. urodziny)


    To wstępnie Cię wpisze a jak cos to bd zmieniać :):*

    bertha lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pracy lecę do sklepu z owadem i kupuję jakieś wytrawne winko :) Do tej pory raczyłam się słodkim, ale skoro wytrawne ma magiczną moc, to się przerzucę :) Jakoś tak czuję, ze te święta będą u wszystkich nas mega pozytywne i szczęśliwe :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ