X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak działa kochane te winko i migdlaly ? Powznie aż tak polepsza ?

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaga i do tego jeszcze rybki :)

  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Staraczki :*
    Miałam testować na dniach, jednakże franca @ przyszła i witam się w 2 cs. Kolejna @ ma być 9.12, więc piszę się na testowanie najwcześniej 10.12 o ile mnie @ nie zaskoczy tak jak w tym cyklu. Bardzo chciałam być w ciązy i chyba wmówiłam sobie wszystkie możliwe objawy. Ja wiem że to dopiero początek starań, ale jest mi zwyczajnie przykro. W końcu człowiek nie decyduje się akurat w danym momencie na dzieciątko by się starać nie wiadomo ile.

    Trzymam kciuki za mikołajkowo-świąteczne prezenty w postaci II kreseczek :)

    Kaan
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie zaszkodzi :) a z moich osobistych odczuć i obserwacji pomaga. Dobre też są produkty z soi (w tym mleko) tylko to już nie na endo a na polepszenie ilości estrogenów.

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kaan,

    Dopiero 2 cs, nie przejmuj się. Ja do tej pory też wmawiałam sobie co miesiąc wszelkie możliwe objawy ciążowe i byłam niemal pewna, że jestem w ciąży, ale niestety.. dopiero jak we wrześniu odpuściłam i w ogóle nie miałam żadnych ciążowych dolegliwości to okazało się, że w ciąży jestem, niestety niefortunnej. Głowa do góry, będzie dobrze:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebym cholera ja jeszcze umiała odpuścić i przestać o tym myśleć... Ja właśnie wiem, że takie nakręcanie się przynosi odwrotny skutek, ale nie umiem tego myślenia wyprzeć, nie potrafię wrzucić na luz czy odpuścić. Nie kiedy mi zależy. I tak mam we wszystkim, nie tylko z ciążą, co doprowadza mnie do szału. Dlatego się tutaj ujawniłam, bo wiem, że nikt mnie lepiej nie zrozumie jak Wy, które przeżywacie to samo.

    Kaan
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorąc pod uwagę ilości wypitego wina w cyklu to mnie zdecydowanie też konkretnie będzie rosło endo. Jednak w związku z piciem wina jak traktujecie dziewczyny na następny dzień temperatury? Ja zawsze miałam dość niską temperaturę przed owu (ok 36,3) a teraz znacznie wyżej 36,7. Tylko tak się zastanawiam czy to nie jest też związane właśnie tym piciem wina :D

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wasi mężowie ? Jest tu któraś z mężem o małej rychliwowsci plemników ? Zastanawiam się jakie mam szansę , rucliwosc 23 ,

    11 cykl starań
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    A jak wasi mężowie ? Jest tu któraś z mężem o małej rychliwowsci plemników ? Zastanawiam się jakie mam szansę , rucliwosc 23 ,

    u nas ruchliwość 25%, jednak zdecydowanie nadrabiamy ich ilością, więc lekarz powiedział żeby się nie przejmować, że jest dobrze. w ml jest ponad 50 mln, a u Was jak?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest 45 w ml, a morfologia 7, Ja jakoś nie mogę się uspokoić, zaganiam mojego dalej na badania i będę szukać lekarza, a u ciebie mąż ma jakąś pracę albo styczność z ciepłem ?

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widzę że byłaś w ciąży, to może faktycznie jest nadzieja,za bardzo pesymistyczne myślę

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa zmien mi prosze na 5 grudnia, bo mi sie przesunelo.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek to są dobre wyniki. Mój ma morfologię 5. Mimo wszystko pomyśl, że Twój ma lepsze wyniki niż mężczyzna, który ma plemniki z dobrą ruchliwością, morfologią 5, ale ma ich tylko 15 mln w ml (co jest już prawidłowym wynikiem). Jeśli to przeliczysz, to wyjdzie na to, że to i tak Twój ma większe szanse:) W ciąży byłam i to w 3 cyklu starań. Był to pierwszy cykl kiedy chodziłam do gin na monitoring, wcześniej próbowałam sama określić termin owulacji.
    Także myślę, że nie masz się czym na prawdę przejmować:)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki:) Cześć Aguś :)
    Tak jak zapowiadałam w poprzednim wątku - proszę wpisać mnie na 3go grudnia na wielkie testowanie, to dzień spodziewanej @.
    Oby nam wszystkim świąteczny miesiąc przyniósł szczęście.

    Moje podsumowanie :)
    wiek: 28
    cykl starań: 3
    Staramy się o 1 dziecko, nie korzystamy z pomocy lekarza.


    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę wino wpływa pozytywnie na endo? :o
    To moje musi być IDEALNE :))))))))))))

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Przenoszę się do Was z listopadowego wątku, proszę mnie wpisać na 10.12.

    Ja tez zrobię krótkie podsumowanie:
    wiek 32lata
    dzieci-brak
    tabletki anty: odstawione styczeń 2016
    starania od:maj 2016
    starania z OF 3 cykl rozpoczęty

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może ile czasu powinno minąć od odstawienia antykoncepcji (tabletki) zanim powinno się zacząć starania o dziecko? Czy to nie ma raczej wpływu?

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Hej dziewuszki:) Cześć Aguś :)
    Tak jak zapowiadałam w poprzednim wątku - proszę wpisać mnie na 3go grudnia na wielkie testowanie, to dzień spodziewanej @.
    Oby nam wszystkim świąteczny miesiąc przyniósł szczęście.

    Moje podsumowanie :)
    wiek: 28
    cykl starań: 3
    Staramy się o 1 dziecko, nie korzystamy z pomocy lekarza.

    Cześć Ewcia, trzymam kciuki żeby ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy:) Listopad obfituje w zielone plusiki, może i grudzień przyniesie piękne prezenty świąteczne:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 09:53

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie.
    Aga przepisz mnie na 24.12, niestety cykl bezowulacyjny :( wtorkowa wizyta nie pozostawiła złudzeń, lekarz powiedział że na 99 % nic z tego cyklu nie będzie.
    Myślałam że się załamie. Człowiek się stara, ma nadzieje że wszystko będzie ok, a tu i tak d**a. Trudno trzeba wziąć się w garść i w grudniu będziemy się starać.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Cześć Ewcia, trzymam kciuki żeby ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy:) Listopad obfituje w zielone plusiki, może i grudzień przyniesie piękne prezenty świąteczne:)


    Oby :) było by cudnie :)

    Wielkie odliczanie po jutrze monitoring i okaZe sie czy endo ma moje wymarzone 8mm

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ