X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek zlecą jak z bicza strzelił, zaraz rozpocznie się świąteczna gorączka:) ja też odliczam dzień za dniem, najpierw do histeroskopii, potem do kolejnych badań hormonalnych, potem monitoring, serduszkowanie i wielkie oczekiwanie na testowanie:) I tak od kilku miesięcy, dzielę miesiąc na kilka etapów:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kotek zlecą jak z bicza strzelił, zaraz rozpocznie się świąteczna gorączka:) ja też odliczam dzień za dniem, najpierw do histeroskopii, potem do kolejnych badań hormonalnych, potem monitoring, serduszkowanie i wielkie oczekiwanie na testowanie:) I tak od kilku miesięcy, dzielę miesiąc na kilka etapów:)
    w sumie to zlecą.
    W sobote myłam okna, prałam firany sprzątałam gotowałam bogos zupy na cały tydzień i wieczorem jeszcze mieliśmy imprezke :P
    w tym tyg mam tez co robic musze ubrać choinke wyprasować szale na okna itp.
    a w sobote będępiec pierniki i makowce które zamrożę bo inaczej się nie wyrobie bo ta wigila tak źle wypada w sobote a jeszcze do p[racy 2 tyg trzeba iść.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Niestety biel na dwóch testach, takze czekam na @... powinna byc jutro, ewentualnie pojutrze
    Bertha, moja koleżanka dopiero 7go dnia po terminie @ zobaczyłam bladą kreskę. Póki nie ma @ - póty nadzieja :*

    kaha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hja! Gratuluję podwójnym kreskowiczkom! :* <3 Hmmmm... w sumie pod choinką u nas by się dało, wysoki pień mam :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Plemniki wyruszają w podróż po ok 30 minutach, dotarcie na miejsce zajmuje im do 6 h:)

    Oj tam Oj tam :D

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Bertha, moja koleżanka dopiero 7go dnia po terminie @ zobaczyłam bladą kreskę. Póki nie ma @ - póty nadzieja :*
    A miala pewnosc kiedy byla owu i rzeczywiscie pozno jej test wyszedl?
    bo ja wiem kiedy byla, wiec nie ma szans, ze cos sie przesunelo... a czesto jak tak pozno wychodzi krecha to wlasnie kwestia tego, ze owu sie przesunela.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Hja! Gratuluję podwójnym kreskowiczkom! :* <3 Hmmmm... w sumie pod choinką u nas by się dało, wysoki pień mam :D

    No w końcu się zjawiłaś ;)
    Hehe, to do dzieła :P

    U mnie płodne jakoś pod koniec tygodnia powinny być. O ile w ogóle będą :P
    Ale liczę na nie ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No w końcu się zjawiłaś ;)
    Hehe, to do dzieła :P

    U mnie płodne jakoś pod koniec tygodnia powinny być. O ile w ogóle będą :P
    Ale liczę na nie ;)

    A kiedy teraz masz wizytę u gin? Pewnie będzie już widać pęcherzyki na usg to i wtedy będzie wiadomo kiedy mniej więcej owu się spodziewać:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A kiedy teraz masz wizytę u gin? Pewnie będzie już widać pęcherzyki na usg to i wtedy będzie wiadomo kiedy mniej więcej owu się spodziewać:)

    No właśnie dziś o 17:00 ;) Myślisz, że będzie coś widać??

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A miala pewnosc kiedy byla owu i rzeczywiscie pozno jej test wyszedl?
    bo ja wiem kiedy byla, wiec nie ma szans, ze cos sie przesunelo... a czesto jak tak pozno wychodzi krecha to wlasnie kwestia tego, ze owu sie przesunela.
    No jej sie chyba przesunęła, ale nie jest pewna bo tego nie badała.

    Betha..i tak uważam, że póki @ nie ma póty jest szansa. Same mi to pisałyście :******

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 11:01

    bertha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie dziś o 17:00 ;) Myślisz, że będzie coś widać??
    powodzenia na wizycie oby pęcherzyk już był :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie dziś o 17:00 ;) Myślisz, że będzie coś widać??

    Myślę, że już powinno być:) u Ciebie niby 11 dc (piszę niby, bo nie wiadomo właściwie jak całą tą sytuację zinterpretował organizm), więc na tym etapie już zazwyczaj widać ładne pęcherzyki z potencjałem:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś między 9 a 11 dc jestem. To zobaczymy co gin powie :) Póki co czekam cierpliwie. W końcu co ma być to będzie :)
    Grunt, że plamienie się skończyło.

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Niestety biel na dwóch testach, takze czekam na @... powinna byc jutro, ewentualnie pojutrze

    Ja miałam mieć @ wczoraj więc powinna przyjść dzisiaj najpóżniej.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No coś między 9 a 11 dc jestem. To zobaczymy co gin powie :) Póki co czekam cierpliwie. W końcu co ma być to będzie :)
    Grunt, że plamienie się skończyło.

    Trzymam mocno kciuki i za Twoje endo i za jajca:) daj koniecznie znać zaraz po wizycie, dziś już może będzie wiadomo kiedy zatestujesz w końcu:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wolę się upewnić, jak to jest z luteiną. Po owu gin kazała mi brać przez 10 dni a potem robię test, ale powiedziałam sobie, że w tym miesiącu zrobię tylko sikańca, nie będę latała na betę. I czy @ dostanę dopiero jak odstawie lutkę czy przyjdzie pomimo przyjmowania luteiny? bo nie wiem czy test domowy tak szybko by mi wykazał w razie czego :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja miałam mieć @ wczoraj więc powinna przyjść dzisiaj najpóżniej.

    a może @ nie przyjdzie:)? zrobiłabym test na Twoim miejscu dziś:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja miałam mieć @ wczoraj więc powinna przyjść dzisiaj najpóżniej.
    Flower, jest nadzieja. A masz pewnosc kiedy byla owu? Udostepnisz wykres?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny, wolę się upewnić, jak to jest z luteiną. Po owu gin kazała mi brać przez 10 dni a potem robię test, ale powiedziałam sobie, że w tym miesiącu zrobię tylko sikańca, nie będę latała na betę. I czy @ dostanę dopiero jak odstawie lutkę czy przyjdzie pomimo przyjmowania luteiny? bo nie wiem czy test domowy tak szybko by mi wykazał w razie czego :)
    Ja zawsze dostaje dupka, a to progesteron syntetyczny i ponoc mowia dziewczyny ze przychodzi @ mimo jego brania. chociaz mi sie wydawalo, ze cykl poprzesuwa jego branie.
    Natomiast poniewaz luteina to progesteron naturalny, to chyba nie przyjdzie @.. moze bedzie sei probowala powoli rozkrecac, jakimis plamieniami, ale wg mnie bez sensu sobie cykl rozciagać. Mi gin tez zawsze przepisuje dupka na 10 dni i odstawic i testowac dopiero dzien po terminie @. wiec z zalozenia jak jest ciaza, to sobie przez te pare dni poradzi na swoim progesteronie.
    Ja ostatniego dupka wzielam w sobote rano. teraz czekam na @. jutro pewnie w terminie przyjdzie. moze w srode, bo OF twierdzi ze owu bylo dzien pozniej, niz moje wyliczenia.

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ja tak przyglądam się mojemu wykresowi i wszyscy się nim zachwycają, a ja? Wcale ale to wcale! O pupę rozbić te temperatury, w zeszłym cyklu w FL miałam cały czas ok 37 stopni i nic z tego nie było. I tym razem jestem pewna, że będzie taki sam finał. Stwierdzam, że chyba szkoda zachodu na mierzenie tempki i emocjonowanie się tak naprawdę niczym- a przynajmniej w moim wypadku...
    Bertha ja wciąż trzymam za Ciebie kciuki!
    Flowerr oby @ się nie rozkręciła :)
    Kaczorka super, że wyniki takie ładne, oby gin miał również dobre wieści i widać było piękny rosnący pęcherzyk!
    Suri pamiętaj daj znać jak było na histeroskopii, już niedługo, jestem bardzo ciekawa!
    Karolina na luteinie się nie znam, ale mam mega przeczucie, że Ci się udało tym razem :)
    Oluchna- może być obok choineczki, nie musi być pod :P

‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ